Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Конкурс за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки»

Оголошено конкурс для науковців на 2023 рік за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» (SPS) для посилення цивільної науки та технологій щодо вирішення нових викликів у сфері безпеки та їхнього впливу на міжнародну безпеку.

Перевага надається дослідженням у сфері штучного інтелекту, квантових та біотехнологій, технологічної конвергенції, зміни клімату, екологічної та енергетичної безпеки.

Детальніше ...

Оголошено конкурс 2022.02 «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)»

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс “Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія) “
Метою конкурсу є підтримка передових наукових досліджень і розробок українських вчених, які безпосередньо постраждали від воєнних дій в Україні в 2022 році, шляхом надання індивідуальних грантів за підтримки Кембриджського університету (Велика Британія).

Детальніше ...

Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»!

Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»!

Метою конкурсу є фінансування колективних наукових проєктів, спрямованих на вирішення невідкладних питань відбудови України у воєнний та повоєнний періоди.

Детальніше ...

IES Scholarship / Ausschreibung für das IES-Stipendium

Шановні студенти!

Повідомляємо, що міжнародна стипендіальна програма Excellence Scholarship Program відкрита до 30 грудня. Доступні часткові та повні стипендії.

Детальніше ...

Запрошуємо студентів 3-го курсу бакалаврату взяти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship.

 

Учасники беруть участь в 12-тижневому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін. 

Стажування проходить в одному з 70 університетів Канади.

Детальніше ...

Проєкт “Scholarship в Україні”

26 березня 2021 року розпочато новий 7й конкурс для здобувачів вищої освіти в межах проєкту “Scholarship в Україні”. Надається 4 окремих гранти на сплату навчання на суму 15 000 грн кожен. Для студентів, які посядуть 2-і та 3-і місця заохочувальні грошові призи (по 4000 грн та 2000 грн у відповідності).

Вчимося навчати німецької / deutsch lehren lernen (dll)

Назва:    нова міжнародна програма DLL / Deutsch Lehren Lernen (Вчимося навчати німецької); проєкт Міжнародної технічної допомоги; 

Тривалість: 15/09/2017 - пілотна фаза (тривалість 3 (три) роки) - 15/09/2020 (Після закінчення пілотної фази  дія угоди продовжується за замовчуванням відповідно на один рік)

Бюджет: на період дії цієї угоди німецький культурний центр Goethe-Institut в Україні надає НДУ імені Миколи Гоголя в безоплатне користування навчальні блоки серії « Вчимося навчати німецької »:

  • П’ять (5) комплектів друкованих навчальних блоків серії « Вчимося навчати німецької » . Кожен блок містить шість (6) окремих книжок видавництва Klett-Langenscheidt-Verlag. Загальна кількість – 30 екземплярів (орієнтовна вартість одного підручника – 15 Євро).
  • 15 друкованих книжок навчального блоку DLL 2 „Wie lernt man die Fremdsprache Deutsch“, опрацювання яких здійснюється здобувачами вищої освіти як у онлайн-форматі, так і під час виконання самостійної роботи, а також під час аудиторної роботи;
  • 8 книжок блоків 7, 16 міжнародна програма DLL / Deutsch Lehren Lernen (Вчимося навчати німецької);
  • адміністрування учасників курсу на платформіGoethe-Institut;
  • фінансування підготовки тьюторів за стандартами німецького культурного центру Goethe-Institut, які здійснюють супровід студентів під час виконання завдань на платформіGoethe-Institut;
  • консультування з питань методики та дидактики викладання німецької мови в нових умовах;
  • фінансування підвищення кваліфікації викладачів кафедри німецької мови.
  • навчальний блок GI Kiew DLL Vorbereitungskurs_Nizhyn (Пропедевтичний курс) на платформіMOODLE. Курс створено німецьким культурним центром Goethe-Institut в Україні з метою підготувати учасників курсу до роботи з модулями програми DLL;
  • навчальний блок DLL 2 „Wie lernt man die Fremdsprache Deutsch“ на платформіGoethe-Institut. Всі інтерактивні завдання, відео, навчальні матеріали, що безпосередньо інтегровані в курс, форуми розроблено та підготовлено німецьким культурним центром Goethe-Institut в Україні;
  • адміністрування курсу на платформі;

Координатори проєкту: Представник НДУ імені Миколи Гоголя: Марія Блажко,кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри німецької мови; представник Goethe-Institut в Україні: Сюзанне Бекер, заступник директора, керівник  мовного відділу Goethe-Institut в Україні (з грудня 2019 року ці функції виконує д-р Катаріна Бук).?

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative