Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Навчально-методичний кабінет

Доброго дня всім, хто вирішив відвідати сторінку навчально-методичного кабінету!

Ви знаєте, нещодавно, я зіткнулася з проблемою того, що навіть студенти-бакалаври та магістранти нічогісінько не знають про НМК та правила роботи в ньому. Дехто з вас почне обурюватись: «Як це не знаємо? Нам все про нього відомо, та і що там знати: халявний Інтернет, кипа різноманітних книжок та лаборантша, ото така риженька, ну ви поняли про кого це!». Але факти говорять про інше. Що я маю на увазі? А от що, вже не перший раз до мене підходять студенти нашого факультету, IV,VІ, ой, майже всіх курсів та запитують: «А скільки коштує Інтернет, ну щоб посидіти тут?» Справді, спочатку я була шокована, потім мене це почало веселити, а згодом, стало зрозуміло, що вас, мої дорогенькі, потрібно інформувати. От і вирішили ми створити окрему сторінку для НМК.

А тепер детальніше про роботу в навчально-методичному кабінеті факультету психології та соціальної роботи.


Розпочнемо з того, що тут знаходиться близько трьох тисяч екземплярів різноманітної, спеціалізованої літератури для студентів факультету, наприклад, книжки із соціальної педагогіки та ТСПД, соціальної роботи, загальної психології  та історії психології, вікової та педагогічної психології, соціальної психології, конфліктології, психологічного консультування та психотерапії, патопсихології, експериментальної психології та психодіагностики, сімейного виховання та інші. Окрім цього існує ряд методичних матеріалів, робочих програм для студентів денного та заочного відділення з різних дисциплін, додаткових папок з навчальних предметів, журналів, газет тощо. Літературу ви можете отримати при наявності читацького квитка, повній назві книги та її автора, книжки видаються на 1-2 години, журнали на пів-години. Також в 94 ауд. є список літератури кабінету, котрий оновлюється кожного року та яким ви можете скористатись для отримання необхідних книжок. Хочеться зазначити, що завдяки плідній роботі викладачів нашого факультету, завідувача кабінетом, поповнюється база електронної літератури кабінету. Для отримання книжок з бази, ви маєте назвати автора та назву підручника, а також мати при собі електронний носій (модуль USB, диск і т.п.). Ось поки що і все, що стосується літератури та НМК. Тепер переходимо до найголовнішого, найактуальнішого питання студентів : «Скільки ж коштує Інтернет?». Любі мої :), відповідь дуже проста – він БЕЗКОШТОВНИЙ!!! Так, так, ви правильно мене зрозуміли, це дійсно правда. Ви можете приходити в кабінет, слухати інструктаж з безпеки життєдіяльності :), реєструватися у відповідному журналі, і ось воно щастя, Всесвітня мережа підкоряється вам. 

 

СТОП! 

Є один «маленький» нюанс, згідно із розпорядженням № 33, затвердженого деканом факультету «Категорично забороняється використовувати мережу Інтернет не в учбових цілях», а це означає лише одне, що наш кабінет НЕ КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ, в якому можна, катаючись на стільцях та плюхаючи насіння, відвідувати сайти знайомств чи vkontakte.ru, odnoklassniki.ru та інші, такого ж направлення. Окрім того, забороняється переглядати сайти порнографічного характеру або ті, котрі несуть в собі подібну інформацію (маю на увазі, сторінки web сайтів, котрі друкують порнографічні вірші, додають фото, нецензурні вислови тощо). А от студентам, котрі прийшли готуватись до семінарських та практичних занять, писати курсові, дипломні роботи, наукові статті, звіти про практику, ІНДЗ завжди кажемо: ЛАСКАВО ПРОСИМО! Окрім того, ви маєте можливість користуватися електронною поштою та з її допомогою листуватися з друзями, скачувати електронні книжки, музику, картинки та багато іншого… Так, і останнє. У навчально-методичному кабінеті наявна мультимедійна апаратура. Отже, якщо ви хочете вразити своїх викладачів за допомогою презентацій, відео нарізок, віднайдених цікавих аудіо-, відеоматеріалів, приходьте до НМК, замовляйте апаратуру та дивуйте всіх навколо. Ось, поки що і все, про що хотілось вам розповісти. Не прощаюся з вами…

 

P.S. Будь-ласка, шановні студенти, будьте ввічливими, вихованими. Ви живете в цивілізованому, правовому суспільстві, не забувайте, що для вас працюють ЛЮДИ, поважайте і запам’ятайте їх:

Завідувач НМК - Галактіонова Ірина Анатоліївна 

 Графік роботи: з 8.00 до 16.30

 Обідня перерва: з 12.00 до 12.30

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative