Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Новини університету

Всесвітній день поезії у стінах Гоголівського вишу

21 березня — Всесвітній день поезії — свято, яке відзначають у не менш містичний час, коли ніч зустрілася з днем для того, щоб передати їй свої повноваження.

Детальніше ...

До 200-річчя від дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського – видатного педагога, реформатора

20 березня 2023 року в читальному залі відкрилася виставка «Педагогічні ідеї Костянтина Ушинського та сучасна школа», присвячена 200 — річчю від дня народження К. Д. Ушинського, видатного педагога, засновника наукової педагогіки й народної школи, автора праць з теорії та історії педагогіки.

Детальніше ...

“Україна – понад усе”: на концерті в Ніжині зібрали близько 10 000 гривень

14 березня у ніжинській музичній школі відбувся благодійний концерт “Україна- понад усе” на допомогу ЗСУ. Організаторами є випускники 4 курсу Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв – Володимир Гливацький та Катерина Дорош.

Детальніше ...

Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична інтернет-конференція «Молодь і сучасні тренди наукової думки»

01 березня 2023 року в аспірантської родини Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя була нагода зібратися – участь у роботі Всеукраїнської мультидисциплінарної науково-практичної інтернет-конференції «Молодь і сучасні тренди наукової думки». Символічно захід було проведено вперше та в перший день весни. З вітальним словом до учасників звернулися в.о. проректор з наукової роботи та міжнародних зв`язків проф. Олександр Мельничук, заохотивши здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня тримати науковий стрій задля омріяної Перемоги. Завідувачка відділу аспірантури та докторантури Оксана Крупенко окреслила стан та перспективи розвитку аспірантури в нашому університеті.  Зважаючи на воєнний стан у країні,  конференція відбувалася в безпечному форматі – учасники мали нагоду представити свої доповіді в онлайн-режимі.  

Детальніше ...

Весняні психологічні пленери - 2023

Університетський психологічний центр запрошує на «ВЕСНЯНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ПЛЕНЕРИ»  студентів, викладачів, співробітників, власне, усіх , хто шукає ресурси у собі, хоче підживитися позитивними емоціями.

Ведуча групи: Оксана Щотка - керівник університетського психологічного центру, практикуючий психолог, гештальт-терапевт, кандидат психологічних наук, доцент.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative