Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Етнографічне краєзнавство для початківців

Розглядаючи тему  "Етнографічне краєзнавство" (вибіркова навч. дисц. "Основи краєзнавства в початковій школі", доц. Т.В.Гордієнко) студентки групи по-41 перед святом Великодня також говорили про регіональні особливості українського писанкарства, ознайомились з видами фарбування великодніх яєць, які є атрибутом свята та символом життя і надії.

Детальніше ...

Викладачі-патріоти волонтерять!

Як же приємно знати, що на кафедрі працюють справжні патріоти Ніжина. Сьогодні доцент кафедри Демченко Н.М. та її донька Баленко В.Ю. волонтерили на міському кладовищі: прибрали могили невідомих воїнів ЗСУ, купили й прикрасили вінками та прапорами могили! Кожний захисник заслуговує на нашу пошану і вдячність! Завдяки ним ми живемо далі! Сподіваємося, що після війни родичі зможуть знайти могилки своїх близьких і ми будемо знати імена цих героїв!

Детальніше ...

Великодній фотофлешмоб єднання

У день великого свята Христового Воскресіння студенти і викладачі спеціальності Початкова освіта згуртувались довкола християнських цінностей добра і любові та організували Великодній фото-флешмоб єднання!

Детальніше ...

Мультимедійна аудиторія-творча лабораторія для початківців

Аудиторний фонд ОП Початкова освіта поповнився ще однією чудовою мультимедійною аудиторією-творчою лабораторією! Тепер у початківців є можливість проводити творчі виставки студентських робіт, мастер-класи, демонструвати витвори мистецтва під час вивчення навчальних дисциплін, обмінюватися досвідом і, найголовніше, милуватися красою постійно!

Детальніше ...

Співпраця з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES)

Розпочалася співпраця Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). Доцент кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Філоненко О.С. розпочала підготовку до викладання курсу з громадянської освіти для ЗВО "Демократія: від теорії до практики", який вже в наступному навчальному році буде читатися студентам спеціальності 013 Початкова освіта. Бажаємо колезі легкого старту, натхнення, реалізації творчих задумів і втілення найсміливіших ідей!

Детальніше ...

Методичний семінар-практикум з академічної доброчесності

15 лютого 2022 р. відбувся методичний семінар-практикум "Академічна доброчесність як інструмент забезпечення якісної вищої освіти", організований викладачами кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту.

Детальніше ...

Всеукраїнський онлайн флешмоб "Разом для найкращого інтернету!"

8.02.21 викладачі Гордієнко Т.В., Філоненко О.С., Білоусова Н.В. і студенти спеціальності 013 Початкова освіта долучилися до Всеукраїнського онлайн флешмобу "Разом для найкращого Інтернету!". Захід відбувся в межах співпраці Google Україна і МОН України. У цей день у світі відмічають Всесвітній день безпечного користування інтернетом. Під час флешмобу 41 тисяча освітян одночасно виконувала цифрові вправи у віртуальних кімнатах Google for Education!

Детальніше ...

Засідання гуртка

31 січня 2022 р. відбулося чергове засідання гуртка «Актуальні проблеми професійної компетентності майбутнього вчителя початкової школи у вивченні мовно-літературної галузі», керівництво яким здійснює Киричок Інна Іванівна, доцент кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту.

Детальніше ...

Вітаємо професора Лосєву Наталію Миколаївну з отриманням почесного звання " Заслужений працівник освіти України"!

Колектив кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту щиро вітає професора Лосєву Наталію Миколаївну з отриманням почесного звання " Заслужений працівник освіти України"!

Щиро дякуємо за наукову працю та бажаємо здійснення всіх задумів, міцного здоров'я, чудового настрою і внутрішньої гармонії як запоруки успішної діяльності!

Детальніше ...

Результати конкурсу "Жива картина"

Ось і закінчився мистецький конкурс творчості та натхнення "Жива картина".

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative