Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Каталог вибіркових дисциплін

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Доцент кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Білоусова Надія Валентинівна як волонтер долучилася до перевірки анкет Global Teacher Prize Ukraine

7.08.21 доцент кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Білоусова Надія Валентинівна, як волонтер долучилася до перевірки анкет найкращих, найзірковіших учителів і учительок України!

Детальніше ...

Вітаємо

Вітаємо наших креативних колег Білоусову Надію Валентинівну в номінації «Методична розробка уроку» з роботою «Візуалізація лекційного заняття. Опорний конспект» та Гордієнко Тетяну Володимирівну в номінації «Організація освітнього процесу» з проєктом «Мої улюблені книжки», а також спільну роботу «Авдиторія НУШ своїми руками» у номінації «Організація освітнього процесу» з успішним творчим дебютом у IX Всеукраїнському конкурсі "Творчий вчитель-обдарований учень", який проходив на базі Інституту обдарованої дитини НАПН України, з отриманням звання "лауреата конкурсу". Бажаємо вам творчого неспокою, нових злетів і перемог!

Детальніше ...

12 травня 2021 р. відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни "Методика навчання інформатичної освітньої галузі в початковій школі"

12 травня 2021 р. відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни "Методика навчання інформатичної освітньої галузі в початковій школі" для студентів 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта з теми: "Презентація як один з видів наочності". Лекція підготовлена і проведена канд. пед. наук, доцентом кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Шевчук М.О. Під час заняття було розглянуто ряд питань, що стосуються значення унаочнення навчального матеріалу для ефективності його засвоєння, вимоги до змісту та дизайну презентації та методику вивчення програми Power Point у початковій школі. Крім теоретичного матеріалу лектор підготувала практичні завдання для перевірки ступеня засвоєння інформації. Студенти отримали багато цікавих, потрібних знань, які зможуть використати не тільки в майбутній професійній діяльності, але й під час навчання в ЗВО.

Детальніше ...

"Методика навчання інформатичної освітньої галузі в початковій школі"

Цікаві форми роботи було використано на лабораторному занятті з навчальної дисципліни "Методика навчання інформатичної освітньої галузі в початковій школі". Студентки спеціальності  Початкова освіта  знайомилися з санітарно - гігієнічними вимогами щодо облаштування комп'ютерного класу, розробляли презентації з правил поведінки в комп'ютерному класі, а також влаштували конкурс, де представили свої напрацювання та дали роз'яснення розробленим правилам у змодельованому уроці з інформатики для учнів початкових класів. Такі форми роботи викликають інтерес у студентів, створюють позитивне налаштування на подальшу роботу.

Детальніше ...

РЕЗУЛЬТАТИ ФЕСТИВАЛЮ PLAY FEST 2021 "КНИГА, ЩО ОЖИВАЄ"!

Ось і закінчився фестиваль гри, навчання і натхнення Play Fest 2021 "Книга, що оживає"! Команда НДУ імені Миколи Гоголя (керівники: Білоусова Н.В., Гордієнко Т.В. та студенти спеціальності  Початкова освіта  радіє отриманим нагородам і чудовому призу та дякує організаторам за надану можливість у ході дослідження отримати нові знання, незабутні враження, яскраві емоції, прокачати навички командної взаємодії!

Детальніше ...

23 квітня 2021 року було проведене відкрите заняття з навчальної дисципліни "Педагогічні технології в початковій школі"

23 квітня 2021 року було проведене відкрите заняття з навчальної дисципліни "Педагогічні технології в початковій школі" для студентів 4 курсу спеціальності  Початкова освіта (ст.викладач Дубровський В.Л.) з теми: "Модульні та локальні педагогічні технології" на платформі Zoom у формі навчального проєкту. Студенти захищали власні проєкти-презентації,  виконували ролі опонентів, що викликало жваве обговорення під час практичного заняття.

Детальніше ...

Польова практика для студентів спеціальності Початкова освіта завершилася!

Студенти 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта разом зі своїм керівником доц. Білоусовою Н.В. під час неї вивчили придорожні та водні рослини, метеликів України, гриби та розібралися, як не нашкодити своєму здоров'ю грибникам. Дослідили молюсків, кишковопорожнинних та своїми руками створили колекцію морських мешканців.  Побували на двох екскурсіях ( м.Ніжин, м.Чернігів), де поєднали вивчення історії рідного краю з різноманіттям форм рослин в природі.

Детальніше ...

Відкрите засідання кафедри

07.06.2021 року викладачі кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту спільно зі здобувачами спеціальності 013 Початкова освіта обговорили результати участі НДУ ім. Миколи Гоголя в проєкті "Ініціатива академічної доброчесності та якості".  Заступник декана з навчальної роботи факультету психології та соціальної роботи, канд. пед. наук, доцент Бобро А.А. підготував доповідь «Академічна доброчесність в НДУ ім. Миколи Гоголя». Також було проаналізовано нормативне забезпечення й особливості реалізації положень з академічної доброчесності зі сторони здобувачів та викладачів кафедри. Спільними зусиллями було окреслено перспективи до подальшого розвитку в даному напрямі.

Детальніше ...

19.05 2021 р. відбулася І Міжнародна студентська наукова конференція «Сучасні проблеми та виклики в освіті дитини»

19.05 2021 р. відбулася І Міжнародна студентська наукова конференція «Сучасні проблеми та виклики в освіті дитини», яку організувала кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя спільно з Державною вищою професійною школою у м. Хелм.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative