Go to English

Деканат

ТИМОШЕНКО Олексій  Анатолійович

декан факультету психології та соціальної роботи.

Закінчив Ніжинський державний педагогічний інститут імені М.В. Гоголя в 1998 році. Кандидат психологічних наук (2010р.),  доцент (2013р.). Працює  в Ніжинській вищій школі  з 2001 року на посадах асистента (2001-2013рр.),  доцента  (2013-2016рр.) на кафедрі загальної та практичної психології , декана факультету психології та соціальної роботи з 2016 р.

Основний напрямок  наукових досліджень – психологія  життєвого простору  особистості.

У своєму науковому доробку має понад 35 публікацій, серед  яких навчально-методичні посібники, наукові статті, навчальні програми та методичні рекомендації.

Викладає  різні навчальні  дисципліни – "Психологія свідомості”, "Методологія та теорія психології”, "Практикум з групової психокорекції” та інші.

 

НОВГОРОДСЬКИЙ Руслан Григорович

заступник декана з навчальної роботи 

Закінчив музично-педагогічний факультет Ніжинського державного педагогічного університету імені Миколи Гоголя у 2000 р., здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача музики та організатора оркестрової роботи.

У 2009 р. захистив дисертаційне дослідження на тему: “Проблема соціалізації особистості в педагогічній теорії і практиці України в 20-ті роки ХХ століття”та отримав ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. Із 2003 р. працює на кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи асистентом, а з 2010 р. – доцент цієї кафедри. Основний напрямок наукових досліджень – проблеми соціалізації особистості (історія та сучасність) та професійна підготовка соціальних педагогів до роботи з окремими категоріями клієнтів. У своєму науковому доробку має біля 40 публікацій, серед яких навчально-методичні посібники з Грифом МОН, наукові статті, навчальні програми та методичні рекомендації.

Для студентів спеціальності “соціальна педагогіка” викладає навчальні дисципліни: “Основи дефектології”, “Соціально-педагогічна робота в закладах освіти”, “Соціально-педагогічна профілактика делінквентної поведінки”, “Основи професійної майстерності соціального педагога” та інші. Здійснює керівництво дипломними роботами студентів.

 

КОВТУН Алла Юріївна

заступник декана з виховної роботи 

Викладач кафедри загальної та практичної психології. Читає такі навчальні дисципліни як: «Психологія сім’ї», «Психологія сімейних стосунків та основи сексології», «Зоопсихологія», «Порівняльна психологія» та ін. Наукові інтереси – дослідження психології сім’ї та внутрішньо сімейних процесів. У вільний від роботи час любить читати та вирощувати квіти. 

 

ТАРАНЕНКО Юлія Миколаївна

диспетчер деканату 

 

ЛІСОВЕЦЬ Оксана Вікторівна 

диспетчер деканату 

 

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative