Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Кафедру засновано у 1999 році під назвою «Кафедра прикладної математики та інформатики». У 2012 році кафедру перейменовано у «Кафедру прикладної математики, інформатики, і освітніх вимірювань», а з 2017 року вона діє під теперішньою назвою.

Кафедра готує фахівців спеціальності 122 Комп’ютерні науки за бакалаврським та магістерським рівнями освіти; вчителів спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика) за бакалаврським рівнем та фахівців з освітніх вимірювань у рамках спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за магістерською освітньою програмою «Освітні вимірювання». Також кафедра забезпечує блоки вибіркових дисциплін з інформатики та з освітніх вимірювань для педагогічних спеціальностей 014 Середня освіта (Математика, Фізика) та викладає для цих спеціальностей такі базові математичні курси, як теорія ймовірностей і аналіз даних, математична логіка, дискретна математика,методи оптимізації,  диференціальні рівняння з частинними похідними тощо.

Ще однією функцією кафедри є забезпечення викладання дисциплін, що формують компетенції у галузі інформаційних технологій у студентів, що навчаються за різними спеціальностямина бакалаврському, магістерському та докторському рівнях.

На кафедрі працює висококваліфікований колектив викладачів та співробітників – фахівців в галузі математики, комп’ютерних наук, а також освітніх вимірювань, серед них 3 доктори наук, 5 кандидатів наук, доцентів; 1 старший викладач закінчив аспірантуру при  Київському Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова і працює над кандидатською дисертацією. Викладачі кафедри є випускниками механіко-математичного факультету або факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Кафедра ІТАД бере активну участь у міжнародній науково-освітній співпраці. Зокрема, викладачі кафедри брали і беруть участь у низці міжнародних проектів:

  • «Оновлення та реформа педагогічної освіти в Україні» (грант Державного департаменту США, 2001)
  • «Економічна і статистична освіта в Україні» (проєкт за програмою ЄС Tempus-TASIS, 2002-2004)
  • «Створення системи відкритої освіти» (програма уряду Російської Федерації, 2004)
  • «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів ЄС» ( проєкт за програмою ЄС Темпус, 2009-2012)
  • «Гендерні дослідження: крок до миру та порозуміння в країнах з різними культурними традиціями» (проєктза програмою ЄС Еразмус+, 2015-2019)
  • «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (проєкт за програмоюЕразмус+, напрям Жана Моне, 2017-2020).

В рамках цих проєктів кафедра активно співпрацювала з Малардаленським університетом (Швеція), університетом Аалто (Фінляндія), Римським університетом «LaSapienza» (Італія), Кельнським університетом (Німеччина), Університетом Вітовта Великого (Литва), Центральноєвропейським університетом (Угорщина), Університетом Арістотеля (Греція), університетами Тунісу та Марокко.

Багаторічні наукові та освітні зв’язки пов’язують колектив кафедри з науковцями низки університетів України, зокрема з механіко-математичним факультетом та факультетом кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, інститутом інформатики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, фізико-математичним факультетом Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

 

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative