Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Другий конкурсний відбір наукових робіт та проєктів для посилення участі українських організацій в програмі ЄС «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА»

Конкурсний відбір робіт і проєктів фінансується за кошти зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України в Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Детальніше ...

Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів "Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень"

НФДУ оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень». 

Мета Конкурсу: відбір проєктів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору, розбудови дослідницької інфраструктури як сукупності засобів, ресурсів та пов’язаних з ними послуг, які використовуються науковим співтовариством для проведення досліджень на найвищому рівні, зокрема для створення нових та підтримки наявних наукових підрозділів, їх мережевих структур, центрів колективного користування, архівів та/або бібліотек наукової інформації тощо, які в результаті виконання таких проєктів можуть досягти можливості стабільного залучення фінансування на умовах, що дозволять їм організувати самостійну роботу з проведення наукових досліджень на рівні найкращих світових стандартів.

Детальніше ...

Національний фонд досліджень України оголосив конкурс проєктів «Передова наука в Україні»

НФДУ оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Передова наука в Україні». 

Метою конкурсу є відбір проєктів для надання грантової підтримки на виконання передових фундаментальних досліджень, які передбачають постановку і розв’язання актуальних наукових проблем провідними та молодими вченими задля забезпечення конкурентоспроможності України у світі, розвитку національного дослідницького простору та його інтеграцію до світового дослідницького простору.

Детальніше ...

Участь у соціальній програмі Scholarship. Організатор - транспортна компанія Грузар

До уваги студентів та магістрантів!

Запрошуємо взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Детальніше ...

Конкурсний відбір фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок у 2023 році

МОН україни оголосило конкурсний відбір відповідно до наказу №1113 від 11 вересня 2023 року "Про проведення у 2023 році конкурсного відбору фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок.

Детальніше ...

Нова стипендіальна програма EURIZON: “Дистанційні дослідницькі гранти для українських дослідників”

Секретаріат EURIZON WP9 оголосив про початок нової програми підтримки EURIZON: «Дистанційні дослідницькі гранти для українських дослідників», що присвячена підтримці українських дослідників, чиїй роботі завадила війна росії проти України. Програма спрямована на команди вразливих дослідників та інших відповідних співробітників з українських установ, які проводять дослідження в усіх галузях науки.

Докладна інформація за посиланням.

Детальніше ...

Конкурс спільних українсько-німецьких науково-дослідних проєктів для реалізації у 2024-2025 рр.

До 22 червня 2023 року Міністерство освіти і науки України та Федеральне міністерство освіти та досліджень Німеччини приймають заявки на участь у конкурсі спільних українсько-німецьких науково-дослідних проєктів для реалізації у 2024-2025 рр. 

Пріоритетні напрями: 

  • цифровізація та інформаційні технології;
  • біотехнології та наукові дослідження в сфері охорони здоров'я;
  • (цифрові) нові матеріали та технології виробництва;
  • соціальні та гуманітарні науки (міждисциплінарний підхід). 

Конкурс відкрито для будь-яких науково-дослідних груп українських закладів вищої освіти, наукових установ, підприємств, у статуті яких зазначається діяльність із проведення наукових досліджень та науково-дослідних груп німецьких установ. 

Докладніша інформація за посиланням.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative