Go to English

Шановні викладачі та студенти! Ви маєте можливість надсилати ваші відгуки і пропозиції щодо проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей протягом березня-квітня на електронну адресу державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти": Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наказ МОН від 18.09.2018 № 1010 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році”.

Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей:   http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#n15

Деякі зміни в Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Прийміть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018 та виграйте грант на навчання!

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Географія» (16-17.04.2019 р.)

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Біологія"

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі "Гендерні дослідження" (17-18 квітня 2019 року)

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі "Загальна та соціальна психологія" (28-29 березня 2019 року)

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» (17-19 квітня 2019 року)

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом» (12 квітня 2019 року)

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/19 навчальному році спеціальність 281 «публічне управління та адміністрування»

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі "Педагогічна та вікова психологія"

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі "Романо-германські мови та літератури"

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі "Фізика та астрономія"

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі "Початкова освіта" (Додаток "Вимоги до оформлення студентських наукових робіт для участі у Конкурсі")

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі "Освітні, педагогічні науки"

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Хімії

ІІ-го тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Історія та археологія».

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій "Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика"

ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти»

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Політологія"

ІІ етап Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності "Соціальна робота"