Go to English

Підрозділи

Видавництво

Відділ практики

Центр довузівської підготовки

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Міжнародні зв'язки

Соціально-гуманітарний відділ

Центр суміжних професій

Профком студентів

Профком працівників

Психологічна служба

Гоголезнавчий центр

Персоналії

Онищенко Надія Петрівна-  директор Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, член Національної спілки журналістів України, журналіст. Сприяє поширенню ідеї українства серед представників діаспори.

Бобрик Дарія Миколаївна – фахівець Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Закінчила філологічний факультет Ніжинського державного університету. Має диплом магістра з відзнакою, здобула кваліфікацію викладача української мови і літератури та зарубіжної літератури, редактора освітніх видань. Відповідає за підготовку до друку періодичної газети «Український дім». Пише, замовляє й вичитує тексти. Виконує всі види видавничої роботи для випуску інформаційних бюлетенів Центру.

 

Моціяка Ольга Петрівна – фахівець Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Закінчила історико-юридичний факультет. Має диплом магістра з відзнакою за кваліфікацією «Історик, археолог, вчитель історії». Відповідає за підготовку до друку науково-популярного журналу для вчителів України та діаспори «Наш український дім». Замовляє і пише тексти, форматує їх за змістом, виконує видавничу роботу, а саме: літературне редагування, вичитку, коректуру, набір, верстку, макетування, графічне оформлення. Співпрацює з видавництвом університету.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative