Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

Деканат факультету природничо-географічних і точних наук

Сенченко Галина Григорівна

Декан факультету, кандидат хімічних наук, доцент.

Закінчила з відзнакою Ніжинський державний ордена Трудового Червоного Прапора педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя у 1989 р., спеціальність «біологія і хімія», кваліфікація «вчитель біології і хімії». Працює у Ніжинській вищій школі з 1990 р. на посадах асистента (1990-1993), старшого викладача (1993-1994), доцента (1995), заступника декана природничо-географічного факультету (1996-1999), завідувача кафедрою ботаніки (з 1999), завідувача Новгород-Сіверського навчально-методичного центру (2001-2003), декана природничо-географічного факультету (2003-2020), а з лютого 2020 року – декана факультету природничо-географічних і точних наук. Тематика наукових досліджень – нафтохімія, фізіологічно активні речовини. Науковий доробок складає понад 100 наукових та науково-методичних праць.

Кузьменко Людмила Петрівна

Заступник декан з навчальної роботи, кандидат біологічних наук, доцент.

Закінчила з відзнакою Ніжинський державний ордена Трудового Червоного Прапора педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя у 1992 р., спеціальність «біологія і хімія», кваліфікація «вчитель біології і хімії». Працює у Ніжинській вищій школі з 1992 р. З 2000 р. – доцент кафедри біології. Тематика наукових досліджень – орнітологія, урбоекологія, валеологія. Науковий доробок складає близько 90 наукових та науково-методичних праць.

Шовкун Тетяна Миколаївна

Заступник декан з виховної роботи, кандидат географічних наук.

Закінчила географічний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка у 1987 році. Працює у Ніжинській вищій школі з 1990 року на посадах старшого лаборанта, викладача, доцента кафедри географії туризму та спорту. Тематика наукових досліджень – медична географія. Науковий доробок складає понад 70 наукових та науково-методичних праць.

Ігнатенко Тетяна Григорівна

Старший лаборант навчально-методичного кабінету факультету.

Закінчила Ніжинський державний ордена Трудового Червоного Прапора педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя у 1991 р., спеціальність «математика і фізика», кваліфікація «вчитель математики і фізики». Працює у Ніжинській вищій школі з 1991 р. на посадах лаборанта та старшого лаборанта кафедри хімії (1991-2003), старшого лаборанта навчально-методичного кабінету факультету (з 2003).

Малько Наталія Миколаївна

Диспетчер факультету.

Закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя у 1996 р., спеціальність «географія і біологія», кваліфікація «вчитель географії і біології».