Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Доброчесність

З метою привернення уваги здобувачів вищої освіти до академічної доброчесності, 21 січня 2023 року в НДУ імені Миколи Гоголя було проведено семінар на тему «Академічна доброчесність в закладі вищої освіти». У семінарі взяли участь студенти ОП «Менеджмент в освіті» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Детальніше ...

Здобувачі групи По-31 представили навчальний колективний відеопроєкт імітації уроку позакласного читання з теми «Г.Демченко «Калинка» для учнів 2 класу

У складних умовах у цьому році доводиться студентам спеціальності Початкова освіта 013 виконувати ІНДЗ. Так з курсу «Методика навчання мовно-літературної освітньої галузі в початковій школі: дитяча література з методикою навчання літературного читання» здобувачі групи По-31 представили навчальний колективний відеопроєкт імітації уроку позакласного читання з теми «Г.Демченко «Калинка» для учнів 2 класу, який вони виконували в аудиторії.

Детальніше ...

Магістри спеціальності 013 Початкова освіта готували з курсу «Академічна українська мова» (доц. кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Філоненко О.С.) ІНДЗ у формі проєкту публічного виступу

Магістри спеціальності 013 Початкова освіта готували з курсу «Академічна українська  мова» (доц. кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Філоненко О.С.) ІНДЗ у формі проєкту публічного виступу (пояснювальна промова вчителя на уроці), записаного на відеоносії до теми «Жанри педагогічного спілкування».

Детальніше ...

22 і 29 грудня 2022 року на факультеті педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв відбувся захист кваліфікаційних робіт спеціальності 073 Менеджмент

22 і 29 грудня 2022 року на факультеті педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв відбувся захист кваліфікаційних робіт спеціальності 073 Менеджмент. Здобувачі другого (магістерського) рівня освіти, які навчалися за ОП «Менеджмент в освіті», виявили ґрунтовні знання з досліджуваних проблем, презентували уміння виконувати наукове дослідження психолого-управлінських та організаційно-педагогічних аспектів освітніх систем, представили публікації у наукових збірниках, виступи на міжнародних, всеукраїнських та вузівських конференціях, що підтверджено сертифікатами та програмами конференцій. Під час захисту кваліфікаційних робіт студенти використали мультимедійні презентації, вільно спілкувалися з членами комісії під час дискусії.

Детальніше ...

28.12.2022 відбувся публічний кваліфікаційний екзамен випускників освітньої програми "Початкова освіта" другого (магістерського) рівня вищої освіти

28.12.2022 відбувся публічний кваліфікаційний екзамен випускників освітньої програми "Початкова освіта" другого (магістерського) рівня вищої освіти.

На екзамені були присутні: Процько Інна Сергївна - директорка Талалаївського ліцею, Талалаївської сільської ради, Ніжинського району, Чернігівської області; Несклада Світлана Григорівна - директорка Ніжинської гімназії № 13 Ніжинської міської ради, Чернігівської області; Тимошенко Олексій Анатолійович - декан факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв.

Випускники освітньої програми підтверди належний рівень професійної підготовки.

Бажаємо нашим випускникам мирного неба у незалежній, самостійній Україні, успіхів у професійній самореалізації, щастя у житті.

Детальніше ...

Практична підготовка здобувачів вищої освіти ОП «Менеджмент» на базі Ніжинського міського молодіжного центру

Впродовж осіннього семестру студенти 1-го курсу ОП «Менеджмент» знайомилися з сутністю управлінської діяльності, її функціями та вимогами до особистості майбутнього керівника. Особливу роль в цьому процесі має ознайомча практика. Під час ознайомчої практики студенти обговорювали управлінські кейси, відеоматеріали з діяльності керівників різних сфер та форм власності. Основна частина практика відбувалась на базі Комунального закладу «Ніжинський міський молодіжний центр» Ніжинської міської ради Чернігівської області. Керівниця Центру Анжела Тимченко знайомила студентів з проєктною діяльністю, яка здійснюється закладом. Центральна увага була приділена проєктам освітнього характеру. Студенти познайомилися з діючими проєктами на основі грантового фінансування, особливістю менеджменту різних проєктів, а також практикою написання проектів.  На завершення студенти заручилися підтримкою керівниці Центру щодо розвитку власних ініціатив та стартапів.

Жовтень-грудень, 2022

Детальніше ...

Вітаємо наших креативних студентів спеціальності "Початкова освіта" та їх керівницю Гордієнко Т.В. з чудовими результатами участі у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Тополя Fest "

Вітаємо наших креативних студентів спеціальності "Початкова освіта" та їх керівницю Гордієнко Т.В. з чудовими результатами участі у  Всеукраїнському конкурсі мистецтв  "Тополя Fest ".

Детальніше ...

Вітаємо наших активних колег Філоненко Олену Станіславівну та Гордієнко Тетяну Володимирівну разом з їхніми студентами, які взяли участь в Міжнародному конкурсі мистецв "Єврозима"

Вітаємо наших активних колег Філоненко Олену Станіславівну та Гордієнко Тетяну Володимирівну разом з їхніми студентами, які взяли участь в Міжнародному конкурсі мистецв "Єврозима" і отримали суперовий результат!

Детальніше ...

СЕРТИФІКОВАНІ ТРЕНЕРКИ НУШ

Неймовірний мотивуючий тиждень навчання тренерів НУШ з 21.11.22 по 25.11.22 у колі однодумців залишив позитивні спогади надовго!

Детальніше ...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ПЕРЛИНА УКРАЇНИ"

Вітаємо наших творчих студентів групи ПО-31( Збанко Надію, Кочубей Катерину, Нечипоренко Дарину, Пантелієнко Аліну, Пєхотіну Анастасію, Рудіка Максима, Чердинцеву Діану, Тачаєву Евеліну, Черняк Людмилу) спеціальності 013 Початкова освіта та їхню викладачку-завідувачку кафедри, професора ТУРЧИН Тамару Миколаївну з блискучою перемогою у Всеукраїнському двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі "Перлина України" у номінації "Казка" (лауреат 1 премії). Бажаємо подальших творчих злетів і перемог!

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative