Публічні закупівлі

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ І МАГІСТРАНТІВ!

Запрошуємо взяти участь у II Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови (далі – Марафон).

Реєстрація на участь буде відкрита з 18 до 31 жовтня 2021 року. Марафон проходитиме в дистанційному форматі з 12 листопада до 05 грудня 2021 року в чотири етапи.

Узяти участь у конкурсі можуть студенти УCІХ спеціальностей факультетів та навчально-наукових інститутів університету.

Марафон організовує Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Товариством з обмеженою відповідальністю «Х’юман», Міжнародним благодійним фондом «Ліга українських меценатів».

Участь у Марафоні є добровільною та безкоштовною.

Детальна інформація та правила проведення Марафону розміщені на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України

Бажаємо всім учасникам Марафону успіхів і перемог!