В НДУ відбулось урочисте вручення офіцерських погонів

23 листопада в Нiжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулось урочисте вручення перших офіцерських погонів випускникам кафедри вiйськової пiдготовки.

На заході були присутні почесні гості: полковник, доцент кафедри військової підготовки Сумського державного унiверситету В.І. Макєєв,  полковник, доцент кафедри військової підготовки Сумського державного унiверситету А.Ф. Раскошний, вiйськовий комiсар Нiжинського ОМВК Якущенко В.М.

Детальніше ...

В НДУ відбулась спартакіада першокурсників з міні футболу

13.11-22.11.2017 року у спортзалі Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя першокурсники факультетів вишу змагалися з міні футболу.

Детальніше ...

Як студенти - філологи зустрічали майбутніх абітурієнтів

16 листопада, напередодні Дня студента, деканат і студрада філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя гостинно зустрічали майбутніх абітурієнтів – старшокласників Ніжинської ЗОШ №10.

Детальніше ...

Студенти НДУ вчились розпізнавати прояви корупції

Студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя вчились розпізнавати прояви корупції та активно протидіяти цьому явищу на навчальному тренінгу «Вчимося жити без корупції",  який 22 листопада у стінах університету провела громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини».

Детальніше ...

Магістранти НДУ в пошуках нових підземель

В рамках виконання цільової програми «Археологічних досліджень міста Ніжин в 2017- 2021р.р»,  сьогодні, 22 листопада, магістранти - археологи Ніжинського державного університету долучились до проведення георадарних досліджень, що проводить київська “Лабораторія неруйнівних методів дослідження”   в нашому місті.

Детальніше ...

В НДУ відбулась презентація альманаху "Литаври"

Літературно-художне видання «Литаври», яке вже вдруге виходить за підтримки Hіжинської міської Ради, презентували 21 листопада в В Ніжинському державному університеті ім. Миколи Гоголя. На презентації були присутні автори, бібліотекарі, методисти управління освіти Ніжинської міської ради, студенти, ЗМІ та всі бажаючі.

Детальніше ...

В НДУ відбулась зустріч з учасниками подій на Майдані та воїнами АТО

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

20 листопада в читальному залі №2 бібліотеки Ніжинського державного університу імені Миколи Гоголя відбулася зустріч «Герої не вмирають… просто йдуть» з учасниками подій на Майдані, воїнами АТО і волонтерами.

Детальніше ...

В Ніжинському державному університеті відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи"

16-17 листопада 2017 р. у стінах Ніжинського державного університету відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих науковців "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи". Її проведення стало результатом продовження ефективної співпраці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Виконавчого комітету Ніжинської міської ради та Педагогічного університету в Кракові.

Детальніше ...

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

В рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

Детальніше ...

Національний Еразмус офіс в Україні

Шановні колеги!
З 6 по 11 листопада 2017 року в Києві відбувся інформаційний тиждень Ерізмус+.
До вашої уваги посилання на корисні матеріали та ресурси за різними напрямами програми Еразмус+
 
Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

  

Google Analytics Alternative