22 січня Україна відзначає День Соборності

22 січня Україна відзначає День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Тоді, 22 січня 1919 року, рівно за рік після прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, що проголошував незалежність УНР, рішення про об’єднання українських земель в єдину державу вітали на вулицях столиці тисячі людей. Але вже в сучасній історії, ця дата є трагічною, адже 22 січня є річницею розстрілу перших Героїв Небесної Сотні.

Детальніше ...

19 грудня команда "Дуракам закон не писан" виграла Зимовий кубок Київської Ліги Сміху

19 грудня команда "Дуракам закон не писан" виграла Зимовий кубок Київської Ліги Сміху. Традиційно цей кубок стає свого роду репетицією в боєвих умовах перед фестивалем Ліги Сміху в Одесі. На кубок запрошуються команди з телевізійної Ліги Сміху та команди, які добре себе проявили в офіційних Регіональних Лігах Сміху.

Детальніше ...

Ікони, вишиті студентом НДУ, передали на фронт

Коли розпочалися воєнні дії на території України, Миколи Фесюну, студенту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, було лише 12 років. Хлопець так перейнявся  долею своєї країни, що разом із бабусею почав вишивати ікони. Під час конкурсної програми «Міс та Містер НДУ 2020», в якій він брав участь, Микола передав дві свої ікони одному з членів журі, волонтеру з Ічні Євгену Зіничу, який з 2014 року підтримує наших бійців на передовій. Напередодні нового року Євген вирушив до Мар’їнки, де передав освячені ікони бійцям. Нехай вони оберігають наших хлопців на передовій та стануть могутнім захистом для наших воїнів. Бійці передавали щирі вітання Чернігівській землі та подякували за такий подарунок, наголосивши, що з такою неоціненною волонтерською допомогою ми закінчимо якомога скоріше війну та повернемо цілісність нашої держави.

Детальніше ...

Наукова організація «Соборність» спільно з Центром сучасної педагогіки «Навчання без кордонів» видає збірник наукових праць

Шановні колеги!

Наукова організація «Соборність» спільно з Центром сучасної педагогіки «Навчання без кордонів» (Канада) видає збірник наукових праць за матеріалами VII Міжнародної науково-практичної конференції «Лабіринти реальності» (Канада – Україна – Сербія – Азербайджан – Польща)

Детальніше ...

Круглий стіл «Перспективи розвитку міжнародних студій у Ніжинській вищій школі»

29 січня о 13:30 в аудиторії 308 Гоголівського корпусу відбудеться круглий стіл  «Перспективи розвитку міжнародних студій у Ніжинській вищій школі» за участю науково-педагогічних працівників кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, студентів старших курсів освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та їх потенційних роботодавців: представників органів державного управління, громадських організацій, бізнесових структур, ЗМІ,  агенцій з міжнародного туризму.

Предметом обговорення під час круглого столу стануть питання модернізації змісту освітньої програми, підсумки виробничої практики та перспективи працевлаштування випускників освітньої програми.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб долучитися до дискусії.

Детальніше ...

Щедрий вечір у Ніжинському університеті

13 січня до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя завітали вихованці та педагоги Ніжинського будинку-інтернату. Щедрівки у виконанні гостей створили атмосферу свята для усіх присутніх. Діти та їх наставники презентували інсценізовані щедрівки та бажали щедрого вечора, гарного здоров’я та мирного неба. А співробітники Ніжинського вузу, які зібралися у холі нового корпусу, щиро дякували за щедрівки теплими словами, оплесками, солодощами та подарунками. Захід виявився емоційним та захоплюючим, а ректор Олександр Самойленко запросив гостей і наступного року завітати зі щедрівками до вишу.

Детальніше ...

Шановні колеги – викладачі та співробітники Гоголівського вишу!

Сьогодні, 11 січня, традиційно відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ «ДЯКУЮ!», що стало гарною нагодою сказати керівництвом колективу, один одному - це чарівне слово, подякувати за розуміння та терпіння, старанність у роботі та відданість рідному університету.

Детальніше ...

Конкурс на заміщення вакантної посади декана факультету природничо-географічних і точних наук.

Вимоги до претендентів – наявність наукового ступеня  та вченого звання.

Термін   подання  документів для  участі в конкурсі – два тижні від дня опублікування оголошення.

 Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04. Ректорат

Детальніше ...

«Білі плями» в житті достойників нації

Вийшов у світ новий номер часопису «Наш український дім», що видається Центром гуманітарної співпраці з українською діаспорою. Тематично журнал поділений на чотири рубрики: «Українознавство», «Наукові розвідки», «Методичні матеріали», «Проза, переклади, рецензії».

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative