З Днем Збройних Сил України

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу й шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День пов’язаний із датою прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Детальніше ...

Всеукраїнська наукова конференція, присвячена 30-річчю Референдуму про незалежність України

1 грудня 2021 року відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Україна незалежна: історія і сучасність (до 30-річчя Всеукраїнського референдуму про незалежність України)». Наукове зібрання, яке об’єднало істориків, політологів та соціологів з різних куточків України, провели у дистанційному форматі.

Конференція була  організована за ініціативи історичного факультету Львівського національного університету імені Іван Франка та у співпраці з провідними науковими центрами України, зокрема, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара, Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя, Інститутом українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.

Детальніше ...

Інтегрований виховний захід

30.11.21 відбувся інтегрований виховний захід (з навчальних дисциплін"Методика навчання соціальної та здоров'язберігаючої освітньої газузі в початковій школі", викладач-доц.Самойленко О.В. та "Методика навчання фізкультурної освітньої галузі в початковій школі", викладач-доц.Білоусова Н.В.) для студентів спеціальності 013 Початкова освіта з теми : "Підтримка і збереження здоров'я під час дистанційного навчання", який підготували здобувачі освіти 4 курсу Корзун Олеся, Багмут Яна, Путря Вікторія, Кіркова Діана, Бондаренко Анастасія, Десятник Вікторія, Науменко Інна.

Детальніше ...

«Ми – проти насильства»

Пропонуємо вам для перегляву відеоролик «Ми – проти насильства» в рамках інформаційної кампанії «16 днів проти насильства». Його створено з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах.

Детальніше ...

Некролог

З глибоким смутком сприйняли звістку про передчасну смерть заступниці Міністра освіти і науки України пані Любомири Мандзій. Любомира Степанівна була високоосвіченою інтелігентною людиною, науковцем, зразком самовідданого служіння освіті і науці. ЇЇ внесок в організацію та розвиток вітчизняної освіти і науки є неоціненним. Любомиру Степанівну завжди будуть пам’ятати як щиру людину, талановитого керівника, вона мала високий авторитет і повагу в освітянській спільноті.

Детальніше ...

День пам'яті жертв голодоморів

27 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів біля пам’ятного знаку Жертвам голодомору та політичних репресій в Ніжині відбувся мітинг-реквієм з поминальним богослужінням.

Детальніше ...

Центр соціально-педагогічних досліджень

Центр соціально-педагогічних досліджень НДУ імені Миколи Гоголя (керівник – доц. Борисюк С.О.) виступив ініціатором спільного проведення Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи», яка проходила 25-26 листопада 2021 р. на базі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. 35 ніжинських студентів, магістрантів та аспірантів взяли участь у цьому науковому заході. Магістрантка спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» А.Литовченко виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Розвиток навички прохання у дітей з розладами аутистичного спектру в комунікації з однолітками». Участь студентів у наукових конференціях сприяє їх професійному розвитку та становленню як дослідників.

Детальніше ...

Навчальні екскурсії під час карантину

22-23 листопада 2021 р. кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи було організовано серію дистанційних навчальних екскурсій соціальними закладами та установами Ніжина для студентів спеціальності 231 Соціальна робота денної і заочної форм навчання. Студенти мали можливість познайомитися зі специфікою роботи різних інституцій, отримати відповіді на численні запитання від керівників та працівників Служби у справах дітей (Н. Рацин), Управління пенсійного фонду України м. Ніжин (А. Севостьянчик), Управління соціального захисту населення Ніжинської міської ради (В.Кулініч), Ніжинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» (О.Омельяненко) та ін.

Г. Бянка

Детальніше ...

Просвітницько-виховний семінар "Скажемо БУЛІНГУ-НІ"

25 листопада 2021 року студенти магістратури Сущенко Вікторія та Ярешко Вероніка в межах викладацької практики організували для студентів І і ІІ курсів спеціальності "Початкова освіта" просвітницько-виховний семінар "Скажемо БУЛІНГУ-НІ".

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative