Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

На базі Чернівецького Національного університету ім. Федьковича відбувся камерний, але дуже змістовний науковий семінар, де співорганізатором виступила кафедра психології нашого університету. Це другий захід в межах договору про  трирічну співпрацю кафедр психології Ніжинського та Чернівецького університетів, а також лабораторії соціальної психології особистості ІСПП НАПН України.

На семінарі обговорено проблеми надання психологічної допомоги особистості в складних обставинах життєдіяльності. З фундаментальною доповіддю щодо постравматичного зростання особистості виступила член-кореспондент НАПН України, професор Тетяна Титаренко. Завідувач кафедри психології Ніжинського державного університету доц. Оксана Щотка, представила результати емпіричного дослідження тривоги щодо старіння у дорослих та наративних методів роботи з нею. Ярослава Андрєєва, завідувач кафедри психології Чернівецького університету виступала з цікавою доповіддю про гумор, як ресурс подолання професійної кризи. У дискусіях були обговорені методи клоунотерапії в роботі з соматично хворими дітьми, можливості та обмеження мобільних психологічних додатків, методи роботи з екзистенційними кризами особистості та способи підвищення самоефективності особистості.