Підрозділи

Гоголезнавчий центр

Профком працівників

Університетський психологічний центр

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

UTTERLY: Про систему професійного розвитку НПП університету. Моніторинг потреб викладачів щодо підвищення професійної кваліфікації (матеріали до засідання Науково-методичної ради університету 21.12.2023 року).

Матеріал, який представлено для ознайомлення, підготовлено в рамках проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання», який виконувався протягом 2021-2023 років.

Детальніше ...

Звітна зустріч консорціуму за проєктом Erasmus+ "UTTERLY"

Команда Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя - Оксана Тарасенко, Євген Плотніков, Світлана Тезікова, Ірина Лисенко -  взяла участь у зустрічі представників консорціуму за проєктом Erasmus+ "University teachers’ certification centres: Innovative approach to promotion teaching excellence (UTTERLY)", яка відбулася на базі Вроцлавського університету науки і технологій (Польща). 

Детальніше ...

4-6 грудня відбудеться дисемінаційна зустріч в рамках проєкту UTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти

Запрошуємо українські ЗВО долучитись до дисемінаційної зустрічі в рамках проєкту UTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти, що відбудеться протягом 4-6 грудня у Вроцлавському технічному університеті та онлайн.

Дата: 4-6 грудня 2023 року, переглянути порядок денний

Детальніше ...

UTTERLY: Пілотування курсів підвищення кваліфікації

Шановні колеги!

Маємо приємність запросити вас на курси вдосконалення викладацької майстерності, що будуть проходити в рамках проєкту UTTERLY за програмою Еразмус + на новій LMS системі, розробленій в рамках проєкту.

Для участі у пілотуванні вам необхідно зареєструватися на платформі, обрати курс для підвищення кваліфікації та записатися на нього. На платформі представлено розробки учасників проєктного консорціуму. Обирати декілька курсів дозволяється. Реєстрація на курси відкрита до 2 жовтня (для окремих курсів до 9 жовтня). Кількість учасників групи на деякі курси обмежена. Навчання безкоштовне.

Детальніше ...

Проєкт «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання»

Міжнародна назва: “University Teachers' Certification Centres: Innovative Approach to Promotion Teaching Excellence (UTTERLY)”

Напрям: ERASMUS+, напрям KA2

Реєстраційний номер: 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP

Тривалість: 2021-2023

Сторінка проекту:

Опис: Мета проєкту полягає у сприянні модернізації системи вищої освіти в Україні шляхом запровадження університетських центрів підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій засобами професійної сертифікації викладачів університетів.

Детальніше ...

Вдосконалення викладання у вищій освіті: теорія та практика: монографія

Учасниками проєкту UTTERLY проаналізовано вітчизняний та зарубіжний досвід розвиток вищої освіти через призму удосконалення якості викладання. Результати аналізу представлено у монографії, авторами якої стали представники всіх партнерів консорціуму.

Запрошуємо до ознайомлення з матеріалами за покликанням

https://doi.org/10.31874/TE.2023

Детальніше ...

РЕКОМЕНДУЄМО: ІНІЦІАТИВИ ВІД ПРОЄКТНОЇ КОМАНДИ

Центральним завданням проєкту UTTERLY є розвиток культури досконалого викладання, створення умов для професійного розвитку викладачів та забезпечення якісної вищої освіти. Учасники проєкту обговорили нормативні документи національного рівня, які регламентують ці процеси, практики, що склалися у партнерських закладах вищої освіти (інституційний рівень), зарубіжний досвід.

Запрошуємо до ознайомлення з рекомендаціями проєктної команди (1 документ, 2 документ).

 

Детальніше ...

Центр професійного розвитку: тренінг для розробників освітніх програм

01-15 лютого 2023 року в рамках проєкту ERASMUS+ UTTERLY в Центрі професійного розвитку за підтримки та участі адміністрації університету було реалізовано програму підвищення кваліфікації та проведено тренінг для розробників освітніх програм (ОП). Тренерами виступили експерти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, викладачі нашого університету: професор Лісовець О.В., доценти Желіба О.В., Мицик Л.М., Плотніков Є.О., Тарасенко О.В., Щотка О.В. Учасниками тренінгу стали 29 викладачів та співробітників, які є гарантами та членами робочих груп щодо розробки ОП.

Детальніше ...

Обговорюємо перспективи розвитку Центру

18.01.2023 року відбулося засідання проєктної групи, де обговорювалися напрями діяльності Центру професійного розвитку Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Пропонуємо:

  • Обговорити Положення про Центр професійного розвитку на кафедрах та у підрозділах.
  • Започаткувати університетську дискусію на тему: «Професійний розвиток викладача університету: коли починається, де відбувається, хто відповідає?»
  • Визначити потреби щодо професійного розвитку викладачів та співробітників університету та сформувати цільові групи.
  • Провести індивідуальні консультації та фокус-групи щодо актуальних тем навчання, формату роботи, підготовки навчально-методичних матеріалів.
  • Забезпечити розробку програм підвищення кваліфікації (тренінгів) (за рівнями).
  • Створити умови для реалізації цих програм.
  • Провести навчання розробників освітніх програм (гаранти, члени робочих груп) у січні-лютому 2023 року.

Переглянути презентацію

Детальніше ...

UTTERLY: інформація про участь у Версальському тренінгу

Проєктна діяльність є однією з ключових напрямів у роботі НДУ імені  Миколи Гоголя на сучасному етапі. Наш університет є партнером у проєкті “University Teachers' Certification Centres: Innovative Approach to Promotion Teaching Excellence (UTTERLY)” в рамках Програми Єразмус +, який розпочав свою роботу два роки тому. Метою проєкту є створення низки університетських центрів підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій засобами професійної сертифікації викладачів університетів.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative