Відбулася Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична інтернет-конференція "Молодь і сучасні тренди наукової думки"

Вдруге традиційно в перший день весни Радою аспірантів та молодих вчених Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя організовано й проведено Всеукраїнську мультидисциплінарну науково-практичну інтернет-конференцію "Молодь і сучасні тренди наукової думки".

Із вітальним словом до молодих науковців звернулися ректор університету Самойленко Олександр Григорович та в.о. проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків Мельничук Олександр Володимирович.

Детальніше ...

Вітаємо молодих науковців із врученням дипломів докторів філософії!

На засіданні Вченої ради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 29 лютого 2024 року ректор Олександр Самойленко урочисто вручив дипломи докторів філософії Василезі Павлу (спеціальність 091 Біологія), Івахно Наталії (014 Середня освіта (Українська мова і література)), Сидоренко Юлії (014 Середня освіта (Українська мова і література)). Привітавши з успішним завершенням підготовки за PhD-програмою, Олександр Григорович висловив сподівання, що здобутий ступінь сприятиме в особистій та професійній реалізації молодих науковців.

Детальніше ...

23 лютого 2024 року на відділенні іноземних мов факультету філології, історії та політико-юридичних наук НДУ ім. М. Гоголя відбувся заключний етап студентської олімпіади з перекладу

23 лютого 2024 року на відділенні іноземних мов факультету філології, історії та політико-юридичних наук НДУ ім. М. Гоголя відбувся заключний етап студентської олімпіади з перекладу для здобувачів ОП 035 Філологія. Германські мови і літератури (переклад включно) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Учасникам було запропоновано проявити себе у трьох видах перекладацької діяльності: переклад публіцистичного тексту, літературний переклад художнього тексту та послідовний переклад. Олімпіада мала на меті підтримати талановиту молодь, мотивувати до вивчення англійської мови, сприяти розвитку творчих здібностей, стимулювати до особистісного розвитку в умовах конкуренції, визначити рівень перекладацької компетентності та специфічних навичок перекладацької діяльності студентів. Переможцями олімпіади стали студентки 4-го курсу Софія Ковальчук і Анна Семченко, які матимуть можливість взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Переклад».

Детальніше ...

«СКАРБ ПІД ЗНАКОМ МАРІЇ»

«СКАРБ ПІД ЗНАКОМ МАРІЇ»:

Із книжкових зібрань бібліотеки імені академіка М. О. Лавровського

Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Сектор фондових колекцій та рідкісної книги бібліотеки імені академіка М.О. Лавровського продовжує розкривати для читачів приватні книжкові зібрання з фонду рідкісних видань. До уваги цінна книжкова колекція Марії Леціус.

Переглянути інформацію

 

Детальніше ...

Година фахівця

23 лютого в бібліотеці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася година фахівця, присвячена підведенню підсумків роботи книгозбірні за 2023 рік. З аналізом звіту про роботу бібліотеки виступила заступниця директора бібліотеки Галина Осіпова. Вона зупинилась на викликах, які постали перед нами під час війни, та здобутках, що стали результатом наполегливої командної роботи колективу бібліотеки. Також вона зазначила, що разом з університетом бібліотека долає серйозні випробування, і робить все можливе щоб забезпечити освітній та науковий процеси університету в складних реаліях сьогодення.

Детальніше ...

До уваги користувачів бібліотеки!

Бібліотека НДУ імені Миколи Гоголя (читальний зал № 2) запрошує здобувачів і здобувачок вищої освіти за освітньою програмою «Інформатика», «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія» для ознайомлення з новими посібниками серії «Комп’ютинг», що надійшли до бібліотеки.

Нова книга – це нові знання! Приходьте! Читайте!

Детальніше ...

Крути перемагають сьогодні

«Дякую за не просто чудовий номер. Стаття “Війна Росії проти дітей” – це корисна для нас інформація з правознавства на представленні проєкту Малої академії наук». Такий відгук про газету Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою «Український дім» (число 1 (122) за 2024 р.) надіслала вчителька Алла Кресан.

Детальніше ...

НІЖИН: ДВА РОКИ ВІЙНИ ОЧИМА УЧАСНИКІВ (2022–2024 РР.)

26 лютого 2024 року в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, на базі факультету філології, історії та політико-юридичних наук, за ініціативи кафедр історії України й всесвітньої історії та міжнародних відносин відбувся круглий стіл «Ніжин: два роки війни очима учасників (2022–2024 рр.)».

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative