Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Навчально-наукова лабораторія з біохімічних та медико-валеологічних досліджень

У 2018 році на природничо-географічному факультеті було відкрито навчально-наукову лабораторію з біохімічних та медико-валеологічних досліджень. Керівником лабораторії є доктор медичних наук, професор кафедри біології Мхітарян Лаура Сократівна, старший лаборант – Куриленко Оксана Василівна.

Наукова робота лабораторії здійснюється  за такими напрямками:

• здійснення огляду літератури і патентного пошуку та їх систематизація за темою наукової діяльності лабораторії;
  • експериментальні дослідження біохімічних механізмів біологічної активності природних та хімічно синтезованих фізіологічно-активних речовин і їх комбінацій на рослинних та тваринних моделях in vitro та in vivo;
  • експериментальні дослідження маркерів оцінки оксидативного статусу організму;
  • вивчення механізмів розвитку окиснювального стресу та його ролі у формуванні та прогресуванні патологічних станів;
  • здійснення моніторингу валеологічного стану здоров’я населення та формування здорового способу життя.

Навчально-наукова робота лабораторії зі студентами та аспірантами факультету здійснюється з метою реалізації принципу «навчання через дослідження», організаційного та інформаційного забезпечення виконання студентами факультету курсових та випускних (дипломних і магістерських) робіт.

На базі лабораторії виконують свої наукові дослідження аспіранти та магістри кафедри біології, якими керують доценти та професори кафедри.