Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

Деканат факультету природничо-географічних і точних наук

Сенченко Галина Григорівна

Декан факультету, кандидат хімічних наук, доцент.

Закінчила з відзнакою Ніжинський державний ордена Трудового Червоного Прапора педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя у 1989 р., спеціальність «біологія і хімія», кваліфікація «вчитель біології і хімії». Працює у Ніжинській вищій школі з 1990 р. на посадах асистента (1990-1993), старшого викладача (1993-1994), доцента (1995), заступника декана природничо-географічного факультету (1996-1999), завідувача кафедрою ботаніки (з 1999), завідувача Новгород-Сіверського навчально-методичного центру (2001-2003), декана природничо-географічного факультету (2003-2020), а з лютого 2020 року – декана факультету природничо-географічних і точних наук. Тематика наукових досліджень – нафтохімія, фізіологічно активні речовини. Науковий доробок складає понад 100 наукових та науково-методичних праць.

Кузьменко Людмила Петрівна

Заступник декан з навчальної роботи, кандидат біологічних наук, доцент.

Закінчила з відзнакою Ніжинський державний ордена Трудового Червоного Прапора педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя у 1992 р., спеціальність «біологія і хімія», кваліфікація «вчитель біології і хімії». Працює у Ніжинській вищій школі з 1992 р. З 2000 р. – доцент кафедри біології. Тематика наукових досліджень – орнітологія, урбоекологія, валеологія. Науковий доробок складає близько 90 наукових та науково-методичних праць.

Шовкун Тетяна Миколаївна

Заступник декан з виховної роботи, кандидат географічних наук.

Закінчила географічний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка у 1987 році. Працює у Ніжинській вищій школі з 1990 року на посадах старшого лаборанта, викладача, доцента кафедри географії туризму та спорту. Тематика наукових досліджень – медична географія. Науковий доробок складає понад 70 наукових та науково-методичних праць.

Ігнатенко Тетяна Григорівна

Старший лаборант навчально-методичного кабінету факультету.

Закінчила Ніжинський державний ордена Трудового Червоного Прапора педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя у 1991 р., спеціальність «математика і фізика», кваліфікація «вчитель математики і фізики». Працює у Ніжинській вищій школі з 1991 р. на посадах лаборанта та старшого лаборанта кафедри хімії (1991-2003), старшого лаборанта навчально-методичного кабінету факультету (з 2003).

Малько Наталія Миколаївна

Диспетчер факультету.

Закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя у 1996 р., спеціальність «географія і біологія», кваліфікація «вчитель географії і біології».