ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Молодь демонструє здобутки з фармацевтичної хімії

У березні-квітні кожного року в Ніжинському університеті імені Миколи Гоголя щорічно проводяться перші етапи Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів наукових робіт. Не став виключенням і цей надскладний для нашої країни і нашого народу воєнний рік, адже одним із першочергових завдань вищої освіти лишається якісна підготовка здобувачів, які після завершення навчання будуть відбудовувати і розбудовувати нашу державу.

Детальніше ...

24 листопада університет відвідав Народний депутат України, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, голова підкомітету профілактики та боротьби з онкозахворюваннями, Валерій Зуб

24 листопада університет відвідав Народний депутат України, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, голова підкомітету профілактики та боротьби з онкозахворюваннями, Валерій Зуб. У ході візиту Валерій Олексійович обговорив із ректором університету Олександром Самойленком і директором ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій Юрієм Філоненком стан і перспективи розвитку закладу в умовах повномасштабної агресії рф, ситуацію в освітній і медичній сфері України та законодавчі ініціативи, які винесено на розгляд Верховної Ради України.

Детальніше ...

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Фармація, промислова фармація» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Фармація, промислова фармація» другого (магістерського) рівня вищої освіти відбудеться в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя з 28 листопада до 30 листопада 2023 р.

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти працюватиме в закладі вищої освіти та проведе зустрічі з адміністрацією університету, науково-педагогічними працівниками, здобувачами, студентським самоврядуванням, роботодавцями та іншими стейкголдерами.

Детальніше ...

В рамках ХІХ з'їзду Всеукраїнського Лікарського Товариства проведена науково-практична конференція «Нове в медицині»

226 Фармація, промислова фармація.В рамках ХІХ з'їзду Всеукраїнського Лікарського Товариства який відбувся в Національному університеті «Острозька академія» проведена науково-практична конференція «Нове в медицині». У її роботі прийняли участь викладачі кафедри . За підтримки компаній НАТА-ГРУП та Форамед які є лідерами у забезпеченні сучасним обладнанням та матеріалами медичних установ України проведено демонстрацію сучасного реанімаційного обладнання. Співпраця з даними компаніями дозволить викладачам кафедри разом зі студентами опанувати напрямки та можливості його використання.

Дізнатися детальніше

Разом з компаніями НАТА-ГРУП та Форамед проведено демонстрацію можливостей сучасного медичного обладнання. Триканальний електрокардіограф ЮКАРД-100.

Дізнатися детальніше

Детальніше ...

226 Фармація, промислова фармація. ХІХ з'їзд Всеукраїнського Лікарського Товариства

226 Фармація, промислова фармація. ХІХ з'їзд Всеукраїнського Лікарського Товариства який відбувається в Національному університеті «Острозька академія». Викладачі кафедри прийняли участь у його роботі.

Детальніше ...

226 Фармація, промислова фармація.Ознайомлення з оновленою експозицією музею рідкісної книги НДУ імені Миколи Гоголя

226 Фармація, промислова фармація.Ознайомлення з оновленою експозицією музею рідкісної книги НДУ імені Миколи Гоголя. Раритетні карти України, підручники минулих століть, Біблія що видана за кошти Івана Мазепи, унікальне Євангеліє 18 століття та багато інших експонатів справили незабутні враження у студентів-фармацевтів.

 

Дізнатися детальніше

Детальніше ...

226 Фармація, промислова фармація. Фармацевтичне та медичне товарознавство. Практичні заняття в реальних умовах.

Завдяки постійній співпраці з мережею аптек міста Ніжин «Аптека нашого міста» майбутні фармацевти частину практичних занять проходять безпосередньо в аптеках.

Детальніше ...

226 Фармація, промислова фармація. Заводська технологія ліків. Автоматичне дозування інфузійних розчинів. Ознайомлення з будовою промислового пневматичного дозатора, особливостями його налаштування, калібрування та обслуговування.

226 Фармація, промислова фармація. Заводська технологія ліків. Автоматичне дозування інфузійних розчинів. Ознайомлення з будовою промислового пневматичного дозатора,  особливостями його налаштування, калібрування та обслуговування.

 

Дізнатися детальніше

Детальніше ...

Підведено підсумки 5-ти річної співпраці з мережею аптек міста Ніжин «Аптека нашого міста»

Підведено підсумки 5-ти річної співпраці з мережею аптек міста Ніжин «Аптека нашого міста». Директор мережі Валерій Козирєв відмітив, що протягом 5-ти років відбувалася плідна та багатогранна співпраця з кафедрою хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, у галузі підготовки майбутніх фармацевтів-провізорів.

Детальніше ...

226 Фармація, промислова фармація. Технологія ліків. Одержання пінних препаратів.

226 Фармація, промислова фармація. Технологія ліків. Одержання пінних препаратів.

 

Дізнатися детальніше

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative