Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

СЕРТИФІКОВАНІ ТРЕНЕРКИ НУШ

Неймовірний мотивуючий тиждень навчання тренерів НУШ з 21.11.22 по 25.11.22 у колі однодумців залишив позитивні спогади надовго!

Детальніше ...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ПЕРЛИНА УКРАЇНИ"

Вітаємо наших творчих студентів групи ПО-31( Збанко Надію, Кочубей Катерину, Нечипоренко Дарину, Пантелієнко Аліну, Пєхотіну Анастасію, Рудіка Максима, Чердинцеву Діану, Тачаєву Евеліну, Черняк Людмилу) спеціальності 013 Початкова освіта та їхню викладачку-завідувачку кафедри, професора ТУРЧИН Тамару Миколаївну з блискучою перемогою у Всеукраїнському двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі "Перлина України" у номінації "Казка" (лауреат 1 премії). Бажаємо подальших творчих злетів і перемог!

Детальніше ...

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Вітаємо наших творчих студентів групи ПО-31(Збанко Надію, Кириєнко Ірину, Кочубей Катерину, Нечипоренко Дарину, Пантелієнко Аліну, Пєхотіну Анастасію, Рудіка Максима, Чердинцеву Діану, Тачаєву Евеліну, Корнієнко Аліну, Тюпу Юлію, Черняк Людмилу) спеціальності 013 Початкова освіта та їхню викладачку-доцента кафедри КИРИЧОК Інну Іванівну з блискучою перемогою у Всеукраїнському двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі "Перлина України" у номінації "Художнє слово" (лауреат 1 премії). Бажаємо подальших творчих злетів і перемог.

Детальніше ...

20 ЮВІЛЕЙНИЙ "ЧЕМПІОНАТ ФАКУЛЬТЕТУ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ"

10.11.22 відбувся  20 ювілейний "Чемпіонат факультету з інтелектуальних видів спорту", у якому взяли участь як викладачі кафедри, так і студенти 1 і 2 курсів.

Вітаємо команду першокурсниць із зайнятим 3 місцем, команду студради факультету із зайнятим 1 місцем і команду викладачів кафедри із 3 місцем! Молодці!  Бажаємо подальших творчих злетів і перемог!

Детальніше ...

Вітаємо учасників наукового студентського гуртка "Технологічна компетентність молодших школярів в умовах Нової Української Школи"

Вітаємо учасників наукового студентського гуртка "Технологічна компетентність  молодших школярів в умовах Нової Української Школи" (керівник доцент кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Шевчук М.О.) з успішною участю у благодійному дистанційному банатожанровому проєкті"Фарби осені", який відбувся 29-30 жовтня 2022 р. у м. Дунаївці. Студенти спеціальності  013 Початкова освіта виявили креативність і представили у проєкті цікаві фото роботи. За результатами проєкту гурток отримав диплом та медаль за відмінну участь (1 місце), а керівник - Подяку від благодійної організації "KIDS". Бажаємо гуртківцям і їхньому науковому керівнику творчого неспокою, злетів і перемог!!!

Детальніше ...

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Вітаємо нашу красунечку, магістрантку спеціальності 013 Початкова освіта КОНОНЕНКО Вікторію з відмінною участю (1 місце) у Всеукраїнському благодійному проєкті "Фарби осені"(29.10.22)

Бажаємо творчих здобутків, натхнення, позитиву від роботи з дітками!

Детальніше ...

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

24 жовтня 2022 року відбувся практичний семінар з академічної доброчесності для викладачів і студентів ОП Початкова освіта першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Під час семінару присутні разом зі спікерами доц.Білоусовою Н.В. та Гордієнко Т.В. вкотре зупинилися на видах, причинах, шляхах уникнення недоброчесної поведінки. Під час розгляду ситуацій закріпили отримані знання на практиці.

Детальніше ...

БІНАРНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ

26 жовтня 2022 р. відбулося бінарне практичне заняття з теми «Культура писемного наукового мовлення вчителя» з дисципліни  «Академічна українська мова» для магістрів спеціальності 013 Початкова освіта, яке провели доцент кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Філоненко О.С. та  доктор   педагогічних наук,  професор кафедри журналістики та мовної комунікації Національного університету біоресурсів та природокористування України  Костриця Н.М.,  автор понад 100 наукових та навчально-методичних праць, автор таких навчальних курсів: «Сучасна українська літературна мова», «Українська мова за професійним спрямуванням» та ін.  

Здобувачі вищої освіти разом з викладачами обговорювали актуальні теоретичні тематичні питання:  властивостей та структурно-смислових компонентів наукових текстів різних жанрів; схарактеризували композицію писемного наукового тексту та мовне оформлення композиції наукового дослідження. Важливою частиною заняття став тренінг створення тез доповіді, під час якого студенти  розробляли   пам'ятки для початківця вчителя-дослідника та рекомендації, які допоможуть йому в майбутньому під час професійної діяльності у оформленні наукових виступів на різних зібраннях. 

Розвитку навичок усної та письмової презентації результатів наукового дослідження українською мовою, операційної обробки наукових текстів різних жанрів наукового стилю; моделювання зв’язних наукових текстів різних жанрів (створювати глосарії ключових термінів; готувати наукові статті, тези, доповіді, повідомлення, виступ) згідно з вимогами наукового стилю у майбутніх учителів початкових класів сприяв перегляд та аналіз відеоматеріалу - промови студентки  на конференції. 

Значущим та цікавим було інформування Наталії Миколаївни Костриці, яка окреслила основні етапи підготовки та принципи наукової доповіді. Здобувачі вищої освіти з’ясували відмінності між науковою статтею і науковим виступом; визначили  роль особистості промовця у науковому виступі; схарактеризували умови успіху наукової доповіді. 

Формуванню умінь у магістрів читати, сприймати науковий  текст; виділяти головну, суттєву інформацію; аналізувати тексти наукового стилю різних жанрів; сприймати, усвідомлювати, критично мислити, осмислювати; виділяти головне, суттєве, пояснювати причиново-наслідкові зв’язки в науковому тексті; виділяти в науковому тексті основні проблеми, визначати їх актуальність, пояснювати ключові слова, індивідуальну манеру письма науковця, робити логічні висновки; дотримуватися в науковому тексті правильності, смислової точності, логічної послідовності, змістовності, інформаційної і змістової насиченості; володіти лексичними, морфологічними, синтаксичними нормами сприяла система продуманих проблемних завдань на визначення функцій наукового тексту та його редагування, аналізу промов з науковими доповідями. 

Заняття пройшло у цікавій та творчій атмосфері,  стимулювало інтерес здобувачів вищої освіти до питань мовної та комунікативної компетентності майбутнього вчителя початкових класів. 

Дякуємо Костриці Наталії Миколаївна за чудову можливість долучитися до скарбниці словесної майстерності та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Детальніше ...

Курси підвищення кваліфікації для керівників освітніх організацій та установ за спеціальністю 073 Менеджмент за програмою «Виклики та завдання сучасного менеджера».

У період 17-21 жовтня 2022 року відбулися курси підвищення кваліфікації для керівників освітніх організацій та установ за спеціальністю 073 Менеджмент за програмою «Виклики та завдання сучасного менеджера». У реалізації програми курсів взяли участь викладачі кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту кандидати педагогічних наук Новгородська Ю.Г., Самойленко О.В. та Шевчук М.О.

Детальніше ...

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

З 10.10.22 по 14.10.22 відбулися курси підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів, вихователів ГПД з теми : "Інновації в НУШ". На курсах працювали доценти кафедри: Білоусова Н.В., Бобро А.А, Гордієнко Т.В., Демченко Н.М, Киричок І.І. Курси проходили онлайн на платформі Zoom.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative