31 січня відбудеться вручення дипломів магістрам!

Мантії можна взяти у 213 аудиторії нового корпусу з 9:00 до 14:00. При собі мати паспорт!

  • 31 січня (вівторок)
  • 11:00
  • Актова зала нового корпусу
Детальніше ...

ЗАПРОШУЄМО ДО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ!

ЩО? Тренінг для розробників освітніх програм.

ХТО?  Учасники: гаранти, члени робочих груп (2-3 особи від програми), викладачі та співробітники, які залучені до реалізації ОП та проходження акредитації.

Тренери: експерти НАЗЯВО, досвідчені викладачі та співробітники університету.

КОЛИ? 01-15 лютого 2023 року за графіком.

ДЕ? Аудиторія 324 Гоголівського корпусу.

РЕЗУЛЬТАТ? Спільна діяльність щодо створення якісних освітніх програм.

Сертифікат про проходження підвищення кваліфікації (3 кредити).

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

РЕЄСТРАЦІЯ – тут http://surl.li/eomib

ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ – 30 січня 2023 року до 17.00

Детальніше ...

Конкурс за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки»

Оголошено конкурс для науковців на 2023 рік за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» (SPS) для посилення цивільної науки та технологій щодо вирішення нових викликів у сфері безпеки та їхнього впливу на міжнародну безпеку.

Перевага надається дослідженням у сфері штучного інтелекту, квантових та біотехнологій, технологічної конвергенції, зміни клімату, екологічної та енергетичної безпеки.

Детальніше ...

Вітаємо

Романенко Ярославу Русланівну з успішним виконанням завдань чотирьох етапів ІІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови.

Детальніше ...

Урок біології в Зоологічному музеї

23 січня 2023 року учні 7 класу ніжинської гімназії № 5 відвідали Зоологічний музей НДУ. Нова форма роботи для учнів шкіл, яку практикуємо сьогодні – це проведення низки уроків зі шкільного курсу «Біологія» у Зоологічному музеї. Тема уроку: «Адаптації тварин». Школярі мали можливість побачити та послухати пояснення щодо різних адаптацій у  представників тваринного світу, як безхребетних так і хребетних. Така форма уроків беззаперечно сприятиме кращому вивченню біології та формуванню екологічної свідомості та культури школярів. 

Запрошуємо учнів шкіл, гімназій та ліцеїв міста Ніжина відвідати наш унікальний Зоологічний музей. Завжди раді зустрічі з Вами!

Детальніше ...

UTTERLY: інформація про участь у Версальському тренінгу

Проєктна діяльність є однією з ключових напрямів у роботі НДУ імені  Миколи Гоголя на сучасному етапі. Наш університет є партнером у проєкті “University Teachers' Certification Centres: Innovative Approach to Promotion Teaching Excellence (UTTERLY)” в рамках Програми Єразмус +, який розпочав свою роботу два роки тому. Метою проєкту є створення низки університетських центрів підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій засобами професійної сертифікації викладачів університетів.

Детальніше ...

Настановча конференція з науково-дослідницької практики

18 січня 2023 р. відбулася настановча конференція з науково-дослідницької практики для студентів 1 курсу магістратури заочної форми навчання зі спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) і 103 Науки про Землю. Студенти були ознайомлені з робочою програмою, звітною документацією з практики, вимогами та критеріями оцінювання, отримали інформацію про можливість у рамках практики взяти участь у Всеукраїнській конференції "Соціально-економічні особливості та проблеми сучасного розвитку Чернігівської області", яка проходитиме на базі кафедри 9-10 лютого 2023 року. 

Детальніше ...

Допомога музейному комплексу

Згуртованість, розуміння спільної мети, взаємодопомога - ось що вирізняє музейників Ніжина. Вкотре, дякуючи спільним зусиллям, Музейний комплекс НДУ та Ніжинський краєзнавчий музей імені І.Спаського отримали необхідні матеріали та обладнання для збереження експонатів. Дяка #bundesregierungfuerkulturundmedien #UkraineArtAidCenter за розуміння потреб та допомогу, дяка ректору НДУ імені Миколи Гоголя Олександру Самойленко за постійну всебічну підтримку, дяка Тетяні Брязкало та Максиму Потапенко за те, що продовжуємо тримати музейний стрій.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative