Підрозділи

Гоголезнавчий центр

Профком працівників

Університетський психологічний центр

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

UTTERLY: Пілотування курсів підвищення кваліфікації

Шановні колеги!

Маємо приємність запросити вас на курси вдосконалення викладацької майстерності, що будуть проходити в рамках проєкту UTTERLY за програмою Еразмус + на новій LMS системі, розробленій в рамках проєкту.

Для участі у пілотуванні вам необхідно зареєструватися на платформі, обрати курс для підвищення кваліфікації та записатися на нього. На платформі представлено розробки учасників проєктного консорціуму. Обирати декілька курсів дозволяється. Реєстрація на курси відкрита до 2 жовтня (для окремих курсів до 9 жовтня). Кількість учасників групи на деякі курси обмежена. Навчання безкоштовне.

Детальніше ...

БОЛОНСЬКИЙ ПРОЦЕС: АНАЛІЗУЄМО НАШ ШЛЯХ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРОСТОРУ ВИЩОЇ ОСВІТИ

14-15 вересня 2023 р. відбулася перша консультативна зустріч експертів проєкту Еразмус+ Bologna Hub Peer Support (2022-2024) Francisco Guillen Grima (Іспанія) та Irine Darchia (Грузія).

Проєкт має на меті обговорення можливих шляхів впровадження інструментів Болонського процесу у закладах вищої освіти, обмін досвідом щодо розробки та запровадження освітніх програм, демонстрацію здобутків та нашу спільну роботу з експертами щодо розробки перспективних напрямів діяльності.

Детальніше ...

Освітні курси для студентів від «Flying University for Ukrainian Students»

У цьому навчальному році студенти факультету філології, історії та політико-юридичних наук мали нагоду доєднатися до академічних онлайн-курсів викладачів американських університетів і коледжів, зініційованих Flying University (Польща) для українських студентів (FUUS) за підтримки благодійного фонду Костюшка (the Kosciuszko Foundation) (Нью-Йорк).

Детальніше ...

Перспективи й наслідки проєкту «The Virtual Educator Program»

На факультеті філології, історії та політико-юридичних наук у другому півріччі продовжився проєкт між нашим університетом і Регіональним відділом англійської мови при посольстві США в Києві (RELO), який стартував на початку цього навчального року й до якого в першому семестрі долучилися студенти 3 курсу спеціальностей «Середня освіта» та «Іноземна філологія. Переклад включно». Цього разу пощастило студентам-другокурсникам. Вони теж отримали чудову нагоду поспілкуватися з носієм мови -  віртуальним викладачем зі США Дорін Ріган (Doreen Regan), яка проводила для них онлайн-курс англійської мови з комунікативної компетенції, метою якого було вдосконалення мовних навичок і глибоке проникнення в американську культуру та звичаї, ознайомлення з системою охорони здоров’я та медичною термінологією. Проєкт тривав 13 тижнів.

Детальніше ...

Проєкт «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання»

Міжнародна назва: “University Teachers' Certification Centres: Innovative Approach to Promotion Teaching Excellence (UTTERLY)”

Напрям: ERASMUS+, напрям KA2

Реєстраційний номер: 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP

Тривалість: 2021-2023

Сторінка проекту:

Опис: Мета проєкту полягає у сприянні модернізації системи вищої освіти в Україні шляхом запровадження університетських центрів підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій засобами професійної сертифікації викладачів університетів.

Детальніше ...

Вдосконалення викладання у вищій освіті: теорія та практика: монографія

Учасниками проєкту UTTERLY проаналізовано вітчизняний та зарубіжний досвід розвиток вищої освіти через призму удосконалення якості викладання. Результати аналізу представлено у монографії, авторами якої стали представники всіх партнерів консорціуму.

Запрошуємо до ознайомлення з матеріалами за покликанням

https://doi.org/10.31874/TE.2023

Детальніше ...

Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2024-2025 роках

Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2024-2025 роках.

Детальніше ...

РЕКОМЕНДУЄМО: ІНІЦІАТИВИ ВІД ПРОЄКТНОЇ КОМАНДИ

Центральним завданням проєкту UTTERLY є розвиток культури досконалого викладання, створення умов для професійного розвитку викладачів та забезпечення якісної вищої освіти. Учасники проєкту обговорили нормативні документи національного рівня, які регламентують ці процеси, практики, що склалися у партнерських закладах вищої освіти (інституційний рівень), зарубіжний досвід.

Запрошуємо до ознайомлення з рекомендаціями проєктної команди (1 документ, 2 документ).

 

Детальніше ...

Враження від проєкту з вивчення англійської мови

Після закінчення будь-якого спільного проєкту учасники, як студенти, так і викладачі, сповнені вражень і готові поділитися ними. Тому хочемо, щоб і наша університетська спільнота дізналася про це.

Детальніше ...

Пройшов спільний проєкт для студентів бакалаврату (3курс) факультету філології, історії та політико-юридичних наук

Усупереч збройній агресії росії та складним умовам, у яких опинився український народ, освітяни України загалом, і нашого університету зокрема, докладають багато зусиль для налагодження навчального процесу та отримання студентами необхідних знань. Викладачі нашого університета беруть участь у різноманітних проєктах і залучають до цього студенство.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative