Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Каталог вибіркових дисциплін

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Співпраця зі стейкголдерами на кафедрі загальної та практичної психології

Стейкхо́лдери / стейкго́лдери (англ. stakeholder) – фізичні та юридичні особи, які мають легітимний інтерес у діяльності організації, тобто певною мірою залежать від неї, зацікавлені в її роботі або можуть впливати на її діяльність.

В освітньому процесі до них належать роботодавці, представники організацій, які зацікавлені в роботі випускників навчального закладу.

Детальніше ...

Заняття з професіоналами-практиками в аспірантурі з психології

Навчання в аспірантурі – час отримання нових знань і практичних навиків. Підготовка в аспірантурі за спеціальністю 053 «Психологія» включає в себе періодичні заняття з професіоналами-практиками. У 2020-2021 навчальному році з аспірантами зустрічалися Желєзняк Світлана Ростиславівна, психолог Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників; Сілівоненко Катерина Олександрівна, практичний психолог Ніжинської гімназії №14; Дворська Вікторія Віталіївна, психолог Будинку дітей та Юнацтва; Гармаш Олена Анатоліївна, практичний психолог Ніжинської гімназії №3.

Практична підготовка магістрантів-психологів

Практика у магістрантів – чудова нагода для співпраці з практикуючим психологом унікальної спеціалізації.

19 травня 2021 року під час проходження практики магістранти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми Клінічна психологія з основами психотерапії провели фахову зустріч з практикуючим психологом Наконечною Антоніною Володимирівною.

Детальніше ...

Зустріч магістрантів кафедри загальної та практичної психології з науковим співробітником лабораторії вікової психофізіології Інституту психології імені Г.С.Костюка пані Марією Войтович

Про сучасний стан сучасної  психологічної української науки  розповіла магістрантам кафедри загальної та практичної психології науковий співробітник лабораторії вікової психофізіології  Інституту психології імені Г.С.Костюка пані Марія Войтович. Один з основних напрямків наукових досліджень  співробітників лабораторії  - системне вивчення психофізіологічних станів людини.  М.Войтович   є не тільки науковцем, але й високопрофесійним психотерапевтом, тож магістрантам корисно було дізнатися, наскільки важливо уміти поєднувати наукову та практичну професійну психологічну діяльність.

Детальніше ...

Зустріч магістрантів з фаховим психологом

Цікаві зустрічі продовжуються! 19 травня 2021 року в рамках практичної підготовки магістрантів спеціальності 053 Психологія, освітньої програми "Клінічна психологія з основами психотерапії" було проведено зустріч з психологом КУ ЦНСП Бахмацької міської ради Макаренко Інною Анатоліївною.

Детальніше ...

Круглий стіл «Психологічне здоров’я для ніжинців» - підсумки роботи

Круглий стіл «Психологічне здоров’я для ніжинців: досвід та перспективи» відбувся 13 травня 2021 р. і об'єднав психологів різних освітніх закладів Ніжина та членів кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Детальніше ...

Зустріч магістрантів з практикуючим психологом

Про непрості будні приватної психологічної практики в період пандемії магістранти кафедри загальної та практичної психології розпитували у знаної в Ніжині психологині Ірини Михайлівни Наказної. Першою в Ніжині Ірина Михайлівна починала надавати психологічну допомогу ще на початку 2000-х. З тих пір достатньо накопичено цінного практичного досвіду, яким І.М.Наказна  щедро ділилася з молодими колегами.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative