Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Деканат

Тимошенко Олексій  Анатолійович

декан факультету психології та соціальної роботи.

Закінчив Ніжинський державний педагогічний інститут імені М.В. Гоголя в 1998 році. Кандидат психологічних наук (2010р.),  доцент (2013р.). Працює  в Ніжинській вищій школі  з 2001 року на посадах асистента (2001-2013рр.),  доцента  (2013-2016рр.) на кафедрі загальної та практичної психології , декана факультету психології та соціальної роботи з 2016 р.

Основний напрямок  наукових досліджень – психологія  життєвого простору  особистості.

У своєму науковому доробку має понад 35 публікацій, серед  яких навчально-методичні посібники, наукові статті, навчальні програми та методичні рекомендації.

Викладає  різні навчальні  дисципліни – "Психологія свідомості”, "Методологія та теорія психології”, "Практикум з групової психокорекції” та інші.

 

Бобро Артур Анатолійович

заступник декана з навчальної роботи 

У 2013 році закінчив Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя з відзнакою за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та здобув кваліфікацію магістра соціальної педагогіки, викладача соціальної педагогіки.  Восени цього ж року вступив до аспірантури університету. У 2017 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.07 «Теорія і методика виховання» на  тему: «Формування соціального здоров’я студентської молоді у поза аудиторній виховній роботі вищого навчального закладу». На кафедрі працює з 2017 року на посаді старшого лаборанта, а з 2018 – асистента кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту.   Має понад 30 наукових статей, 1 навчально-методичний посібник. Викладає навчальну дисципліну «Школознавство», а також практичні та лабораторні заняття з таких дисциплін: «Теорія і методика виховання», «Педагогічні технології в початковій школі», «Педагогіка».

 

 

Качалова Тетяна Василівна

заступник декана з виховної роботи 

Доцент кафедри Качалова Тетяна Василівна (1962 року народження) закінчила музично-педагогічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту імені М.В.Гоголя у 1985 р. В 1992 захистила кандидатську дисертацію на тему: “Формування естетичної культури учнів СПТУ засобами комплексного впливу мистецтв ” за спеціальністю 13.00.01-загальна педагогіка та історія педагогіки, з 2005 року – доцент. Працює у Ніжинській вищій школі з 1985 р. на посадах викладача (1985-1994 рр.), старшого викладача (1994-2003 рр.), доцента (з 2003 р.). Основний напрямок наукових досліджень – ресоціалізація неповнолітніх, які відбувають покарання в пенітенціарній установі; пенітенціарна педагогіка; інклюзивна освіта; інтерактивний соціальний театр.. У своєму науковому доробку має більше 50 публікацій, серед яких навчально-методичні посібники, наукові статті, навчальні програми та методичні рекомендації.

В квітні 2016 року за ініціативи Тетяни Василівни створено студентський форум-театр «Реалії життя», який бере активну участь в ресоціалізації неповнолітніх засуджених, які відбувають покарання в Прилуцькій виховній колонії.

Учасник міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій та наукових зібрань, серед яких особливу увагу надає організації інклюзивного навчання в Україні.

Куратор академічних груп. Волонтер, нагороджена грамотою Ніжинської міської ради за активну громадянську позицію і участь в житті міської громади.

Креативна і доброзичлива. Основне життєве кредо: «Твори добро і допомагай іншим!». 

 

Литовченко Анастасія Олегівна

диспетчер деканату 

 

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative