Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Програма вивчення України імені Петра Яцика в Університеті Торонто приймає заявки на стипендію для нерезидентів на 2024-2025 роки.

The Petro Jacyk Program for the Study of Ukraine at the University of Toronto is accepting applications for the 2024-2025 Non-Residential Fellowship.

Please visit our website for more information about this opportunity and for information about how to apply: https://munkschool.utoronto.ca/petro-jacyk/non-residential-scholarships

Детальніше ...

Грант для студентів та учнів: "Герої Нації: Грант за Внесок у Перемогу"

Конкурс для студентів та учнів українських навчальних закладів від української компанії МотоЗілла. Наша мета показати важливість мати активну громадянську позицію, що незалежно від віку, завжди можна знайти можливість для підтримати тих, хто прагне бути кращим!

За найкращу статтю учасник отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! 

Щоб стати учасником необхідно підготувати конкурсну роботу згідно умов на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship/

Детальніше ...

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий конкурс для здобувачів вищої освіти під гаслом «Мотивація нескорених 2.0»

Мета конкурсу - підтримати талановиту молодь та освітні заклади, а також надати допомогу у їхньому просуванні у період кампанії залучення студентів. Крім того, маємо на меті підкреслити важливість ролі освітніх установ у цей важкий для всіх період, натомість конкурс створює можливість для них відзначити свої досягнення за допомогою творчої молоді.

Детальніше ...

Грантова стипендія для студентів українських навчальних закладів

Мета гранту - допомогти молодому поколінню українців по новому поглянути на питання освіти, віднайти для себе нові методи для поглибленого вивчення та засвоєння нових знань. 

Детальніше ...

Всеукраїнський конкурс для школярів та студентів України на тему: Моя країна - моя відповідальність

Дорогі друзі!

З великою радістю оголошуємо про старт всеукраїнського конкурсу для школярів та студентів України на тему: Моя країна - моя відповідальність

Мета конкурсу: допомогти у формуванні національної  свідомості серед молодих людей України. 

Детальніше ...

Про прийом заявок на здобуття стипендії Уряду Словаччини

У рамках Національної стипендіальної програми для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів закладів вищої освіти, дослідників і митців оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідження, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині протягом літнього семестру 2023/2024 навчального року (детальна інформація додається).

Останній термін подання заявок 31 жовтня 2023 року. Заявки подаються в режимі он-лайн на інтернет-сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

Детальніше ...

Соціальна програма Scholarship. Грант для абітурієнтів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.

В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

Детальніше ...

Fulbright Graduate Student Program, онлайн-презентація 12 квітня о 18.00

У середу, 12 квітня 2023 року, о 18:00, Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію Fulbright Graduate Student Program.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative