Підрозділи

Видавництво

Відділ практики

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Міжнародна співпраця

Навчання іноземних громадян

Соціально-гуманітарний відділ

Профком студентів

Профком працівників

Університетський психологічний центр

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Гоголезнавчий центр

Студрада

Цивільний захист та охорона праці

Старт міжнародного проєкту з розвитку інтернаціоналізації

З 7 до 11 лютого відбувся перший етап тренінгів у межах проєкту «Управління інтернаціоналізацією та українсько-німецька академічна співпраця 2020-2023», що реалізується у співпраці з Ганноверським університетом імені Лейбніца (Німеччина) за підтримки DAAD. Протягом тижня інтенсивних занять учасники мали змогу ознайомитися з особливостями, концепціями та трендами інтернаціоналізації вищої освіти (тренер – д-р Фіона Хантер, директор центру інтернаціоналізації вищої освіти Католицького університету Мілану, Італія), а також зануритися у процес розробки та корекції проектів у галузі інтернаціоналізації (тренер – Лео Гудсваард, менеджер Daimler AG). У тренінгу взяли участь представники 16 університетів України, залучених до другої хвилі проєкту.

Детальніше ...

Проєктний офіс

Проєктний офіс є структурним підрозділом відділу міжнародних зв’язків Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, що здійснює організацію і координацію проектної діяльності в Університеті у співпраці з підрозділами університету, органами студентського самоврядування, а також іншими організаціями та установами.

Мета роботи проєктного офісу полягає у створенні ефективної системи ініціювання, реалізації, моніторингу та контролю проектної діяльності університету; практичного впровадження результатів наукових та творчих досягнень студентів, аспірантів, докторантів і науково-педагогічних працівників шляхом розробки освітніх, дослідницьких та суспільних проектів; забезпечення їх фінансування за рахунок внутрішніх та зовнішніх джерел; участі у національних та міжнародних конкурсах проектів і програмах.

КОНТАКТИ:

Проєктний офіс:

Плотніков Євген Олександрович, +38(096)6310367

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative