Підрозділи

Видавництво

Відділ практики

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Міжнародні зв'язки

Навчання іноземних громадян

Соціально-гуманітарний відділ

Профком студентів

Профком працівників

Психологічна служба

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Гоголезнавчий центр

Студрада

ПРО НАС

Психологічний сервіс для студентів та викладачів є невід’ємною частиною будь-якої сучасної освітньої системи. В нашому університеті такий сервіс функціонує з 2008 р. і покликаний створювати умови для становлення і розвитку особистості в умовах освітнього процесу як суб'єкта праці, пізнання і спілкування. З 2016 року університетський психологічний центр відчинив свої двері і для жителів міста, регіону, а не лише студентів та викладачів. 

Метою діяльності університетського психологічного центру є сприяння розвитку суб'єктного потенціалу всіх учасників освітнього процесу, адекватному усвідомленню ними шляхів свого особистісного і професійного розвитку, а також надання допомоги у підвищенні здатності самостійно долати різні труднощі та здійснювати відповідальні життєві вибори.

Які основні напрями та форми нашої діяльності? 

  • індивідуальне та парне психологічне консультування за запитом;
  • професійно-орієнтовані тренінги для викладачів та студентів (адаптаційний тренінг для першокурсників, тренінг з тайм-менеджменту, тренінг комунікативних умінь, управління стресом, лідерства та створення команди);
  • індивідуальна та групова психотерапія особистісних проблем дітей та дорослих;
  • програми додаткової освіти: «Консультування як професія», «Методика проведення психологічного тренінгу», «Управління конфліктами та стресами», «Психологічне здоров’я та благополуччя учителя»; семінари-тренінги для освітян; супервізійні та балінтовські групи;
  • волонтерська психологічна підтримка ветеранів АТО, їх сімей, вимушених переселенців та інших незахищених верств.

Увага ! Саме у нас Ви можете отримати кваліфіковану психологічну допомогу. Роботу центру забезпечують психологи, психотерапевти з багаторічним досвідом роботи, що є кандидатами психологічних наук. Вони допоможуть Вам розібратися у собі, своїх стосунках з оточуючими, вирішити складні життєві ситуації. Якщо Ви навчаєтесь або працюєте  в університеті, то маєте право на безоплатну психологічну допомогу.

Університетський психологічний центр працює: щодня ауд.321 н/к
Записатися на консультацію чи тренінг дуже просто:
телефонуйте за номерами: (068)8052515; (096)6887631.

 

НАШІ КОНСУЛЬТАНТИ

НІНА ФЕДОРІВНА ЛИТОВЧЕНКО – психолог-консультант

Закінчила Київський   державний університет імені   Т.Г. Шевченка, психологія.

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології.

Психотерапевтична підготовка: психодрама-терапевт  (сертифікат Європейського Інституту Психодрами, м.Берлін). Учасниця супервізорської програми PIFE.

Спеціальна підготовка: арт-терапія кризових станів (Інститут психотерапії та клінічної психології, м.Москва), організаційно-управлінське консультування (ВЕГИ, м. Санкт-Петербург), травмофокусована когнітивно-поведінкова психотерапія (УАКПТ, м.Львів).

 

ОКСАНА ПЕТРІВНА ЩОТКА – психолог-консультант

Закінчила Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, практичний психолог.

Кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології.

Психотерапевтична підготовка: гештальт-терапевт (Московський Інститут Гештальта і Психодрами), супервізор (Київський Гештальт Університет).

Спеціальна підготовка: арт-терапія(МГІ,  м.Москва, ІМАТОН, м.Санк-Петербург), робота з різними клінічними типами (ІІГТ, м. Санкт-Петербург; РГІ, м.Рига), психотерапія травми війни (УАКПТ, м.Львів; Асоціація психіатрів України), групова робота з дітьми та підлітками (МІГІП, м.Москва),  організаційно-управлінське-консультування (THE, м.Київ) . 

 

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative