Підрозділи

Гоголезнавчий центр

Профком працівників

Університетський психологічний центр

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

Враження від проєкту з вивчення англійської мови

Після закінчення будь-якого спільного проєкту учасники, як студенти, так і викладачі, сповнені вражень і готові поділитися ними. Тому хочемо, щоб і наша університетська спільнота дізналася про це.

Детальніше ...

Пройшов спільний проєкт для студентів бакалаврату (3курс) факультету філології, історії та політико-юридичних наук

Усупереч збройній агресії росії та складним умовам, у яких опинився український народ, освітяни України загалом, і нашого університету зокрема, докладають багато зусиль для налагодження навчального процесу та отримання студентами необхідних знань. Викладачі нашого університета беруть участь у різноманітних проєктах і залучають до цього студенство.

Детальніше ...

Старт міжнародного проєкту з розвитку інтернаціоналізації

З 7 до 11 лютого відбувся перший етап тренінгів у межах проєкту «Управління інтернаціоналізацією та українсько-німецька академічна співпраця 2020-2023», що реалізується у співпраці з Ганноверським університетом імені Лейбніца (Німеччина) за підтримки DAAD. Протягом тижня інтенсивних занять учасники мали змогу ознайомитися з особливостями, концепціями та трендами інтернаціоналізації вищої освіти (тренер – д-р Фіона Хантер, директор центру інтернаціоналізації вищої освіти Католицького університету Мілану, Італія), а також зануритися у процес розробки та корекції проектів у галузі інтернаціоналізації (тренер – Лео Гудсваард, менеджер Daimler AG). У тренінгу взяли участь представники 16 університетів України, залучених до другої хвилі проєкту.

Детальніше ...

UTTERLY: вивчаємо досвід Центрів педагогічної майстерності у Байройті (Німеччина)

22 листопада 2021 в місті Байройт, Німеччина, розпочався тренінг для учасників проєкту Erasmus+ KA2: Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY), який наш університет виконує у складі міжнародного консорціуму.

Детальніше ...

Тренінг "Написання проєктів. Фонди ЄС"

Доброго дня, шановні Колеги!

Запрошуємо Вас до участі у тренінгу "Написання проєктів. Фонди ЄС" - базовий 10-ти денний тренінг, під час якого:

  • разом пройдемо шлях від генерування ідеї до створення концепту проєкту
  • отримаємо зворотній зв'язок та персональні консультації стосовно підбору фінансового інструменту
  • вперше: додаткові сесії стосовно роботи з актуальними конкурсами Українського Культурного Фонду, Креативна Європа (CREA), House of Europe
  • окрема сесія - як і де знайти партнерів для реалізації проєкту та коректно розподілити обов'язки в проєкті

Деталі та реєстрація

Детальніше ...

Scholarship в Україні

У межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував новий VIII конкурс для здобувачів вищої освіти. Його метою є заохочення та стимулювання здібних українських студентів, а також розвиток і покращення рівня фінансової грамотності й ініціативності в освітян. Також соціальна програма покликана довести, що знання можуть приносити прибуток ще до отримання диплому.

Детальніше ...

Чернігівщина і країни Балтії. Регіональний вимір

22 жовтня у ході роботи дводенного форуму «Чернігівщина&країни Балтії. Регіональний вимір» представницька делегація з Латвії та Литви, а також Чернігівської обласної державної адміністрації відвідала Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Детальніше ...

Магістранти спеціальності 081 «Право» та викладачі НДУ ім. М. Гоголя взяли участь у заході, присвяченому кампанії боротьби із замовними роботами

21 жовтня 2021 р. магістранти першого та другого курсів спеціальності 081 Право (К. Железняк, В. Петрушенко, А. Труш, А. Щербина, М. Яременко) та викладачі історико-юридичного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (проф. І.А. Городецька, доц. І.В. Геєць) взяли участь у вебінарі «Що робити з замовними роботами?» Американських Рад із міжнародної освіти в межах упровадження проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (AcademicIntegrityandQualityInitiative – AcademicIQ).

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative