Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

Пирятин

14-15 червня на території Пирятинщини працювала ботанічна експедиція з Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. У рамках відпрацювання теми дослідження: Урбанофлора малих міст зони екотону Полісся та Лісостепу: тенденції та основні напрямки розвитку, доцент кафедри біології Г.М. Лисенко та аспірантка Т.Є. Мазуренко, спільно з науковцями Національного природного парку "Пирятинський" провели польові обстеження узбіч автошляхів, прилеглих до населених пунктів, територій колишніх ферм та існуючого невпорядкованого сміттєзвалища м. Пирятин.
У ході роботи учасники експедиції відвідали Євтухів млин у с. Дейманівка, побували на орнітологічній вежі, що на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Дейманівський", посмакували прохолодною водою з відновленого Карпенського колодязя. А ще, не змогли відмовити собі у задоволенні відвідання смарагдових луків з барвистим різнотрав’ям, отримали позитивні емоції від пошуків квітуючих диких орхідей та величі Удайської заплави.

Детальніше ...

Ічня

В червні магістранти та аспіранти (науковий керівник к.б.н., доцент Лисенко Г.М. ) факультету природничо-географічних та точних наук дослідили флору Ічнянщини.

Детальніше ...

15 червня 2019 року природничо-географічний факультет святкував 90-річчя з дня народження Марисової Інесси Віталіївни

15 червня 2019 року природничо-географічний святкував 90-річчя з дня народження, без перебільшення, легенди факультету Марисової Інесси Віталіївни. Привітати шановану та любиму усіма Інессу Віталіївну, приїхали з різних куточків України і не тільки випускники 1970-х, 1980-х, 1990-х та 2000-х років, а також рідні, друзі, колеги. Щирі слова вдячності, любові та шани лунали з їхніх вуст. І звичайно ж, побажання здоров'я, щастя та насолоди від життя, зустрічі на наступному ювілеї!

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative