Випускник НДУ - рекордсмен України.

Молодий спортсмен, 22-річний Костянтин Мухомодєєв, випускник Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, встановив рекорди України.

Детальніше ...

Осінній хижак - 2017

У минулі вихідні, 21 та 22 жовтня, відбулися змагання з рибної ловлі “Осінній хижак - 2017” серед працівників Ніжинського державного університету. Традиційним організатором змагань виступив профспілковий комітет університету. Ареною змагань вже вкотре було обрано озеро Трубин у селі Ядути, яке у бувалих рибалок славиться на великих окунів та щук, які і повинні були стати головними трофеями змагань. Забігаючи на перед необхідно сказати, що озеро виявилась щедрим на рибну здобич.

Детальніше ...

Звітно-виборча конференція Студентської ради університету.

Дев’ятнадцятого жовтня в актовій залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулась звітно-виборча конференція Студентської ради університету.

На захід були запрошені ректор НДУ Олександр Самойленко, начальник соціально-гуманітарного відділу Віталіна Скороход, голова первинної профспілкової організації студентів вишу Сергій Іванюк, представники студентського самоврядування, гості. Конференцію відкрила в.о. голови Студентської ради університету Аліна Лещенко.

Детальніше ...

Для української історії

Число 5 (85)  за 2017 рік освітньо-пізнавального часопису «Український дім» на першій сторінці розповідає про Форум української молоді діаспори «Дніпро-2017». 1000 представників з 30 країн світу впродовж тижня презентували свою діяльність, налагоджували партнерство для подальшої співпраці в грантових проектах та підписали угоди про співпрацю.

Детальніше ...

«myDANCE» «на стиле»

Вчора 19.10.2017 року дивовижне свято молодості, енергії подарували Ніжинському державному університету імені Миколи Гоголя його студенти, взявши участь у конкурсі за назвою «myDANCE». Організаторами конкурсу виступили  фахівці соціально-гуманітарного відділу. Креативна ідея проекту належить Михайлу Михайленку та Сергію Іванюку. Усе вдасться, коли робиш з любов’ю до дітей, до гарної справи, тоді не зупинить ні погана погода, ні важкість технічного обслуговування свята, ні  те, що репетиції пізно і з великою кількістю студентів. Конкурс проводився вперше у стінах нашого вузу, і, сьогодні можна з впевненістю сказати, що не востаннє. Тому що й учасники, і гості, і глядачі отримали масу позитивних вражень, наситились енергетикою музики, танців, молодечого запалу. Змагалися між собою три команди студентів, що проживають у гуртожитку №2, №3, №4.

Детальніше ...

Кошелівецькі читання

Інститут літератури  ім. Т.Г.Шевченка НАН України, Ніжинський держуніверситет імені Миколи Гоголя, кафедра української літератури та журналістики разом із Центром гуманітарної співпраці з українською діаспорою організували й провели  ІІ Кошелівецькі читання.

Детальніше ...

Студенти НДУ зустрілися з головою студентського біологічного товариства НаУКМА

Нещодавно в стінах Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя відбулась зустріч студентів природничо-географічного факультету з головою студентського біологічного товариства (CБТ) Національного університету «Києво-Могилянська академія» Вікторією Васильченко.

Детальніше ...

Війна, якої "немає"

Вже майже чотири роки схід нашої держави переживає страшні лихоліття військового конфлікту. За цей час Україна втратила понад 10 тисяч людських життів мирного населення і більше 2000 військових. Значні людські втрати понесла й Чернігівщина – близько 200 загиблих і тисячі поранених, скалічених, зниклих безвісти.

Детальніше ...

Посвята першокурсників

12 жовтня Студрада факультету іноземних мов підготувала для першокурсників Посвяту, яка відбулась в КОЦ «Юність». Веселі та жартівливі конкурси, частування солодощами, дискотека, цікава лотерея, в якій можна було виграти такі потрібні для навчання конспекти старшокурсників та багато інших веселощів.  А взагалі-то…краще один раз побачити.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

  

Google Analytics Alternative