Стипендії імені Фулбрайта для студентів старших курсів і випускників ВНЗ на здобуття ступеня магістра у США Fulbright Graduate Student Program

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Детальніше ...

Що може діаспора…

Перше число газети «Український дім»  розпочало 2017-й рік. Видання Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою Ніжинського держуніверситету імені Миколи Гоголя  на першій сторінці друкує розвідку Галини Кравчук з Вінніпегу «Батько української еміграції» до 125-річчя поселення українців у Канаді. За цей час вони створили в цій країні потужні українські осередки, які мають вплив на політику канадської влади щодо нашої держави.

Детальніше ...

Університетська команда взяла участь у фестивалі «Ліги сміху»

З 4 по 11 лютого в місті Одеса проводився фестиваль третього чемпіонату України з гумору «Ліга сміху»! Збірна команда Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя "Дуракам закон не писан" також брала участь у цьому чудовому фестивалі вперше.

Детальніше ...

День відкритих дверей

Гостинно запрошує учнів і випускників загальноосвітніх закладів та їх батьків

на   День відкритих дверей,

 який  відбудеться   25 лютого 2017 року

У програмі заходу:

1. Зустріч з ректором університету, спілкування з деканами факультетів.
2. Ознайомлення з правилами прийому та особливостями вступної компанії  2017 року.
3. Відвідування музеїв, лабораторій, спортивних залів, комп'ютерних класів та аудиторій НДУ імені Миколи Гоголя.

Початок  о 10 годині в аудиторії 119  нового корпусу.
Чекаємо на Вас у стінах університету за адресою
м.Ніжин,  вул. Графська  2
Телефон для довідок: (04631) 2 - 43 – 07; (04631) 7 - 16 - 28

 

Детальніше ...

Чергова подія у рамках проекту Erasmus+ «Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями»

Впродовж 23-26 січня 2017 року Центрально-Європейський Університет (м.Будапешт, Республіка Угорщина) приймав у себе делегацію представників  університетів – членів консорціуму з виконання проекту Erasmus+ «Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями», які зібралися для участі Міжнародній школі «Регіональні особливості впровадження гендерних студій у магістерські програми». Вітали та знайомили з університетом учасників зібрання проректор CEU з наукової роботи Eva Fodor та співробітники кафедри з Гендерних студій, яку очолює  Elissa Helms.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 7-16-28

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   

Google Analytics Alternative