Програми підсумкових атестацій

Кафедра військової підготовки

Профком студентів

Студрада

Соціальне забезпечення здобувачів вищої освіти

Оплата

Згідно з Постановою від 26.09.2006 р. № 1361 Кабінету Міністрів України «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1361-2006-%D0%BF#Text) та наказом від 19.12.2019 р. № 1588 Міністерства освіти та науки України «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0206-20#Text) випускникам закладів вищої освіти, які здобули ступінь бакалавра або магістра спеціальностей галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою, надається у порядку, затвердженому Міністерством освіти і науки, одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.

Для отримання допомоги необхідно до 10 жовтня подати такі документи:

1. Заява на ім’я ректора університету про надання допомоги.
  2. Копія паспорту.
  3. Копія картки платника податків.
  4. Копія диплому і додатку до диплом про освіту.
  5. Копія трудової книжки.
  6. Копія договору про роботу на посаді педагогічного працівника.
  7. Контактні дані.

Документи надаються в паперовому (до кабінету 218 нового корпусу університету) або електронному (на e-mail: ndu@ndu.edu.ua) вигляді. За додатковою інформацією звертатися за телефоном (04631)-7-16-28 (кабінет 218).