Go to English

Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Тимошенко Олексій  Анатолійович

декан факультету психології та соціальної роботи.

Закінчив Ніжинський державний педагогічний інститут імені М.В. Гоголя в 1998 році. Кандидат психологічних наук (2010р.),  доцент (2013р.). Працює  в Ніжинській вищій школі  з 2001 року на посадах асистента (2001-2013рр.),  доцента  (2013-2016рр.) на кафедрі загальної та практичної психології , декана факультету психології та соціальної роботи з 2016 р.

Основний напрямок  наукових досліджень – психологія  життєвого простору  особистості.

У своєму науковому доробку має понад 35 публікацій, серед  яких навчально-методичні посібники, наукові статті, навчальні програми та методичні рекомендації.

Викладає  різні навчальні  дисципліни – "Психологія свідомості”, "Методологія та теорія психології”, "Практикум з групової психокорекції” та інші.

 

Демченко Наталія Михайлівна

заступник декана з навчальної роботи 

У 1995 році закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут імені Миколи Гоголя. та отримала спеціальність «Російська мова, література та історія», кваліфікацію вчитель російської мови та літератури, вчитель історії. З 2002 року – асистент кафедри педагогіки Ніжинського державного університету. 2010 року, захистивши дисертацію на тему „Гуманітарна освіта в рецепції славістів Лівобережної України (друга половина ХІХ – початок ХХ століття)”, отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Має 40 друкованих праць. Викладає такі навчальні дисципліни як: педагогіка, історія педагогіки, порівняльна педагогіка, с/к з педагогіки.

 

 

Ковтун Алла Юріївна

заступник декана з виховної роботи 

Викладач кафедри загальної та практичної психології. Читає такі навчальні дисципліни як: «Психологія сім’ї», «Психологія сімейних стосунків та основи сексології», «Зоопсихологія», «Порівняльна психологія» та ін. Наукові інтереси – дослідження психології сім’ї та внутрішньо сімейних процесів. У вільний від роботи час любить читати та вирощувати квіти. 

 

Тараненко Юлія Миколаївна

диспетчер деканату 

 

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative