Вступникам

Бакалавр

Магістр

Доктор філософії

-------------------------------

Інформаційний стенд приймальної комісії

Правила прийому

Нормативна база

Підготовчі курси

Про нас

Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

Новини

Проживання студентів


Гуртожиток 3

Університет має 4 сучасні студентські гуртожитки, які знаходяться у зразковому стані, оскільки в них планово проводяться капітальні й поточні ремонти. Студенти проживають у 2-х, 3-х та 4-х місних кімнатах. У студентські кімнати постійно й планомірно виготовляються у майстерні університету. Для забезпечення відповідних умов підготовки до занять у гуртожитках наявні читальні зали. Біля гуртожитків обладнані літні спортивні майданчики, де студенти мають змогу займатися спортом та  спортивними іграми.

У гуртожитках постійно працюють спортзали, які обладнані сучасними тринажерами. Традиційно організовуються розважальні заходи, зокрема: “Міс гуртожитку”, КВН між гуртожитками та спортивні змагання з футболу між жителями гуртожитків.

Гуртожиток 4

Працюють відеозали, в яких, крім програм супутникового телебачення, студенти мають змогу переглядати улюблені кінофільми. Також студенти мають змогу самостійно провестиКухня гуртожитока інтернет у кімнати місцевих інтернетпровайдерів високої якості .Традиційними також стали тематичні зустрічі зі співробітниками правоохоронних структур та медичними працівниками міста. У гуртожитках налагоджена пропускна система,спокій студентів забезпечують співробітники ДСО. Контроль за дотриманням правил проживання покладено на фахівців соціально-гуманітарного відділу, студентських рад гуртожитків.

Щорічні конкурси на кращу кімнату в гуртожитку та на кращий гуртожиток університету сприяють вихованню в студентів відповідальності за надане їм майно, формують взаємопідтримку й взаєморозуміння між студентами. Конкурси допомагають усвідомити: гуртожиток є їхнім, хоч і тимчасовим, але домом.

Студентські гуртожитки знаходяться поблизу навчальних корпусів. На території студентського містечка постійно дїє студентське кафе “Юність”, де проводяться дискотеки й тематичні вечори. Поряд знаходиться студентська їдальня. Переглянути розпорядження про оплату

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative