Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: професора кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики.

Вимоги до претендентів: наявність вченого звання професора та наукового ступеня доктора наук за відповідною спеціальністю, стаж науково-педагогічної роботи в закладах вищої освіти не менше десяти років.

Доцента кафедри загальної та практичної психології.

Вимоги до претендентів: наявність вченого звання доцента або наукового ступеня доктора філософії за відповідною галуззю знань  (кандидата наук за відповідною спеціальністю), стаж науково-педагогічної роботи в закладах вищої освіти не менше трьох років.

Термін подання документів для участі в конкурсі – два тижні з наступного дня після дати розміщення оголошення.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04.

Ректорат

Детальніше ...

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Детальніше ...

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади: викладача кафедри вокально-хорової майстерності.

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади: викладача кафедри вокально-хорової майстерності.

До участі в конкурсі допускаються  випускники аспірантури за відповідною спеціальністю або особи, які мають вищу освіту, як правило, ступінь магістра за спеціальністю, що відповідає профілю діяльності кафедри.

Термін   подання  документів для  участі в конкурсі – два тижні з наступного дня після дати розміщення оголошення.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04.

Ректорат

Детальніше ...

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади: доцента кафедри дошкільної освіти

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади: доцента кафедри дошкільної освіти.

Вимоги до претендентів: наявність вченого звання доцента або наукового ступеня доктора філософії за відповідною галуззю знань (кандидата наук за відповідною спеціальністю), стаж науково-педагогічної роботи в закладах вищої освіти не менше трьох років.

Термін подання документів для участі в конкурсі – два тижні з наступного дня після дати розміщення оголошення.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04.

Детальніше ...

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади завідувача кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту, професора

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади  завідувача кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту, професора.

Вимоги до претендентів – наявність вченого звання професора, наукового ступеня доктора наук за відповідною спеціальністю.    

Термін подання документів для участі в конкурсі – один місяць з наступного дня після дати розміщення оголошення.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04.     

Ректорат

Детальніше ...

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: професора кафедри української мови, методики її навчання та перекладу

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: професора кафедри української мови, методики її навчання та перекладу.

Вимоги до претендентів: наявність вченого звання професора або наукового ступеня доктора наук за відповідною спеціальністю і вченого звання доцента, стаж науково-педагогічної роботи в закладах вищої освіти не менше десяти років.

Старшого викладача кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов.

Вимоги до претендентів: спеціальність, що відповідає профілю діяльності кафедри, наявність друкованих навчально-методичних (наукових)  праць, стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти не менше трьох років.

Детальніше ...

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади професора кафедри географії, туризму та спорту

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади професора кафедри географії, туризму та спорту.

Вимоги до претендентів – наявність вченого звання професора, наукового ступеня доктора наук за відповідною спеціальністю та стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти не менше десяти років.

Термін   подання  документів для  участі в конкурсі – два тижні з наступного дня після дати розміщення оголошення.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04.

Ректорат

Детальніше ...

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади доцента кафедри вокально-хорової майстерності. 

Вимоги до претендентів – наявність наукового ступеня кандидата або доктора наук за відповідною спеціальністю або почесне звання та стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти не менше трьох років.

Термін   подання  документів для  участі в конкурсі – 14 днів з наступного дня після дати розміщення оголошення.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04.     

                                                                                               Ректорат

Детальніше ...

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посад

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посад: завідувача кафедри психології, професора; завідувача кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов, професора; завідувача кафедри прикладної лінгвістики, професора; завідувача кафедри німецької мови, професора; завідувача кафедри математики, фізики та економіки, професора; завідувача кафедри географії, туризму та спорту, професора; завідувача кафедри музичної педагогіки та хореографії, професора; професора кафедри історії України; професора кафедри математики, фізики та економіки; професора кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту; професора кафедри прикладної лінгвістики; доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи; доцента кафедри географії, туризму та спорту, старшого викладача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи; старшого викладача кафедри прикладної лінгвістики; викладача кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов; викладача кафедри політології, права та філософії.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative