Стипендії імені Фулбрайта для студентів старших курсів і випускників ВНЗ на здобуття ступеня магістра у США Fulbright Graduate Student Program

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Детальніше ...

Запрошуємо учнів 11 класів на БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ з математики для підготовки до ЗНО.

Фізико-математичний факультет

Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 

Запрошує учнів 11 класів на БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ  
з математики для  підготовки до ЗНО.

Чекаємо на Вас в аудиторії № 301 нового корпусу (1-й поверх)

щосуботи з 25 лютого по 6 травня 2017 року з 1000 до 1300 год.

Детальніше ...

Міжнародний фестиваль конкурс дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва "Квітневі викрутаси"

Оргкомітет Другого Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва «КВІТНЕВІ ВИКРУТАСИ» щиро запрошує Ваш творчий колектив прийняти участь у чудовому дійстві, що присвячене Міжнародному дню танцю.

Свято відбудеться у славетному навчальному закладі Лівобережної України – Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Будемо раді зустрічі з Вами.

Завантажити положення для ознаймолення

Детальніше ...

Що може діаспора…

Перше число газети «Український дім»  розпочало 2017-й рік. Видання Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою Ніжинського держуніверситету імені Миколи Гоголя  на першій сторінці друкує розвідку Галини Кравчук з Вінніпегу «Батько української еміграції» до 125-річчя поселення українців у Канаді. За цей час вони створили в цій країні потужні українські осередки, які мають вплив на політику канадської влади щодо нашої держави.

Детальніше ...

«Школа майбутнього психолога» для старшокласників та їхніх батьків.

При НДУ ім. М.Гоголя на постійній основі працює «Школа майбутнього психолога» для старшокласників та їхніх батьків.

Тут школярі можуть здобути важливі навички самопізнання, спілкування, самовираження, підвищити впевненість у собі та отримати корисні знання про внутрішній світ людини.

Заняття проводяться за адресою: м. Ніжин, вул. Графська, 2. НДУ ім. М. Гоголя, факультет психології та соціальної роботи. Тел. для довідок 067753-96-46

Хочете приєднатися? Дзвоніть!

Для участі у заняттях «Школи» необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО заповнити анкету реєстрації:

До зустрічі на заняттях! 

Детальніше ...

Школа майбутнього психолога при НДУ ім. М. Гоголя продовжує свою роботу!

У «Школі майбутнього психолога» двічі на місяць відбуваються заняття для школярів, де вони вчаться впевненості собі, навичкам спілкуванням, отримують важливі знання для життя. 18 Лютого в НДУ ім. М. Гоголя відбулося чергове заняття "Школи майбутнього психолога". Цього разу тема стосувалася невербального спілкування та вміння розуміти співрозмовників за жестами й мімікою. Заняття вийшло дуже змістовним, глибоким і насиченим: була і корисна теорія, і цікава практика.

Детальніше ...

Заняття "Школи майбутнього психолога" на тему "Невербальна взаємодія"

4.02.2017 р. в НДУ ім. М.Гоголя відбулося чергове заняття "Школи майбутнього психолога" на тему "Невербальна взаємодія". Учасники спілкувалися один з одним, активно брали участь у вправах та іграх, що допомогло ближче познайомитися та згуртувати колектив.

Детальніше ...

Перемога Валерії Клапчук на Міжнародному конкурсі

Магістрантка факультету культури і мистецтв – бандуристка Валерія Клапчук повернулася с Першого Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Stankovich-fest», який проводився в місті Свалява Закарпатської області.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 7-16-28

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   

Google Analytics Alternative