Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

18 червня 2022 року для студентів 4 курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» проведена інноваційна лекція удвох з теми «Концептуальні засади профілактики відхилень у поведінці дітей»

18 червня 2022 року для студентів 4 курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта», першого (бакалаврського) рівня, заочної форми навчання (групи Доз – 41, Доз -31). в межах вивчення навчальної дисципліни «Профілактика негативних проявів у поведінці дітей» та в межах реалізації стратегії співпраці кафедри дошкільної освіти з роботодавцями і стейкхолдерами, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної освіти Пихтіною Н. П. у парі з директором закладу дошкільної освіти № 17 «Перлинка» комбінованого типу Ніжинської міської ради Зозулею А. В. проведена інноваційна лекція удвох з теми «Концептуальні засади профілактики відхилень у поведінці дітей».  

Детальніше ...

Стратегія співпраці

03 травня 2022 року кафедрою дошкільної освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проведене розширене онлайн-засідання за участю керівників і методистів закладів дошкільної освіти  міста, присвячене обговоренню та затвердженню Стратегії співпраці кафедри  зі стейкхолдерами та роботодавцями закладів дошкільної освіти (ЗДО) міста Ніжин, перспективного та календарного планів роботи з реалізації відповідної стратегії співпраці.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative