Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Новини університету

Запрошуємо на презентацію книги Олексія Тимошенка «Майстер ілюзій»

29 травня об 11:50 в аудиторії 215 Гоголівського корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбудеться презентація книги «Майстер ілюзій» декана факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв, кандидата психологічних наук, доцента Олексія Тимошенка.

Детальніше ...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

17 травня 2024 року в Глухівському національному університеті імені Олександра Довженка відбувся захист науково-дослідних робіт учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Менеджмент освіти».

Галузева конкурсна комісія на підставі рецензій відібрала 8 кращих робіт. Автори робіт були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію.

Детальніше ...

Іспит на визначення рівня володіння державною мовою

У зв’язку з вирішенням технічних проблем у Ніжинському державному університеті проводилися іспити на визначення рівня володіння державною мовою до 14.05. Відкривається додаткова реєстрація на наступні дні травня:

21.05.2024    9.00-10.00    10.30-11.30 

23.05.2024    9.00-10.00    10.30-11.30 

28.05.2024    9.00-10.00    10.30-11.30 

30.05.2024    9.00-10.00    10.30-11.30

Детальніше ...

Вітаємо переможців!

16 травня на пленарному засіданні конференції молодих науковців ректор університету доцент Олександр САМОЙЛЕНКО привітав переможців та лауреатів конкурсу «Кращий студент-науковець 2024» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Конкурс проводився за результатами 2023-2024 навчального року з метою популяризації студентської науково-дослідної роботи в нашому виші, залучення молоді до активної наукової діяльності, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи та відповідно до Положення про проведення щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець» серед студентів та магістрантів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Детальніше ...

Молодь у науці 2024

Із нагоди Дня науки, який в Україні з 1997 року відзначається у третю суботу травня, цього тижня в нашому університеті розпочалася декада «Молодь у науці».

16 травня 2024 року в читальному залі Гоголівського корпусу в змішаному форматі відбулося пленарне засідання конференції молодих науковців.  Розпочав захід ректор університету доцент Олександр САМОЙЛЕНКО. Він привітав студентів, які роблять перші кроки в науці та висловив щиру подяку досвідченим науковцям за щоденну сумлінну працю, професіоналізм та відданість справі в надскладних умовах сьогодення. Олександр Самойленко підкреслив, що розвиток науки й освіти є невід’ємною частиною нашої перемоги.

Детальніше ...

«Світло театральної магії – Марія Заньковецька»: до 170-річчя від дня народження видатної української акторки Марії Заньковецької

16 травня 2024 року провідними фахівчинями бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Юлією Рожок та Юлією Бездуховою разом з доценткою кафедри дошкільної освіти Оксаною Лісовець для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 012 Дошкільна освіта була проведена літературно-мистецька година: «Світло театральної магії – Марія Заньковецька», присвячена 170-річчю від дня народження видатної української акторки Марії Заньковецької.

Детальніше ...

«Наука в ім’я миру і розвитку»: віртуальна книжкова виставка до Дня науки

Кожного року третьої травневої суботи Україна відзначає професійне свято наукових працівників – День науки в Україні. Свято встановлено Указом Президента України від 14.02.1997 №145/97 «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…».

Детальніше ...

«Митці “Розстріляного відродження”» (до Дня пам'яті жертв політичних репресій)

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій. Тема політичних репресій є близькою для усіх українців, адже даний період в історії української нації виявився надто болючим і кривавим. Через сотні табірних комплексів ГУЛАГу пройшли мільйони «ворогів народу». П’яту частину в’язнів у них складали українці. На жаль, не тільки творчий, а й життєвий шлях тисяч наших земляків обірвався кулею на Соловках. Апогеєм розправи над українцями став 1937 рік. Їх імена замовчувалися в період радянської системи, їх загублені життя стали непоправними втратами для української освіти, науки, культури. Знищували не тільки цвіт української нації, а також їхній творчий доробок.

Детальніше ...

Українська вишиванка – генетичний код нації (захід, присвячений Всеукраїнському дню Вишиванки)

16 травня 2024 року у межах відзначення Всеукраїнського дня Вишиванки провідними фахівцями бібліотеки НДУ ім. М.О. Лавровського С.С. Оніщенко та І.В. Мазун для студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта проводилася зустріч з ніжинською майстринею вишивки, вчителем дизайну та технологій місцевої гімназії №6 Іриною Володимирівною Гузь. Широкий формат проведення такої зустрічі у межах діяльності Творчої Студії бібліотеки передбачав коротку інформативно-просвітницьку частину та практичну роботу студентів з вишивки.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative