ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

День науки в НДУ імені Миколи Гоголя. Вітаємо переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 106 Географія

Вітаємо переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 106 Географія, студентку 4 курсу Сніжану Мазило та її керівника, доцента кафедри географії, туризму та спорту Валентину Остапчук з отриманими відзнаками. Подальших успіхів!

Детальніше ...

Оглядова екскурсія для ліцеїстів

24 квітня 2024 року в Геологічному музеї НДУ імені Миколи Гоголя було проведено оглядову екскурсію для учнів Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (вч. Гах Інна).

Відвідувачі ознайомилися з Мінералогічним відділом, який включає представників усіх класів мінералів (самородні, сульфіди, сульфати, галогени, оксиди і гідрооксиди, карбонати, силікати) і еталон Мооса та Петрографічним відділом, який демонструє осадові, магматичні і метаморфічні типи гірських порід!

Детальніше ...

Студентська конференція «Молодь у географічній науці»

17 квітня 2024 року на базі кафедри географії, туризму та спорту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Молодь у географічній науці». Конференція пройшла в режимі онлайн на основі платформи Zoom. Конференцію відкрив директор ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій кандидат географічних наук, доцент Філоненко Ю. М. Доповіді учасників стосувалися актуальних проблем фізичної географії, геоекології, суспільної географії, методики викладання географії, рекреації та туризму.

Матеріали конференції будуть оприлюднені найближчим часом.

Детальніше ...

БІНАРНЕ ТЕМАТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ «ЕКОЦИД В УКРАЇНІ: МАСШТАБНИЙ ЗЛОЧИН РОСІЇ ПРОТИ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ» (до Міжнародного дня екологічних знань)

Спільні заходи кафедри географії, туризму та спорту та бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя до Міжнародного дня екологічних знань вже стають традиційними.

15 квітня 2024 року в рамках вивчення здобувачами 3 і 4 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (за спеціальностями 106 Географія, 103 Науки про Землю і 014.07 Середня освіта (Географія)) навчальної дисципліни «Геоекологія» було проведено тематичне бінарне заняття на тему «Екоцид в Україні: масштабний злочин росії проти довкілля України». Заняття було проведено з використанням платформи Zoom.

Детальніше ...

Участь магістрів та аспірантів кафедри географії, туризму та спорту у вебінарі «Підвищення правової обізнаності виборців щодо форм та методів співпраці з народними депутатами України»

Здобувачі ОП 014 Середня освіта (Географія) другого (магістерського) рівня вищої освіти та здобувачі ОНП «Економічна та соціальна географія» третього рівня вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя взяли участь у вебінарі «Підвищення правової обізнаності виборців щодо форм та методів співпраці з народними депутатами України», який був проведений 8 квітня 2024 р. на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка спільно з Академією сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму в Україні.  

Детальніше ...

МЕМОРАНДУМ про співробітництво зі стейкхолдерами

04 квітня 2024 року ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко та виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Микола Силенко підписали Меморандум про співпрацю. Термін дії Меморандуму – три роки з можливістю подальшої пролонгації. Меморандум спрямований на розвиток спільної освітньої, наукової та економічної діяльності між університетом, Чернігівським регіональним відділенням Асоціації міст України й органами місцевого самоврядування у формі партнерських відносин. Підписання Меморандуму розширює горизонти співпраці зі стейколдерами, створює умови для залучення їх до освітнього процесу, розроблення та рецензування освітніх програм тощо. Цей документ створює належне організаційно-управлінське підґрунтя для залучення здобувачів ОНП «Економічна та соціальна географія» до дослідження процесів регіонального та місцевого економічного розвитку, набуття фахових компетентностей у сфері проєктної діяльності. Меморандум сприятиме поглибленню проблематики досліджень у рамках навчально-наукової лабораторії прикладних регіональних досліджень, наукової теми кафедри географії, туризму та спорту НДУ імені Миколи Гоголя «Чернігівська область: особливості та проблеми розвитку в нових координатах регіональної політики».

Кафедра географії, туризму та спорту

Детальніше ...

Гостьова лекція «Бідність в Україні: джерела даних, методи оцінки, масштаби, прогноз»

У середу 03 квітня відбулася гостьова лекція канд. геогр. наук, ст. наук. співробітника сектору дослідження рівня життя населення Інституту демографії та проблем якості життя НАН України Когатька Ю.Л. Лекція була прочитана для здобувачів освітньо-наукової програми «Економічна та соціальна географія» зі спеціальності 103 Науки про Землю у рамках вивчення курсу «Методологія та методи наукових досліджень в економічній та соціальній географії».

Детальніше ...

БІНАРНА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «ГЛЯЦІАЛЬНА, ФЛЮВІОГЛЯЦІАЛЬНА ТА КРІОГЕННА МОРФОСКУЛЬПТУРА»

2 квітня 2024 року в рамках вивчення здобувачами 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (освітня програма «Географія» за спеціальністю 106 Географія, освітня програма «Науки про Землю» за спеціальністю 103 Науки про Землю і освітня програма Середня освіта (Географія та фізична культура) за спеціальністю 014.07 Середня освіта (Географія)) навчальної дисципліни «Геологія з основами геоморфології» відбулася бінарна лекція на тему «Гляціальна, флювіогляціальна та кріогенна морфоскульптура».

Детальніше ...

У рамках проведення Місячника кар’єрного зростання відбулася зустріч здобувачів з виконуючою обов’язки директора Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників О. О. Тимошенко

У рамках проведення Місячника кар’єрного зростання, що проходить в університеті, відбулася зустріч здобувачів вищої освіти ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій з виконуючою обов’язки директора Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників О. О. Тимошенко. Олександра Олександрівна розповіла про свої кроки кар’єрного зростання та про особливості роботи Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Дякуємо пані Олександрі за зустріч. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі зустрічі!

Детальніше ...

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Молодь у географічній науці» 17 квітня 2024 року

Шановні аспіранти, студенти!

Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Молодь у географічній науці», яка відбудеться на базі кафедри географії, туризму та спорту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 17 квітня 2024 року.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative