Go to English

Викладачі та студенти та НДУ розважали «сонячних діток»

Кожного року, 21 березня відзначається Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Двадцять перший день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов'язаний з наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі.

Детальніше ...

Славні нащадки Тараса

Традиційно, в березні, відбувся регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса», присвячений Шевченківським дням, започаткований 14 років тому Ніжинським обласним педагогічним ліцеєм (директор Шевчук Т.М.)

Детальніше ...

І вчора Куліш, і сьогодні Куліш

Так написав Пантелеймон Куліш в одному з листів, підтверджуючи свою українську незламність. Напередодні  200-річчя з дня народження поета, прозаїка, перекладача й науковця його життя і творчість викликає багато суперечливих оцінок.

Детальніше ...

Першість університету з баскетболу

З 12 по 19 березня 2019 р. у спортивній залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проходив міжфакультетський турнір з баскетболу. Фінальна гра відбулась 19 березня і маємо такі результати:

Детальніше ...

Завершується проект «Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями»

З 4 по 7 березня 2019 року в Університеті Вітовта Великого (Каунас, Литовська Республіка), який є координатором міжнародного проекту за програмою Еразмус+ «Гендерні студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями (GeSt)», відбулися підсумкова координаційна зустріч та стажування учасників проекту. Представники усіх університетів-партнерів з України, Литви, Греції, Угорщини, Марокко та Тунісу обговорили основні досягнуті результати та окреслили найближчі завдання для успішного завершення трирічного проекту, метою якого було впровадження серії освітніх програм, збагачених та оновлених гендерними аспектами, в різних областях соціальних та поведінкових наук, в країнах з різними традиціями задля покращення рівня розуміння гендерних проблем в суспільстві та методів їх вирішення.

Результатом даного проекту в Ніжинському університеті є магістерська програма «Політологія. Гендерні студії», детальний опис якої можна знайти на сторінці кафедри політології, права та філософії.

На даний час завершується видання підручників та посібників, створених у рамках проекту для студентів, що навчаються за цією програмою. Готуються для відкритого доступу електронні курси з гендерної тематики (Гендерна політика, Гендерна психологія, Освіта і гендер, Гендерні історичні студії), розміщені у віртуальному навчальному середовищі університету УНІКОМ.

Більше інформації про проект GeSt та результати його діяльності можна знайти на сайті проекту та в соціальних мережах  Facebook та LinkedIn.

Відділ міжнародних зв’язків

Детальніше ...

Презентація ніжинських краєзнавчих видань: примірники отримали шкільні бібліотеки

15 березня у приміщенні Ніжинської ЗОШ № 2 відбулась зустріч істориків-краєзнавців Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського та Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя з учителями історії та учнями міста Ніжина. 

В ході зустрічі було презентовано кілька краєзнавчих видань підготованих НКМ ім. І. Спаського та НДУ ім. М. Гоголя у 2018 році. Зокрема це:

Детальніше ...

В НДУ Чернігівським телевізійникам розповідали про Гоголя

19 березня Чернігівські телевізійники завітали до Ніжина, зокрема – до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, аби зняти сюжет про життя і творчість Миколи Гоголя для програми «Ранок», що на UA: Чернігів.

За словами лінійної продюсерки ТК UA: Чернігів Аліни Клименко, частина ранкової програми має вийти в ефір 1 квітня в День Народження Миколи Гоголя.

Детальніше ...

День відкритих дверей в НДУ 2019

17 березня в актовій залі нового корпусу було досить людно. Це і не дивно, адже абітурієнти з різних областей з'їхалися до НДУ ім. Миколи Гоголя на «День відкритих дверей».

Ректор університету Олександр Самойленко привітав усіх присутніх та розповів майбутнім студентам про історію нашого університету. Він також наголосив на тому, що потрібно виважено підійти до обрання своєї майбутньої спеціальності, ну і звичайно, не треба забувати, що успішне навчання пов'язане з внутрішніми вподобаннями та інтересами. А університет, у свою чергу, прагне розширювати можливості та перспективи для наших студентів.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative