Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

23 червня о 14.00 відбудеться онлайн-зустріч стейкхолдерів, студентів, та викладачів факультету природничо-географічних і точних наук

23 червня о 14.00 відбудеться онлайн-зустріч стейкхолдерів, студентів, та викладачів факультету природничо-географічних і точних наук щодо обговорення нового проекту ОПП Середня освіта (Природничі науки) магістерського рівня освіти. Запрошуємо до співпраці.

Детальніше ...

Відзнака Держкомтелерадіо

У понеділок 07 червня 2021 року у приміщенні Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» (м. Київ) доценту кафедри математики, фізики та економіки, молодшому науковому співробітнику ДНУ «Енциклопедичне видавництво», Заслуженому вчителю України Шевчуку Олександру Григоровичу була вручена Подяка Голови державного комітету по телебаченню та радіомовленню України Олега Наливайка за «вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері наукової діяльності, високу професійну майстерність, значний внесок у розвиток соціально-гуманітарної сфери та з нагоди 60-річчя від дня народження».

Вітаємо ювіляра та бажаємо нових звершень!

Детальніше ...

Онлайн марафон «Сучасний учитель в освітньому просторі»

Впродовж 17-28 травня 2021 року студенти спеціальності «014 Середня освіта. Інформатика» взяли участь у онлайн марафоні «Сучасний учитель в освітньому просторі». Марафон був організований консультантом Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради Оленою Кушніренко.

Детальніше ...

Вітання

Кафедра біології вітає магістрантку 1 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Терещенко Оксану Олексіївну та її наукового керівника, кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології Гавій Валентину Миколаївну з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності Біологія та отриманням диплому 2-го ступеня.

Бажаємо подальшої творчої наснаги та нових перемог!

Детальніше ...

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Комп'ютерні науки»

За результатами другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Комп’ютерні науки» у 2020/2021 навчальному році наукова робота студента 4-го курсу спеціальності 122 Комп’ютерні науки Чернишова М.В. «Fidei defensor» зайняла 42 місце у рейтинговому списку наукових робіт. Загалом участь у Конкурсі взяло 84 учасники. Робота присвячена розробці програмного застосунку, який реалізує шифри підстановки.

Вітаємо Максима та бажаємо йому подальших здобутків!

Детальніше ...

VI Всеукраїнська онлайн-конференція молодих науковців «Сучасні проблеми природничих і точних наук»

14 квітня 2021 р. в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на факультеті природничо-географічних і точних наук відбулась VI Всеукраїнська онлайн-конференція молодих науковців «Сучасні  проблеми  природничих і точних наук», у якій брали участь молоді викладачі, науковці, аспіранти, магістранти та студенти.

Детальніше ...

Підвищення кваліфікації за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика)

З 22.03.2021 по 26.03.2021 при кафедрі математики, фізики та економіки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулося підвищення кваліфікації вчителів математики за програмою «Математичне моделювання прикладних задач».

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative