Вибори ректора 2021

Шановні викладачі та студенти! Ви маєте можливість надсилати ваші відгуки і пропозиції щодо проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей протягом березня-квітня на електронну адресу державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти": Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вітаємо переможців та наукових керівників!

Переглянути презентацію

Наказ МОН від 24.11.2020 № 1457 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році”.

Додаток до наказу "Наказ МОН від 24.11.2020 № 1457"

Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей:   http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#n15

Деякі зміни в Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Наказ про проведення першого (вузівського) етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей