Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Психологічний тренінг для проекту «Жінка ХХІ століття»

5 червня 2021 року відбувся психологічний тренінг в межах проекту «Жінка ХХІ століття», який провела  Оксана Щотка, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, психолог-консультант університетського психологічного центру. Зустріч дозволила налагодити дружні відносини, об'єднати жінок, які відвідуватимуть проект «Жінка ХХІ століття». Учасниці проекту - це творчі, цікаві особистості, представниці з різних сфер зайнятості, зокрема і випускниці нашого університету.  Жінки зазирнули у власний внутрішній світ, спробували подивитися на себе очима інших людей. Учасниці відмічали: цікаві завдання, важливі інсайти, дружню атмосферу та позитивні емоції.

Детальніше ...

Вітаємо переможців!

3 червня на засіданні Вченої ради в.о. ректора університету доц. С. М. Давиденко привітав переможців та лауреатів конкурсу «Кращий студент-науковець 2021» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
Конкурс проводився за результатами 2020-2021 навчального року з метою популяризації студентської науково-дослідної роботи в нашому виші, залучення молоді до активної наукової діяльності,стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи відповідно до Положення про проведення щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець»

Детальніше ...

Школа молодого політика

Цікаво, як би ви могли продовжити твердження "Політика - це ..."? Ми впевнені, що відповіді б були різні не тільки за змістом, але й за емоційним забарвленням. А чи хочете ви подивитись на політику з іншого боку, з ракурсу самих політиків?
Якщо ти хочеш спростувати для себе усталене в суспільстві твердження "мій голос нічого не вирішує", то запрошуємо тебе до команди учасників проекту "Школа молодого політика - 2021" (автор та координатор проекту - Катерина Шекера), який буде реалізований за фінансової підтримки Active Citizens Ukraine та British Council Британської Ради в Україні, КЗ Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" та Ніжинська міська рада.

Екскурсія на фабрику м'якої іграшки

27 травня відбувся завершальний захід великого проекту «Art vs Covid19» - екскурсія для студентів НДУ імені М. Гоголя до фабрики м'якої іграшки " Копиця". Це одне з найуспішніших виробництв Ніжина, в якому поєдналися краса та бізнес.

Детальніше ...

До уваги бажаючих вступати до магістратури спеціальності 081 Право!

Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду зупинено дію наказів МОН України, що забороняли перехресний вступ до магістратури зі спеціальності 081 Право.

Тож 25 травня 2021 р. МОН надіслало роз’яснення, що тепер приймальні комісії можуть приймати всіх бажаючих вступати до магістратури спеціальності 081 Право, незалежно від їх попередньої спеціальності.

Тому запрошуємо зареєструватися на складання ЄВІ та ЄФВВ до 18.00 год. 03 червня 2021 р.

Хто раніше зареєструвався лише на ЄВІ, але бажає також скласти й ЄФВВ з права, можете звернутися зі своїм екзаменаційним листком для здійснення перереєстрації (при цьому попередній екзаменаційний листок буде анульовано та видано новий).

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative