Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

6 травня 2022 року відбулося секційне засідання «Біологічні науки»

6 травня 2022 року в рамах роботи звітної наукової конференції викладачів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулося секційне засідання «Біологічні науки» під головуванням доктора біологічних наук, професора, завідувача кафедри біології Кучменко Олени Борисівни. Під час роботи секції викладачі кафедри біології представили доповіді про виконані за 2021 рік наукові дослідження. Відбулася активна дискусія та обговорення.

Детальніше ...

Онлайн-лекція

Хоча в Україні і триває війна, навчання в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя не припиняється. Студенти, окрім навчального процесу, активно залучаються до науково-дослідної роботи, беруть участь у наукових конференціях, круглих столах із залученням провідних науковців як України, так і закордонних фахівців.

Детальніше ...

Кафедра біології оголошує on-line-голосування для визначення переможців фотоконкурсу «Магія природи», присвяченого пам’яті Олександра Сергійовича Вобленка

Кафедра біології оголошує on-line-голосування для визначення переможців фотоконкурсу «Магія природи», присвяченого пам’яті Олександра Сергійовича Вобленка, в кожній номінації.

Для цього необхідно заповнити Google-форму за посиланням https://forms.gle/7VC6htUGEeJkmQud8

Голосування буде тривати з 14 лютого до 9 березня включно. Після закінчення голосування буде оголошено переможців фотоконкурсу в кожній номінації.

Детальніше ...

Всесвітній день водно-болотних угідь

До всесвітнього дня водно-болотних угідь, що відзначають 2 лютого, у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на базі факультету природничо-географічних і точних наук (кафедра біології) проведено інформаційний захід «Екологічні проблеми водних об’єктів», спрямований на підвищення обізнаності представників студентської молоді щодо необхідності збереження водно-болотних угідь.

Детальніше ...

1 лютого 2022 року на кафедрі біології Ніжинського державного університету відбувся семінар «Права та норми академічної доброчесності»

1 лютого 2022 року на кафедрі біології Ніжинського державного університету відбувся семінар «Права та норми академічної доброчесності». У ньому прийняли участь студенти-магістранти денної і заочної форм навчання спеціальностей 014 Середня освіта та 091 Біологія, а також викладачі кафедри біології. Учасники семінару ознайомилися із правилами та нормами академічної доброчесності відповідно до ПОЛОЖЕННЯ Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Про академічну доброчесність». Розглянули принципи забезпечення академічної доброчесності, дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу, можливі порушення принципів та правил академічної доброчесності, а також заходи щодо запобігання порушення правил і норм академічної доброчесності. Крім того, були оголошенні засоби академічної відповідальності за порушення принципів та правил академічної доброчесності.Отримана інформація була корисною для всіх учасників семінару.

Детальніше ...

Науковий семінар аспірантів

28 січня 2022 року на кафедрі біології пройшло третє засідання наукового семінару аспірантів. Доповіді зробили аспірант 4-го року навчання Куриленко Антон на тему «Фізіолого-біохімічні показники росту і розвитку озимого жита на різних етапах онтогенезу за дії метаболічно активних сполук» та пошукач кафедри біології, старший викладач кафедри біології Кедров Борис Юрійович на тему «Морфо-функціональний аналіз пропріоцепторів деяких м’язів грудної кінцівки рудої вечірниці Nyctalus noctula (Schreber, 1774)». В обговоренні доповідей прийняли активну участь викладачі кафедри біології та аспіранти.

Детальніше ...

17 січня відбулось ще одне заняття в університеті для учнів "Школи креативних біологів"

17 січня відбулось ще одне заняття в університеті для учнів "Школи креативних біологів". Вивчали, спостерігали і проводили досліди над рослинними клітинами. Запрошуємо до своїх лав одинадцятикласників, які цікавляться біологію. Долучайтеся!
 
Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative