Студентам

Програми підсумкових атестацій

Реєстр вибіркових дисциплін

Освітні програми

Працевлаштування студентів та випускників

Замовлення довідок

Стипендіальне забезпечення

Кафедра військової підготовки

Профком студентів

Студрада

Соціальне забезпечення здобувачів вищої освіти

Оплата

 

Загальна інформація для бакалаврів І курсу

Загальна інформація для бакалаврів ІІ-ІІІ курсів

 

Покликання на анкету для бакалаврів І-ІІІ курсів

Терміни заповнення здобувачами вищої освіти електронної анкети

обрання вибіркових дисциплін для вивчення у 2024-2025 н.р. 

Денна форма навчання:

з 29 квітня по 15 травня 2024 р.

Доступ до анкети:

відкривається – 29.04.2024 р.,

закривається – 16.05.2024 р.

 

Заочна форма навчання:

з 14 по 20 травня 2024 р.

Доступ до анкети:

відкривається – 14.05.2024 р.,

закривається – 20.05.2024 р.

 

 

ГРАФІК ЗУСТРІЧЕЙ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

(обрання вибіркових дисциплін на 2024-2025 н.р.) 

ПЕРШИЙ (БАКАЛАВРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ 

ЗНАЙОМСТВО З ПРОЦЕДУРОЮ ОБРАННЯ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН

І курс:            14.05.2024 р. (Вт), початок о 15.00, дистанційна форма проведення,

Meeting ID: 850 3486 2180

Passcode: 112233 

https://us02web.zoom.us/j/85034862180?pwd=WnNHUm5FRzI4TTdQaFJvNm94eitJUT09

 

ІІ курс:          15.05.2024 р. (Ср), початок о 15.00, дистанційна форма проведення,

Meeting ID: 850 3486 2180

Passcode: 112233 

https://us02web.zoom.us/j/85034862180?pwd=WnNHUm5FRzI4TTdQaFJvNm94eitJUT09

 

ІІІ курс:        16.05.2024 р. (Чт), початок о 15.00, дистанційна форма проведення,

Meeting ID: 850 3486 2180

Passcode: 112233 

https://us02web.zoom.us/j/85034862180?pwd=WnNHUm5FRzI4TTdQaFJvNm94eitJUT09

 

1) Вибіркові дисципліни

Осінній семестр Весняний семестр
  1. Актуальні проблеми міжнародних відносин
  2. Генеологія та родинна історія
  3. Естрадний вокал
  4. Іноземна мова (німецька) - 1
  5. Історія подорожей
  6. Лікарська токсикологія
  7. Літературний менеджмент і книжковий маркетинг
  8. Майстри та шедеври світового кіно
  9. Медицина катастроф
  10. Мистецтво анімації
  11. Навчання з Lego
  12. Оптичні явища в атмосфері і космосі
  13. Організація інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами
  14. Основи охорони праці
  15. Польська мова: перейти на вищий рівень
  16. Починаємо спілкуватися польською
  17. Проблеми соціалізації дітей та молоді
  18. Профілактика та подолання професійного та емоційного вигорання
  19. Психологія для життя
  20. Психологія успішної людини
  21. Слухаємо англійською з легкістю / Listen English with Ease
  22. Тренінг ефективного спілкування
  23. Фармацевтичне та медичне товарознавство
  24. Читаємо англійською з легкістю / Read English with Ease
  25. Як редагувати текст
  26. Platforms and services for creating presentations, infographics and graphic design

 

  1. Вокальний ансамбль
  2. Геополітика
  3. Говоримо англійською з легкістю / Speak English with Ease
  4. Засоби на основі штучного інтелекту
  5. Іноземна мова (німецька) - 2
  6. Історія українського кіно
  7. Класний менеджмент
  8. Конструктивна географія
  9. Мистецьке рукоділля
  10. Міжнародна освіта
  11. Мікробіологія з основами імунології
  12. Національно-патріотичне виховання в закладах освіти
  13. Основи позашкільної освіти і виховання
  14. Продовжуємо спілкуватися польською
  15. Психологія сім’ї
  16. Репродуктивне здоров’я
  17. Соціологія
  18. Створюємо рекламний текст
  19. Сучасна зарубіжна література для юнацтва, або Чому дівчата рулять
  20. Технології волонтерської діяльності
  21. Токсикологічна хімія
  22. Управління власними емоціями у професійній діяльності
  23. Фінансова грамотність
  24. Фітнес
  25. English Video Club
  26. Soft-skills майбутнього фахівця
  27. Tools based on Artificial Intelligence

 

 

 

2) Блоки вибіркових дисциплін

  1. English with Ease 1 для ОП: Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література; Германські мови та літератури (переклад включно)
  2. Visualization and graphic design для ОП Комп'ютерні науки
  3. Актуальні питання математики для ОП: Середня освіта (Математика); Прикладна фізика та наноматеріали; Комп'ютерні науки; Середня освіта (Інформатика)
  4. Актуальні питання сучасної фармації для ОП Середня освіта (Хімія); Хімія
  5. Актуальні питання хімічної та біобезпеки
  6. Актуальні проблеми політологічних досліджень для ОП Політологія
  7. Алгоритм професії для ОП: Право; Політологія; Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Середня освіта (Історія); Історія та археологія
  8. Американські студії для ОП: Право; Політологія; Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Середня освіта (Історія); Історія та археологія
  9. Архітектура права для ОП: Право; Політологія; Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Середня освіта (Історія); Історія та археологія
  10. Балетмейстер для ОП Хореографія
  11. Безпекові студії для здобувачів IV курсу
  12. Біологія і екологія рослин для ОПП: Біологія; Середня освіта (Біологія та здоров’я людини); Середня освіта (Природничі науки)
  13. Біологія і екологія тварин для ОПП Біологія; Середня освіта (Біологія та здоров’я людини); Середня освіта (Природничі науки)
  14. Біологія харчування для "ОПП Харчові технології та харчування людини; Біологія; Середня освіта (Біологія та здоров’я людини); Середня освіта (Природничі науки) "
  15. Блок 1 дисциплін поглибленого вивчення соціальної роботи для ОП Соціальна робота
  16. Блок ВК 1 (для ОП Музичне мистецтво)
  17. Блок ВК 2 (для ОП Музичне мистецтво)
  18. Блок ВК 3 (для ОП Музичне мистецтво)
  19. Візуалізація та графічний дизайн
  20. Здоров’я людини
  21. Інтенсивний курс англійської мови 1
  22. Історико-краєзнавчий туризм для ОП: Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Середня освіта (Історія); Історія та археологія
  23. Історичний роман: міф, стереотип, реальність для ОП: Середня освіта (Українська мова і література); Українська мова та література; Середня освіта (Історія); Історія та археологія
  24. Історія війн і військового мистецтва для ОП: Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Середня освіта (Історія); Історія та археологія
  25. Історія кіно
  26. Комп’ютерно-геометричне моделювання для ОП Середня освіта (Математика); Економіка; Комп'ютерні науки; Середня освіта (Інформатика); Прикладна фізика та наноматеріали
  27. Лідерство в житті та бізнесі для здобувачів IV курсу
  28. Математичні основи моделювання систем для ОП Середня освіта (Математика);Середня освіта (Інформатика); Комп'ютерні науки
  29. Народна хореографія для ОП Хореографія
  30. Німецька мова на всі випадки життя для Усі ОП, крім ОП СО (Німецька мова та література)
  31. Оптичні явища в природі (відкриття, дослідження, використання) для ОП природничо-географічного спрямування та точних наук
  32. Організація інклюзивного середовища в закладі освіти для здобувачів IV курсу
  33. Організація вокально-хорової роботи в закладах освіти для ОП Середня освіта (Музичне мистецтво)
  34. Особливості НУШ для ОП Початкова освіта
  35. Особливості сучасної системи міжнародних відносин для ОП Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
  36. Партнерська взаємодія в НУШ (для ОП Початкова освіта, здобувачів ІІІ курсу 2024-2025 н.р.)
  37. Підвищуємо англійську для здобувачів IV курсу
  38. Практикум з арт-терапії
  39. Працюємо з текстами
  40. Прикладна лінгвістика для ОП: Середня освіта (Українська мова і література); Українська мова та література; Філологія. Слов'янські мови та літератури (переклад включно); Журналістика. Видавнича справа і редагування
  41. Прикладна психологія для ОП Психологія. Практична психологія
  42. Професійний досвід особистості (для здобувачів IV курсу)
  43. Профілактика деструктивної поведінки
  44. Психологія соціальної взаємодії для ОП Психологія.Практична психологія
  45. Психологія у професійній діяльності
  46. Режисура музично виховних заходів для ОП Середня освіта (Музичне мистецтво)
  47. Розвиток організації та персоналу для ОП Менеджмент
  48. Російсько-українська війна у національному, регіональному та глобальному вимірах" для ОП: Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Середня освіта (Історія); Історія та археологія
  49. Соціальна та конструктивна географія
  50. Спортивно-оздоровча хореографія для ОП Хореографія
  51. Сучасна хореографія для ОП Хореографія
  52. Сучасні виклики глобалістики для ОП Політологія
  53. Сучасні парадигми програмування для ОП Комп'ютерні науки; Середня освіта (Інформатика)
  54. Теорія та історія музики для ОП Середня освіта (Музичне мистецтво)
  55. Технологічний супровід виховання і навчання дитини для ОП Дошкільна освіта
  56. Туризм-1 для ОП природничо-історичного спрямування
  57. Туристична діяльність для здобувачів IV курсу, ОП природничо-історичного спрямування
  58. Управління комунікаціями для ОП Менеджмент
  59. Хореографія для ОП Середня освіта (Музичне мистецтво)
  60. Юридичний квест для ОП: Право; Політологія; Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Середня освіта (Історія); Історія та археологія

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative