Запрошуємо на презентацію книги Олексія Тимошенка «Майстер ілюзій»

29 травня об 11:50 в аудиторії 215 Гоголівського корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбудеться презентація книги «Майстер ілюзій» декана факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв, кандидата психологічних наук, доцента Олексія Тимошенка.

Детальніше ...

Чумацьким шляхом

У рамках профорієнтаційної роботи на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 14 та 15 травня 2024 року проведено екскурсію "Чумацьким шляхом". У ній взяли участь 101 учень Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради. Метою заходу було залучити потенційних абітурієнтів ЗВО до вивчення дисципліни "Фізика та астрономія", зацікавити та ознайомити їх з наявним у закладі обладнанням обсерваторії. Також продемонструвати процес використання телескопів при дослідженні віддалених об'єктів і небесних тіл. Вікторина, що завершувала екскурсію, дозволила закріпити розглянутий матеріал.

Детальніше ...

Запрошений професор про Intercultural Competence: What is it? How is it taught?

20 травня 2024 р. викладачі кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов, здобувачі освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня зі спеціальності 014, освітніх програм «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» приєдналися до інтерактивної онлайн-лекції “Intercultural Competence: What is it? How is it taught?”доктора Пеетера Махісто (Dr. Peeter Mehisto, Professor, Honorary Research Associate, IOE, Faculty of Education and Society, University College London).

Детальніше ...

Міжнародна конференція для молодих науковців

21 травня 2024 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція для молодих науковців «Науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення», організована кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи. У конференції взяли участь представники вітчизняних та зарубіжних закладів вищої та фахової передвищої освіти: Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж ім. С. В. Руднєва», Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie та ін.

Детальніше ...

Форум сімейних цінностей – 2024

15 травня 2024 р. у Ніжинському державному університеті відбувся традиційний захід для студентської спільноти – «Форум сімейних цінностей – 2024», присвячений відзначенню Міжнародного дня сім’ї.

У межах форуму кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи було проведено низку активностей для студентської та учнівської молоді, спрямованих на популяризацію сімейних цінностей. Зокрема, менеджерками БО «СпівДія» Христиною Шимко та Катериною Топчій проведено соціально-педагогічний тренінг «Критичне мислення з елементами психоемоційної підтримки», спрямований на організацію простору для психоемоційного розвантаження, шляхом поєднання арттерапевтичних методик та розвиваючих вправ з критичного мислення.

Детальніше ...

Сівач мудрості й добра

17 травня 2024 року відбулася щорічна Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Арватівські читання–2024». Упродовж тривалого часу кафедра, на якій за сумісництвом від 1976 до 1999 року працював академік Федір Степанович Арват, сівач мудрості й добра,  організовує і проводить Всеукраїнські студентські конференції.

Детальніше ...

Продовження впровадження вибіркової дисципліни "Забезпечення благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки" для здобувачів заочної форми навчання спеціальності Дошкільна освіта

Кафедрою дошкільної освіти було продовжено впровадження вибіркової дисципліни "Забезпечення благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки" для здобувачів заочної форми навчання. Курс розроблений та впроваджується на основі навчання, яке було організоване для викладачів the LEGO Foundation спільно з організацією MHPSS Collaborative.

Детальніше ...

Відкрита лекція старшої викладачки кафедри дошкільної освіти Л. Пісоцької з дисципліни "Педагогіка дошкільна"

21.05.2024 старшою викладачкою кафедри дошкільної освіти  Людмилою Пісоцькою  було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни "Педагогіка дошкільна" на тему " Теорія та практика про трудове виховання дітей дошкільного віку". Лекторка продемонструвала досконале володіння матеріалом з даної дисципліни, використовуючи різноманітні методи і прийоми викладання. Використання мультимедійних презентацій та відеоматеріалів забезпечило ефективність засвоєння студентами матеріалу упродовж усього заняття. На лекцію була запрошена  Інна Мартинова, вихователька ЗДО 4 "Казочка", як практик, яка висвітлила для усіх присутніх практичний бік трудового виховання дошкільників у ЗДО. Щиро дякуємо  Людмилі Пісоцькій та Інні Мартиновій за актуальну тему та майстерність науково-методичного викладу матеріалу на лекційному занятті!!!

Детальніше ...

Запрошений професор про Teaching English in photo context

17 травня 2024 р. викладачі кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов, здобувачі освіти першого (бакалаврського) зі спеціальності 014 Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література долучилися до інтерактивної онлайн-лекції Teaching English in photo context доцентки кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Наталії Пилячик, ініційованої кафедрою міжкультурної комунікації та іншомовної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Детальніше ...

Декада «Молодь у науці» на кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

15 травня 2024 року з нагоди Дня науки в університеті розпочалася декада «Молодь у науці». На кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук відбулися підсумкові засідання наукових проблемних груп:

  • «Нові цифрові технології та можливості їх застосування» (Керівник –канд. пед. наук, доц. Наталія Бугаєць)
  • «Нові підходи до навчання та викладання математики в умовах НУШ» (Керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Марина ВІРА)
  • «Актуальні проблеми інформаційної безпеки» (Керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Ірина Лисенко)
  • «Олімпіадне програмування» (Керівник – ст. викл. Володимир Харченко
Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative