Підрозділи

Видавництво

Відділ практики

Центр довузівської підготовки

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Міжнародні зв'язки

Соціально-гуманітарний відділ

Центр суміжних професій

Профком студентів

Профком працівників

Психологічна служба

Гоголезнавчий центр

ЦЕНТР ГУМАНІТАРНОЇ СПІВПРАЦІ З УКРАЇНСЬКОЮ ДІАСПОРОЮ НІЖИНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ

Cтворено Постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1999 року. Діяльність Центру спрямована на поліпшення роботи з українською діаспорою та надання їй практичної допомоги в гуманітарній сфері. Це передбачає забезпечення науково-освітніх потреб українців закордоння, а також духовно-культурний обмін та туристсько-краєзнавчу роботу.

Упродовж функціонування Центру склалися дружні стосунки з українськими громадами Білорусі, Казахстану, Грузії, Молдови, Башкортостану, Росії, зокрема Культурним центром України в Москві, українцями Санкт-Петербурга та українськими громадами, які проживають в Європі, США, Канаді та Австралії,.

Центр має друковані видання, які розповсюджуються як в Україні, так і серед українців діаспори. За ініціативи Центру проводяться міжнародні та Всеукраїнські конференції, пов’язані з проблемами діаспори, культурно-мистецькі акції, фестивалі, конкурси.

Центр завжди відкритий для співпраці з усіма небайдужими до збереження національних звичаїв і традицій, пропагування української культури, виховання в молодого покоління почуття патріотизму, гордості за свою Батьківщину.

Адреса: вул. Графська, 2, м. Ніжин, 16600, Чернігівська обл., Україна.

Інтерв`ю з директором Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою Надією Онищенко на українському радіо.

Тема: Культурне і ділове співробітництво регіонів країни з українською діаспорою.

Повний телефонни довідник