Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Новини університету

«СКАРБ ПІД ЗНАКОМ МАРІЇ»

«СКАРБ ПІД ЗНАКОМ МАРІЇ»:

Із книжкових зібрань бібліотеки імені академіка М. О. Лавровського

Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Сектор фондових колекцій та рідкісної книги бібліотеки імені академіка М.О. Лавровського продовжує розкривати для читачів приватні книжкові зібрання з фонду рідкісних видань. До уваги цінна книжкова колекція Марії Леціус.

Переглянути інформацію

 

Детальніше ...

Година фахівця

23 лютого в бібліотеці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася година фахівця, присвячена підведенню підсумків роботи книгозбірні за 2023 рік. З аналізом звіту про роботу бібліотеки виступила заступниця директора бібліотеки Галина Осіпова. Вона зупинилась на викликах, які постали перед нами під час війни, та здобутках, що стали результатом наполегливої командної роботи колективу бібліотеки. Також вона зазначила, що разом з університетом бібліотека долає серйозні випробування, і робить все можливе щоб забезпечити освітній та науковий процеси університету в складних реаліях сьогодення.

Детальніше ...

До уваги користувачів бібліотеки!

Бібліотека НДУ імені Миколи Гоголя (читальний зал № 2) запрошує здобувачів і здобувачок вищої освіти за освітньою програмою «Інформатика», «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія» для ознайомлення з новими посібниками серії «Комп’ютинг», що надійшли до бібліотеки.

Нова книга – це нові знання! Приходьте! Читайте!

Детальніше ...

Крути перемагають сьогодні

«Дякую за не просто чудовий номер. Стаття “Війна Росії проти дітей” – це корисна для нас інформація з правознавства на представленні проєкту Малої академії наук». Такий відгук про газету Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою «Український дім» (число 1 (122) за 2024 р.) надіслала вчителька Алла Кресан.

Детальніше ...

Міжнародна акція для бібліотекарів та бібліотекарок #1Lib1Ref

Українську версію Вікіпедії щомісяця переглядають близько 60 млн. разів. Хто може працювати з Вікіпедією, як редагувати статті, про що можна писати у Вікіпедію, а про що  ні — про це та багато іншого під час зустрічі з працівниками бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя розповів доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, переможець міжнародного конкурсу WikiForHumanRights 2022 року у Вікіпедії Олександр Желіба.

Детальніше ...

Графік складання іспитів на базі уповноваженої установи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя в березні 2024 року

Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови проведення іспиту, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від  22. 01. 2024 р. (договір №1) іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Зареєструватися на іспит можна за покликанням https://exam.mova.gov.ua/. Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/ .

Детальніше ...

Нескорений Крим

26 лютого в Україні відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Пам’ятна дата встановлена 2020 року Указом Президента України № 58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Детальніше ...

Поетичний онлайн марафон «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…»

Пропонуємо вашій увазі поетичний онлайн марафон «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…». Студенти продемонстрували майстерне декламування творів Лесі Українки.

Бібліотека щиро вдячна за співпрацю доценту кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики, кандидату філологічних наук Ніні Іванівні Михальчук.

Детальніше ...

Літературний калейдоскоп «Лесине слово у вічність»: до 153-річниці від дня народження Лесі Українки

25 лютого в Україні відзначається 153-річниця від дня народження Лесі Українки - видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості.

Детальніше ...

Герої не вмирають! Вони будуть вічно в наших серцях!

Вшанування пам'яті про загиблих воїнів — це наша вдячність за те, що ми можемо жити, працювати й любити. Це зв'язок із тими, хто вже не зможе побачити нашу перемогу. Кожен загиблий — це глибокий біль для всієї України. За кожною цифрою статистики стоять реальні люди з їхніми мріями та планами на майбутне, минулим та близькими, що приречені переживати страшну втрату. Тож будемо пам'ятати кожного сина, чоловіка, брата, батька, хто віддав своє життя за наш мир і нашу країну. Безмежна шана і честь кожному з них. Слава Героям!

Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя»

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative