Підрозділи

Гоголезнавчий центр

Профком працівників

Університетський психологічний центр

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

Щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2025-2026 академічний рік

З приємністю повідомляємо, що Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти (IIE) оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2025–2026 академічний рік.

Детальніше ...

Успішне продовження проєкту «The Virtual Educator Program» триває

У новому навчальному році на факультеті філології, історії та політико-юридичних наук успішно продовжився проєкт між нашим університетом і Регіональним відділом англійської мови при посольстві США в Києві (RELO). Цього разу до нього долучилися студенти 2 та 3 курсів одночасно спеціальностей «Середня освіта» та «Іноземна філологія. Переклад включно». Вони отримали чудову нагоду поспілкуватися з носієм мови - віртуальним викладачем зі Сполучених Штатів Америки Даніель Паркер (Danielle Parker), яка проводила для них онлайн-курс англійської мови з комунікативної компетенції, метою якого було вдосконалення мовних навичок й ознайомлення з освітою, культурою та історією США. Цього семестру студенти дізналися багато цікавого про американські університети, символіку країни, національні парки та  корінне населення Америки. Сесії-зустрічі тривали 7 тижнів.

Детальніше ...

Освітні курси для студентів від «Flying University for Ukrainian Students»

У цьому навчальному році студенти факультету філології, історії та політико-юридичних наук мали нагоду доєднатися до академічних онлайн-курсів викладачів американських університетів і коледжів, зініційованих Flying University (Польща) для українських студентів (FUUS) за підтримки благодійного фонду Костюшка (the Kosciuszko Foundation) (Нью-Йорк).

Детальніше ...

Перспективи й наслідки проєкту «The Virtual Educator Program»

На факультеті філології, історії та політико-юридичних наук у другому півріччі продовжився проєкт між нашим університетом і Регіональним відділом англійської мови при посольстві США в Києві (RELO), який стартував на початку цього навчального року й до якого в першому семестрі долучилися студенти 3 курсу спеціальностей «Середня освіта» та «Іноземна філологія. Переклад включно». Цього разу пощастило студентам-другокурсникам. Вони теж отримали чудову нагоду поспілкуватися з носієм мови -  віртуальним викладачем зі США Дорін Ріган (Doreen Regan), яка проводила для них онлайн-курс англійської мови з комунікативної компетенції, метою якого було вдосконалення мовних навичок і глибоке проникнення в американську культуру та звичаї, ознайомлення з системою охорони здоров’я та медичною термінологією. Проєкт тривав 13 тижнів.

Детальніше ...

Враження від проєкту з вивчення англійської мови

Після закінчення будь-якого спільного проєкту учасники, як студенти, так і викладачі, сповнені вражень і готові поділитися ними. Тому хочемо, щоб і наша університетська спільнота дізналася про це.

Детальніше ...

Пройшов спільний проєкт для студентів бакалаврату (3курс) факультету філології, історії та політико-юридичних наук

Усупереч збройній агресії росії та складним умовам, у яких опинився український народ, освітяни України загалом, і нашого університету зокрема, докладають багато зусиль для налагодження навчального процесу та отримання студентами необхідних знань. Викладачі нашого університета беруть участь у різноманітних проєктах і залучають до цього студенство.

Детальніше ...

Старт міжнародного проєкту з розвитку інтернаціоналізації

З 7 до 11 лютого відбувся перший етап тренінгів у межах проєкту «Управління інтернаціоналізацією та українсько-німецька академічна співпраця 2020-2023», що реалізується у співпраці з Ганноверським університетом імені Лейбніца (Німеччина) за підтримки DAAD. Протягом тижня інтенсивних занять учасники мали змогу ознайомитися з особливостями, концепціями та трендами інтернаціоналізації вищої освіти (тренер – д-р Фіона Хантер, директор центру інтернаціоналізації вищої освіти Католицького університету Мілану, Італія), а також зануритися у процес розробки та корекції проектів у галузі інтернаціоналізації (тренер – Лео Гудсваард, менеджер Daimler AG). У тренінгу взяли участь представники 16 університетів України, залучених до другої хвилі проєкту.

Детальніше ...

UTTERLY: вивчаємо досвід Центрів педагогічної майстерності у Байройті (Німеччина)

22 листопада 2021 в місті Байройт, Німеччина, розпочався тренінг для учасників проєкту Erasmus+ KA2: Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY), який наш університет виконує у складі міжнародного консорціуму.

Детальніше ...

Тренінг "Написання проєктів. Фонди ЄС"

Доброго дня, шановні Колеги!

Запрошуємо Вас до участі у тренінгу "Написання проєктів. Фонди ЄС" - базовий 10-ти денний тренінг, під час якого:

  • разом пройдемо шлях від генерування ідеї до створення концепту проєкту
  • отримаємо зворотній зв'язок та персональні консультації стосовно підбору фінансового інструменту
  • вперше: додаткові сесії стосовно роботи з актуальними конкурсами Українського Культурного Фонду, Креативна Європа (CREA), House of Europe
  • окрема сесія - як і де знайти партнерів для реалізації проєкту та коректно розподілити обов'язки в проєкті

Деталі та реєстрація

Детальніше ...

Scholarship в Україні

У межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував новий VIII конкурс для здобувачів вищої освіти. Його метою є заохочення та стимулювання здібних українських студентів, а також розвиток і покращення рівня фінансової грамотності й ініціативності в освітян. Також соціальна програма покликана довести, що знання можуть приносити прибуток ще до отримання диплому.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative