Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

18 лютого відбулося інтеграційне заняття на курсах підвищення кваліфікації «Психологічні засоби актуалізації внутрішніх ресурсів особистості», де викладали досвідчені викладачі кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Слухачі ділилися зворотним зв’язком та враженнями від занять. Зокрема, цікавим було послухати про стрес, емоційний інтелект, в цілому отримати практико-орієнтовані психологічні рекомендації. Курси розраховані на 60 годин (2 кредити ЄКТС) і організовані навколо таких тем, як: 1) Самопізнання як умова збереження психологічного здоров’я особистості; 2) Актуалізація внутрішніх ресурсів особистості шляхом розвитку емоційного інтелекту; 3) Ресурсні техніки в роботі вчителя; 4) Техніки актуалізації внутрішніх ресурсів особистості у символдрамі; 5) Психологічні можливості в спеціальній психології.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до курсів підвищення кваліфікації «Психологічні засоби актуалізації внутрішніх ресурсів особистості» та «Психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку, основи андрагогіки» (30 годин, 1 кредит ЄКТС). Прокачайте свою компетентність разом з нами!