ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Пирятин

14-15 червня на території Пирятинщини працювала ботанічна експедиція з Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. У рамках відпрацювання теми дослідження: Урбанофлора малих міст зони екотону Полісся та Лісостепу: тенденції та основні напрямки розвитку, доцент кафедри біології Г.М. Лисенко та аспірантка Т.Є. Мазуренко, спільно з науковцями Національного природного парку "Пирятинський" провели польові обстеження узбіч автошляхів, прилеглих до населених пунктів, територій колишніх ферм та існуючого невпорядкованого сміттєзвалища м. Пирятин.
У ході роботи учасники експедиції відвідали Євтухів млин у с. Дейманівка, побували на орнітологічній вежі, що на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Дейманівський", посмакували прохолодною водою з відновленого Карпенського колодязя. А ще, не змогли відмовити собі у задоволенні відвідання смарагдових луків з барвистим різнотрав’ям, отримали позитивні емоції від пошуків квітуючих диких орхідей та величі Удайської заплави.

Детальніше ...

Ічня

В червні магістранти та аспіранти (науковий керівник к.б.н., доцент Лисенко Г.М. ) факультету природничо-географічних та точних наук дослідили флору Ічнянщини.

Детальніше ...

15 червня 2019 року природничо-географічний факультет святкував 90-річчя з дня народження Марисової Інесси Віталіївни

15 червня 2019 року природничо-географічний святкував 90-річчя з дня народження, без перебільшення, легенди факультету Марисової Інесси Віталіївни. Привітати шановану та любиму усіма Інессу Віталіївну, приїхали з різних куточків України і не тільки випускники 1970-х, 1980-х, 1990-х та 2000-х років, а також рідні, друзі, колеги. Щирі слова вдячності, любові та шани лунали з їхніх вуст. І звичайно ж, побажання здоров'я, щастя та насолоди від життя, зустрічі на наступному ювілеї!

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative