Підрозділи

Гоголезнавчий центр

Профком працівників

Університетський психологічний центр

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

UTTERLY: Про систему професійного розвитку НПП університету. Моніторинг потреб викладачів щодо підвищення професійної кваліфікації (матеріали до засідання Науково-методичної ради університету 21.12.2023 року).

Матеріал, який представлено для ознайомлення, підготовлено в рамках проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання», який виконувався протягом 2021-2023 років.

Детальніше ...

Щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2025-2026 академічний рік

З приємністю повідомляємо, що Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти (IIE) оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2025–2026 академічний рік.

Детальніше ...

Успішне продовження проєкту «The Virtual Educator Program» триває

У новому навчальному році на факультеті філології, історії та політико-юридичних наук успішно продовжився проєкт між нашим університетом і Регіональним відділом англійської мови при посольстві США в Києві (RELO). Цього разу до нього долучилися студенти 2 та 3 курсів одночасно спеціальностей «Середня освіта» та «Іноземна філологія. Переклад включно». Вони отримали чудову нагоду поспілкуватися з носієм мови - віртуальним викладачем зі Сполучених Штатів Америки Даніель Паркер (Danielle Parker), яка проводила для них онлайн-курс англійської мови з комунікативної компетенції, метою якого було вдосконалення мовних навичок й ознайомлення з освітою, культурою та історією США. Цього семестру студенти дізналися багато цікавого про американські університети, символіку країни, національні парки та  корінне населення Америки. Сесії-зустрічі тривали 7 тижнів.

Детальніше ...

Звітна зустріч консорціуму за проєктом Erasmus+ "UTTERLY"

Команда Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя - Оксана Тарасенко, Євген Плотніков, Світлана Тезікова, Ірина Лисенко -  взяла участь у зустрічі представників консорціуму за проєктом Erasmus+ "University teachers’ certification centres: Innovative approach to promotion teaching excellence (UTTERLY)", яка відбулася на базі Вроцлавського університету науки і технологій (Польща). 

Детальніше ...

4-6 грудня відбудеться дисемінаційна зустріч в рамках проєкту UTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти

Запрошуємо українські ЗВО долучитись до дисемінаційної зустрічі в рамках проєкту UTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти, що відбудеться протягом 4-6 грудня у Вроцлавському технічному університеті та онлайн.

Дата: 4-6 грудня 2023 року, переглянути порядок денний

Детальніше ...

UTTERLY: Пілотування курсів підвищення кваліфікації

Шановні колеги!

Маємо приємність запросити вас на курси вдосконалення викладацької майстерності, що будуть проходити в рамках проєкту UTTERLY за програмою Еразмус + на новій LMS системі, розробленій в рамках проєкту.

Для участі у пілотуванні вам необхідно зареєструватися на платформі, обрати курс для підвищення кваліфікації та записатися на нього. На платформі представлено розробки учасників проєктного консорціуму. Обирати декілька курсів дозволяється. Реєстрація на курси відкрита до 2 жовтня (для окремих курсів до 9 жовтня). Кількість учасників групи на деякі курси обмежена. Навчання безкоштовне.

Детальніше ...

БОЛОНСЬКИЙ ПРОЦЕС: АНАЛІЗУЄМО НАШ ШЛЯХ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРОСТОРУ ВИЩОЇ ОСВІТИ

14-15 вересня 2023 р. відбулася перша консультативна зустріч експертів проєкту Еразмус+ Bologna Hub Peer Support (2022-2024) Francisco Guillen Grima (Іспанія) та Irine Darchia (Грузія).

Проєкт має на меті обговорення можливих шляхів впровадження інструментів Болонського процесу у закладах вищої освіти, обмін досвідом щодо розробки та запровадження освітніх програм, демонстрацію здобутків та нашу спільну роботу з експертами щодо розробки перспективних напрямів діяльності.

Детальніше ...

Освітні курси для студентів від «Flying University for Ukrainian Students»

У цьому навчальному році студенти факультету філології, історії та політико-юридичних наук мали нагоду доєднатися до академічних онлайн-курсів викладачів американських університетів і коледжів, зініційованих Flying University (Польща) для українських студентів (FUUS) за підтримки благодійного фонду Костюшка (the Kosciuszko Foundation) (Нью-Йорк).

Детальніше ...

Перспективи й наслідки проєкту «The Virtual Educator Program»

На факультеті філології, історії та політико-юридичних наук у другому півріччі продовжився проєкт між нашим університетом і Регіональним відділом англійської мови при посольстві США в Києві (RELO), який стартував на початку цього навчального року й до якого в першому семестрі долучилися студенти 3 курсу спеціальностей «Середня освіта» та «Іноземна філологія. Переклад включно». Цього разу пощастило студентам-другокурсникам. Вони теж отримали чудову нагоду поспілкуватися з носієм мови -  віртуальним викладачем зі США Дорін Ріган (Doreen Regan), яка проводила для них онлайн-курс англійської мови з комунікативної компетенції, метою якого було вдосконалення мовних навичок і глибоке проникнення в американську культуру та звичаї, ознайомлення з системою охорони здоров’я та медичною термінологією. Проєкт тривав 13 тижнів.

Детальніше ...

Проєкт «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання»

Міжнародна назва: “University Teachers' Certification Centres: Innovative Approach to Promotion Teaching Excellence (UTTERLY)”

Напрям: ERASMUS+, напрям KA2

Реєстраційний номер: 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP

Тривалість: 2021-2023

Сторінка проекту:

Опис: Мета проєкту полягає у сприянні модернізації системи вищої освіти в Україні шляхом запровадження університетських центрів підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій засобами професійної сертифікації викладачів університетів.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative