Go to English

Ніжинці вшанували визволителів

15 вересня 1943, після тривожних днів Ніжин був звільнений від німецько-фашистських загарбників.

На честь 75-ї річниці визволення нашого міста 14 вересня 2018 р. відбулися урочисті заходи.

Детальніше ...

Делегація молодих держслужбовців з Німеччини відвідала Ніжин

Тринадцятого вересня 2018 р. делегація молодих державних службовців землі Північний Рейн-Вестфалія відвідала Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Детальніше ...

Форум молодіжних ініціатив

Вперше у Ніжині було проведено Форум молодіжних ініціатив «CoolТИватор іDей». 23 спікера та близько 170 учасників Форуму протягом дня спілкувались, обмінювались досвідом, ідеями, емоціями.

Детальніше ...

В НДУ завітав Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, член колегії Міністерства освіти та науки України, професор Т.В.Фініков

11 вересня 2018 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся семінар-презентація книги «Локальні системи управління якістю: світовий досвід та українські практики побудови». Видання презентував президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, професор Тарас Фініков.

Детальніше ...

Спортивний олімп Ніжина

Щодня виснажливі тренування, кропітка робота тренера та врешті заслужена перемога на міжнародних змаганнях – таким є шлях ніжинських спортсменів до спортивного олімпу. Тож 10 вересня,  з нагоди Дня фізичної культури і спорту у великій залі міськвиконкому  відбулось нагородження кращих спортсменів та тренерів.

Детальніше ...

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: професора кафедри хімії та фармації, професора кафедри методики викладання української мови та літератури,  доцента кафедри загальної та практичної психології. Вимоги до претендентів – наявність наукового ступеня та / або вченого звання, стаж науково-педагогічної роботи не менше п’яти років. Термін подання  документів для  участі в конкурсі – два тижні від дня опублікування оголошення про конкурс.

 

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55.

 

Детальніше ...

Науковці-винахідники кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Кафедру хімії та фармації з 2009 року очолює Заслужений діяч науки і техніки України, доктор хімічних наук, професор Суховєєв Володимир Володимирович.

Суховєєв В.В. (1953 року народження), у 1980 році закінчив Ніжинський ордена Трудового Червоного Прапора державний педагогічний інститут ім.М.В. Гоголя за спеціальністю «Біологія і хімія» та здобув кваліфікацію вчителя біології та хімії. У 1984 р. закінчив аспірантуру відділення нафтохімії Інституту фізико-органічної хімії та вуглехімії АН України за спеціальністю 02.00.13 – нафтохімія. Кандидат хімічних наук за спеціальністю 02.00.13 – нафтохімія (1987), доцент кафедри хімії (1989). У 2009 р. захистив дисертацію «Нітрогено-, сульфуро- та оксигеновмісні металохелати: синтез, хімотологічні та біологічні властивості» на здобуття наукового ступеня доктора хімічних наук за спеціальністю 02.00.13 – нафтохімія та вуглехімія (102 Хімія); професор кафедри хімії (2011).

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative