Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

Літня школа з біохімії

24 червня 2021 року за підтримки Ради молодих вчених Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулася Літня школа з біохімії «Вітаміни в житті людини». Запрошеним лектором була завідувачка кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор біологічних наук, професор Кучменко Олена Борисівна. В своїй доповіді Кучменко О.Б. зупинилася на таких аспектах як механізми впливу вітамінів на обмінні процеси у людини, забезпеченість організму людини вітамінами тощо. В рамках Літньої школи були проведені круглий стіл, обговорення, квест та демонстрація методичних підходів до визначення вмісту вітаміну С в продуктах харчування. Всі учасники отримали сертифікати.
В роботі Літньої школи взяли активну участь аспіранти кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, зокрема Степанов Є., Мостов’як М., Медведь Н.

Детальніше ...

Літня школа з біохімії «Вітаміни в житті людини»

Літня школа з біохімії «Вітаміни в житті людини» присвячена вітамінології та радо познайомить учасників з вітаміном С 

Детальніше ...

23 червня 2021 року відбулося чергове спільне засідання кафедр біології, хімії та фармації, математики, фізики та економіки

23 червня 2021 року відбулося чергове спільне засідання кафедр біології, хімії та фармації, математики, фізики та економіки факультету природничо-географічних і точних наук; студентів ОПП Середня освіта (Природничі науки) магістерського рівня освіти та шановних стейкхолдерів з питання обговорення та затвердження нового проекту ОПП Середня освіта (Природничі науки) магістерського рівня освіти. Засідання пройшло у режимі онлайн. Після тривалого конструктивного обговорення було прийнято рішення затвердити новий, відкоригований проект ОПП Середня освіта (Природничі науки) магістерського рівня освіти. 

Детальніше ...

Формування ІКТ-компетентності сучасного педагога в умовах євроінтеграційних процесів в освіті

Характерною ознакою новітнього часу є безперервна динаміка змін в економіці, політиці, науці. Сучасний етап розвиток педагогічної науки в Україні характеризується інтенсивним пошуком нових способів підвищення якості підготовки фахівців.

Детальніше ...

Артеріальна гіпертензія – причина багатьох серцево-судинних катастроф

Одним із основних факторів ризику розвитку та прогресування більшості серцево-судинних захворювань є артеріальна гіпертензія. Її можна назвати «тихим вбивцею», оскільки спровоковані нею ускладнення з кожним роком призводять до інвалідизації все більшої кількості осіб. Особливо важливо наголосити на тому, що з кожним роком зростає кількість молодих осіб, які страждають на артеріальну гіпертензію. Тому своєчасна діагностика та лікування може запобігти розвитку серцево-судинних катастроф та вберегти багато життів.

Детальніше ...

До Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією 31 травня 2021 року відбудеться онлайн-семінар

До Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією кафедра біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підтримки Державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска Національної академії медичних наук України» запрошує викладачів, співробітників, аспірантів та студентів взяти участь в онлайн-семінарі, що відбудеться 31 травня 2021 року в 10.00.

Детальніше ...

27 травня 2021 року відбудеться конференція-зустріч «Формування ІКТ-компетентності сучасного педагога в умовах євроінтеграційних процесів в освіті»

Кафедра біології запрошує студентів та викладачів до участі у конференції-зустрічі з вчителем вищої кваліфікаційної категорії, вчителем-методистом, кандидатом педагогічних наук, Заслуженим вчителем України Сліпчук Іриною Юріївною на тему «Формування ІКТ-компетентності сучасного педагога в умовах євроінтеграційних процесів в освіті», що відбудеться 27 травня 2021 року о 16.00 в дистанційному режимі (Google Meet) за посиланням: https://meet.google.com/gxt-fsrw-aia

Детальніше ...

Онлайн-лекція «Роль фібробластів у фіброзних процесах»

Легеневий фіброз є однією з найбільш поширених проблем у пацієнтів, які перенесли COVID-19. Загальновідомо, що зміни в легенях по типу матового скла, що є проявами пневмофіброзу, є ознакою пневмонії на тлі COVID-19. Симптом матового скла є насамперед відображенням інтерстиціального фіброзу. Проте дана патологія розвивається не тільки у пацієнтів, що перенесли COVID-19. За даними епідеміологічних досліджень частота виникнення прогресуючого фіброзу серед пацієнтів з інтерстиціальним фіброзом легень коливається від 18 до 32 %.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative