Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Новини університету

Всеукраїнська наукова конференція, присвячена 30-річчю Референдуму про незалежність України

1 грудня 2021 року відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Україна незалежна: історія і сучасність (до 30-річчя Всеукраїнського референдуму про незалежність України)». Наукове зібрання, яке об’єднало істориків, політологів та соціологів з різних куточків України, провели у дистанційному форматі.

Конференція була  організована за ініціативи історичного факультету Львівського національного університету імені Іван Франка та у співпраці з провідними науковими центрами України, зокрема, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара, Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя, Інститутом українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.

Детальніше ...

«Ми – проти насильства»

Пропонуємо вам для перегляву відеоролик «Ми – проти насильства» в рамках інформаційної кампанії «16 днів проти насильства». Його створено з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах.

Детальніше ...

Некролог

З глибоким смутком сприйняли звістку про передчасну смерть заступниці Міністра освіти і науки України пані Любомири Мандзій. Любомира Степанівна була високоосвіченою інтелігентною людиною, науковцем, зразком самовідданого служіння освіті і науці. ЇЇ внесок в організацію та розвиток вітчизняної освіти і науки є неоціненним. Любомиру Степанівну завжди будуть пам’ятати як щиру людину, талановитого керівника, вона мала високий авторитет і повагу в освітянській спільноті.

Детальніше ...

День пам'яті жертв голодоморів

27 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів біля пам’ятного знаку Жертвам голодомору та політичних репресій в Ніжині відбувся мітинг-реквієм з поминальним богослужінням.

Детальніше ...

Візит делегації Ніжинського вишу посольства Ісламської Республіки Пакистан в Україні

23 листопада з офіційним візитом посольство Ісламської Республіки Пакистан в Україні відвідав ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко і проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олександр Мельничук. Цей візит став другим етапом перемовин із Надзвичайним і Повноважним Послом Пакистану паном Ноелем Ізраелем Хохарою щодо налагодження дружніх і взаємовигідних відносин.

Детальніше ...

Зустріч делегації

24 листопада у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся яскравий і видатний за своїм значенням захід. За підтримки Надзвичайного і Повноважного Посла Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Індонезія Василя Гамяніна з культурно-просвітницькою місією до університету завітали поважні гості: Саїд Ісмагілов, президент Українського центру ісламознавчих досліджень, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», Олег Гузік, член Українського центру ісламознавчих досліджень, керівник відділу зв’язків з громадськістю Духовного управління мусульман України «Умма» та Юрій Косенко, голова правління ГО «Українська ініціатива».

Детальніше ...

Мистецька освіта очима молодого науковця – 2021

19 листопада 2021 року на базі Навчально-наукової лабораторії мистецької освіти Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася IV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Мистецька освіта очима молодого науковця» під головуванням керівника лабораторії – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментально-виконавської підготовки Ю. Ф. Дворника.

Детальніше ...

Nobel Fest

Nobel Fest- это одно из самых масштабных и влиятельных научно-образовательных мероприятий на Евразийском континенте.

Ключевым событием фестиваля являются лекции Нобелевских лауреатов. Ежегодно более 15 Нобелевских лауреатов читают лекции специально для студентов университетов.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative