Go to English

Підрозділи

Видавництво

Відділ практики

Центр довузівської підготовки

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Міжнародні зв'язки

Соціально-гуманітарний відділ

Центр суміжних професій

Профком студентів

Профком працівників

Психологічна служба

Гоголезнавчий центр

Університетський психологічний центр працює з 2008 р.

Університетський психологічний центр є невід’ємною частиною будь-якої сучасної освітньої системи. Університет сьогодні покликаний створювати умови для становлення і розвитку особистості як суб'єкта праці, пізнання і спілкування. У зв'язку з цим зростає роль психологічної служби, що забезпечує умови для розвитку суб'єктного потенціалу особистості, адекватнішого усвідомлення молодою людиною шляхів свого особистісного і професійного розвитку в період навчання чи роботи в університеті, для підвищення власної психологічної стійкості в подоланні різних труднощів.

Університетський психологічний центр відчиняє свої двері для жителів міста й регіону, а не лише студентів та викладачів. У нас Ви можете отримати кваліфіковану психологічну допомогу. В центрі працюють психологи, психотерапевти з багаторічним досвідом роботи, що є кандидатами психологічних наук. Спеціалісти нашого Центру допоможуть розібратися у собі, своїх стосунках з оточуючими, вирішити складні життєві ситуації. 

Які напрями нашої діяльності? 

• Ми проводимо індивідуальне та парне консультування з проблем дитячо-батьківських взаємин, консультування підлітків, корекційні заняття для дітей, а також індивідуальні консультації та психотерапію особистісних проблем дорослих. 
• Організовуємо психотерапевтичні групи, проводимо тренінги комунікативних умінь та управління стресом для дорослих і підлітків, арт-терапевтичну та драма-терапевтичні майстерні. 
• Для майбутніх та практикуючих психологів пропонуємо програми додаткової освіти «Консультування як професія», «Методика проведення психологічного тренінгу», а також супервізійні та балінтовські групи. 
• Працюємо на волонтерських засадах з ветеранами АТО, їх сім’ями, а також вимушеними переселенцями.

Університетський психологічний центр працює: 
щодня ауд.321 н/к
Записатися на консультацію чи тренінг дуже просто:
телефонуйте за номерами: (068)8052515; (096)6887631.

Про нас:

НІНА ФЕДОРІВНА ЛИТОВЧЕНКО – психолог-консультант

Закінчила Київський   державний університет імені   Т.Г. Шевченка, психологія.

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології.

Психотерапевтична підготовка: психодрама-терапевт  (сертифікат Європейського Інституту Психодрами, м.Берлін). Учасниця супервізорської програми PIFE.

Спеціальна підготовка: арт-терапія кризових станів (Інститут психотерапії та клінічної психології, м.Москва), організаційно-управлінське консультування (ВЕГИ, м. Санкт-Петербург), травмофокусована когнітивно-поведінкова психотерапія (УАКПТ, м.Львів).

 

ОКСАНА ПЕТРІВНА ЩОТКА – психолог-консультант

Закінчила Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, практичний психолог.

Кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології.

Психотерапевтична підготовка: гештальт-терапевт (Московський Інститут Гештальта і Психодрами), супервізор (Київський Гештальт Університет).

Спеціальна підготовка: арт-терапія(МГІ,  м.Москва, ІМАТОН, м.Санк-Петербург), робота з різними клінічними типами (ІІГТ, м. Санкт-Петербург; РГІ, м.Рига), психотерапія травми війни (УАКПТ, м.Львів; Асоціація психіатрів України), групова робота з дітьми та підлітками (МІГІП, м.Москва),  організаційно-управлінське-консультування (THE, м.Київ) . 

 

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative