Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Новини університету

Вітаємо наших колег!

29 листопада ректором університету, доцентом О.Г. Самойленком урочисто вручені атестати доцентів доктору педагогічних наук Тетяні Рудюк та кандидату філологічних наук Олені Петрик. Вітаємо вас з новим вченим званням та бажаємо і надалі підкорювати освітянські вершини. Також 28 та 29 листопада викладачі Ніжинського державного університету Тамара Кушерець, Оксана Капленко, Лариса Дудка, Людмила Кузьменко були відзначені Подяками Міністерства освіти і науки України за результативну роботу з учнівською молоддю та підготовку переможців ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Подяка МОН України оголошена Лисенко Ірині за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково – педагогічну діяльність.

Детальніше ...

28 листопада 2022 року відбулася оглядова зустріч аспірантів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

28 листопада 2022 року відбулася оглядова зустріч аспірантів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Представники РМУ при МОН ознайомили всіх із особливостями своєї діяльності, зацікавили різноманітними проєктами, зокрема Книга рад, Школа молодого науковця, Онлайн-лекторій та багато інших, закликали до участі та активної співпраці між Радами. Зустріч стала корисною для присутніх, особливо для аспірантів першого року навчання, адже вони ще тільки стають на дорогу науки, а тому це чудовий спосіб проявити себе й заручитися підтримкою вже досвідчених і відкритих до спілкування науковців. 

Детальніше ...

Допомога від польського друга Mateusz Kamionka (м.Олькуш)

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя отримав допомогу від нашого польського друга Mateusz Kamionka (м.Олькуш), який долучив також допомогу від німецького міста Швальбах-ам-Таунус.  Бойлери для води, теплі ковдри, тонометр та пульсоксиметр вже доставлені до університету, де розташовується один з пунктів незламності у нашій громаді.  Слова щирої вдячності нашим партнерам, які не залишають нас у біді, а також велике спасибі Дмитру Піщуліну та Ганні Б'янці за доставку вантажу у Ніжин.

Детальніше ...

Іспит на визначення рівня володіння державною мовою

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя згідно з договором про співпрацю, укладеним із Національною комісією зі стандартів державної мови (договір № 6 від 24. 01. 2022 р.), є спеціально уповноваженою установою для проведення іспитів на визначення рівня володіння державною мовою (https://mova.gov.ua/ ). 

Детальніше ...

26.11.2022р. Запали свічку пам'яті.

26.11.2022р. Запали свічку пам'яті. Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

Детальніше ...

Флешмоб "жовтастрічка"

21 листопада, у День гідності й свободи, українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях!
Ніжинський університет приєднується до флешмобу. То ж завтра викладай фото з жовтою стрічкою та хештегом #жовтастрічка

Детальніше ...

16 листопада у Ніжинському державному університеті відбувся кубок НДУ з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"

Ініцаторами проведення гри виступила студентська рада факультету філології, історії та політико-юридичних наук, а також незмінний ведучий гри завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Олег Лісовець. Олег Васильович відзначив, що після тривалої перерви пов’язаних з пандемією та повномасштабним вторгненням вирішили розпочати з кубку, а вже на весні буде зіграна серія ігор нового сезону.
Всього у кубку взяли участь 9 команд - 7 студентських, запрошені команди випускників та викладачів університету.
Кубок відбувся за підтримки Профкому студентів. Як відзначив голова студентського Профкому Сергій Іванюк: "Дуже добре, що в університет повертаються ігри "Що? Де? Коли?". Адже у такий складний час дуже важливий інтелектуальний розвиток наших студентів.
То ж звірою у Перемогу

Детальніше ...

16 листопада у Ніжинському державному університеті відбулися урочистості приурочені Міжнародному дню студента

теплій атмосфері старого корпусу ректор університету Олександр Самойленко, начальниця відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Віталіна Скороход та голова Профкому студентів Сергій Іванюк вітали студентів зі святом.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative