Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Новини університету

1 жовтня у Ніжині відбувся Кубок пам'яті захисника України Максима Сачка

1 жовтня у Ніжині відбувся Кубок пам'яті захисника України Максима Сачка.

Перемогу у турнірі здобула збірна команда НДУ!

Збірна університету на груповому етапі обіграла команди "Друзів Максима Сачка" та "Сапер" 3:1, 2:1 відповідно.
У 1/2 фіналі після рахунку 1:1 в основний час, у серії пенальті обіграли команду "Дельфін".
У фіналі ж була обіграна команда "Фортуна" (с.Ніжинське).
Дякуємо за запрошення та організацію!

Детальніше ...

Визначили переможців IX конкурсу есеїв на патріотичну тематику «Україна – це ми»

Студентка ІІ курсу ОПП Журналістика. Видавнича справа і редагування зі спеціальності 061 Журналістика Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Самойленко Валерія посіла ІІІ місце у ІХ конкурсі есеїв на патріотичну тематику «Україна – це ми» серед студентів закладів вищої освіти.

Конкурс приурочений до Дня захисників і захисниць України та проводився з ініціативи кафедри журналістики в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

Вітаємо Валерію та її наставницю кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики Надію Степанівну Подоляку. Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії й нових звершень на науковій ниві.

Ректорат

Детальніше ...

Про прийом заявок на здобуття стипендії Уряду Словаччини

У рамках Національної стипендіальної програми для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів закладів вищої освіти, дослідників і митців оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідження, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині протягом літнього семестру 2023/2024 навчального року (детальна інформація додається).

Останній термін подання заявок 31 жовтня 2023 року. Заявки подаються в режимі он-лайн на інтернет-сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

Детальніше ...

Іспит на визначення рівня володіння державною мовою

Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови проведення іспиту, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від  25. 01. 2023 р. (договір № 41) іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Зареєструватися на іспит можна за покликанням https://exam.mova.gov.ua/ . Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/ .

Для реєстрації на іспит на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя натисніть банер «Українська мова – стандарт», що розташований на головній сторінці сайту університету, й виконайте рекомендації.

Детальніше ...

28 вересня 2023 року в Чернігівському історичному музеї імені В. В. Тарновського відбулося щорічне нагородження лауреатів премії імені Георгія Вороного та Софії Русової

28 вересня 2023 року в Чернігівському історичному музеї імені В. В. Тарновського відбулося щорічне нагородження лауреатів премії імені Георгія Вороного та Софії Русової. Від Ніжинського університету в урочистому заході брав участь професор Ю. І. Бондаренко, відзначений як один з кращих науковців області. Він одержав премію імені Георгія Вороного з рук представників обласної влади, познайомився з передовими вченими та вчителями нашого краю.

Детальніше ...

Президент України Володимир Зеленський відзначив державною нагородою України з нагоди Дня працівників освіти викладачку Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Президент України Володимир Зеленський відзначив державною нагородою України з нагоди Дня працівників освіти викладачку Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Про це йдеться в указі Президента України Володимира Зеленського від 27 вересня 2023 року.

Детальніше ...

28 вересня в актовій залі старого корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти

28 вересня в актовій залі старого корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

Захід розпочався з привітань ректора університету Олександра Самойленка.

«Усі ми працюємо для того, щоб наша країна ставала квітучою, європейською. Усі ми працюємо задля перемоги України», — сказав Олександр Григорович.

Детальніше ...

27 вересня в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася прем'єра документального фільму «Микола Гоголь. Молитва за спасіння» з циклу «Гра долі»

27 вересня в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя в рамках програми «Досвід української ідентичності в історичному аспекті на теренах Чернігівщини і Київщини. Вплив героїв минулого на вибір сучасників під час гібридної війни» відбулася прем'єра документального фільму «Микола Гоголь. Молитва за спасіння» з циклу «Гра долі».

Продюсерка проєкту Галина Криворчук, режисер Василь Вітер та ведуча Наталія Сопіт завітали до Гоголівського вишу, щоб презентувати свою роботу жителям Ніжина.

Детальніше ...

До цілющих джерел пізнання

Несподівано особисті, ліричні спогади нашого читача та давнього друга бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександра Забарного – члена Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, доцентастали своєрідним подарунком співробітникам бібліотеки до Всеукраїнського дня бібліотек. Ми дуже тішимося, количуємо на нашу адресу слова вдячності. Напевно, усім приємно, коли їхня праця гідно оцінена.Оскільки наші читачі - наші головні судді. І читаючи такі публікації, ми бачимо, що ми рухаємося в правильному напрямку і працюємо не даремно. 

Щиро Вам вдячні, Олександре Вадимовичу! Щодня чекаємо на Вас у бібліотеці!

Переглянути за посиланням:  Олександр Забарний «До цілющих джерел пізнання»

Детальніше ...

І знову втрата...

І знову втрата...

Чепурний Ігор Олександрович випускник нашого університету, спеціальність "історія і народознавство" (1996-2001 роки навчання).

Вічна пам'ять!

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative