ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Декада «Молодь у науці» на кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

15 травня 2024 року з нагоди Дня науки в університеті розпочалася декада «Молодь у науці». На кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук відбулися підсумкові засідання наукових проблемних груп:

  • «Нові цифрові технології та можливості їх застосування» (Керівник –канд. пед. наук, доц. Наталія Бугаєць)
  • «Нові підходи до навчання та викладання математики в умовах НУШ» (Керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Марина ВІРА)
  • «Актуальні проблеми інформаційної безпеки» (Керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Ірина Лисенко)
  • «Олімпіадне програмування» (Керівник – ст. викл. Володимир Харченко
Детальніше ...

Розвиток професійних навичок майбутнього учителя інформатики у просторі STEM-освіти: захоплююче програмування на заняттях з інформатики з LegoEducation

Я бачу і я пам’ятаю,

я роблю і я розумію.

Конфуцій

Cтуденти спеціальності "Середня освіта (Інформатика)" взяли участь у майстер-класі, стали учасниками STEM-заняття з інформатики у рамках співпраці з Ніжинською гімназією №10.

Детальніше ...

Відкрий для себе нові можливості разом із STEM!

Студенти бакалаврату спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика) в рамках співпраці з Ніжинським міським ліцеєм Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя відвідали інноваційне освітнє середовище – STEM-лабораторію ліцею.

Студенти ознайомилися із досягненнями, актуальними проєктами в галузі STEM-освіти, розглянули можливості використання ультракороткофокусного інтерактивного проєктора, електронного мікроскопа, документ-камери, портативної 3D-ручки та 3D-принтера, комплектів для занять із робототехніки та мікросхемотехніки, цифрової лабораторії-метеостанції та цифрових вимірювальних комплексів для вивчення фізики, астрономії та хімії.

Детальніше ...

STEM-тиждень 2024

Викладачі кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук і студенти освітніх програм Середня освіта (Інформатика) та Середня освіта (Математика) долучилися до ініціативи відділу STEM-освіти ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», організували та з 22 по 26 квітня провели захід «STEM-тиждень – 2024» в НДУ ім. М. Гоголя у рамках фестивалю «STEM-весна – 2024».

Детальніше ...

Семінар «Цифрові дослідницькі середовища в умовах STEM-освіти»

24 квітня 2024 року в рамках «STEM-тижня 2024» відбувся семінар на тему «Цифрові дослідницькі середовища в умовах STEM-освіти». Семінар проводила к.ф.-м.н., доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук Лисенко Ірина Миколаївна. До заходу долучилися викладачі та співробітники кафедри, вчителі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, Ніжинського навчально-виховного комплексу № 16 "Престиж" та студенти освітніх програм Середня освіта (Інформатика) та Середня освіта (Математика).

Детальніше ...

Участь студентів у роботі STEM-центру "ІдеЯ" як чинник розвитку педагогічної компетентності

У рамках STEM-тижня, організованого на кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук, студенти спеціальностей СО(Математика) та СО(Інформатика) відкрили для себе захопливий світ робототехніки під час свого візиту до STEM-центру "Ідея". Під керівництвом кваліфікованих фахівців центру, майбутні вчителі мали нагоду побудувати моделі реально існуючих роботів, використовуючи комплекти LEGO for Education. Протягом заходу, студенти активно залучалися до процесу створення роботів, вивчаючи не лише технічні аспекти конструювання, але й аналізуючи особливості їх роботи. Такий практичний досвід дозволить майбутнім вчителям математики та інформатики поглибити свої знання в області STEM та збагатити свій методичний арсенал для майбутньої роботи з учнями.

Детальніше ...

Звітна конференція викладачів на кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук за 2023 рік

Щорічна звітна конференція викладачів – це можливість поділитися з колегами власними напрацюваннями протягом року, отримати зворотній зв’язок на проведену наукову роботу та закласти основу для майбутніх досліджень. Цьогорічні засідання не виключення. У 2024 році при кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук у змішаному форматі працювало три секції:

  • Економіки, математики та методики її навчання,
  • Інформаційних технологій та аналізу даних,
  • Фізики.
Детальніше ...

Як розпочати свій шлях в ІТ з EPAM University?

25 березня 2024 р. в рамках місячника кар’єрного зростання студенти ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій дізналися як розпочати свій шлях в ІТ з EPAM University. Спікерами онлайн-заходу були – Юлія Башинська, спеціаліст по роботі з персоналом та Наталія Поліщук, Senior Resource Development Lab Head.

Детальніше ...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

На базі Навчально-наукового інституту природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій у березні 2024 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей: фізика, математика та програмування. У олімпіаді з фізики взяли участь 15 студентів, олімпіаді з математики – 9, олімпіаді з програмування – 7 студентів. Вітаємо усіх учасників. Дякуємо оргкомітетові за проведену роботу.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative