ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Навчально-наукова лабораторія з біохімічних та медико-валеологічних досліджень

У 2018 році на природничо-географічному факультеті було відкрито навчально-наукову лабораторію з біохімічних та медико-валеологічних досліджень. Керівником лабораторії є доктор медичних наук, професор кафедри біології Мхітарян Лаура Сократівна, старший лаборант – Куриленко Оксана Василівна.

Наукова робота лабораторії здійснюється  за такими напрямками:

• здійснення огляду літератури і патентного пошуку та їх систематизація за темою наукової діяльності лабораторії;
  • експериментальні дослідження біохімічних механізмів біологічної активності природних та хімічно синтезованих фізіологічно-активних речовин і їх комбінацій на рослинних та тваринних моделях in vitro та in vivo;
  • експериментальні дослідження маркерів оцінки оксидативного статусу організму;
  • вивчення механізмів розвитку окиснювального стресу та його ролі у формуванні та прогресуванні патологічних станів;
  • здійснення моніторингу валеологічного стану здоров’я населення та формування здорового способу життя.

Навчально-наукова робота лабораторії зі студентами та аспірантами факультету здійснюється з метою реалізації принципу «навчання через дослідження», організаційного та інформаційного забезпечення виконання студентами факультету курсових та випускних (дипломних і магістерських) робіт.

На базі лабораторії виконують свої наукові дослідження аспіранти та магістри кафедри біології, якими керують доценти та професори кафедри.