Go to English

Громадська акція "ФЕЯ ДЛЯ ПОПЕЛЮШКИ"

Всі випускники мріють про останній бал. Їхні батьки заздалегідь готують костюми для своїх принцес і принців, які обходяться їх недешево. Але цій важливій події не радіють школярі, які виросли без батьків. Дідусі чи бабусі, або ж опікуни не можуть фінансово підтримати їх у день такого свята.

Детальніше ...

Науково-практичний семінар «Актуальні питання соціально-правового захисту дітей та молоді з інвалідністю»

Святкуючи день народження кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, за ініціативи ГО "Сила матері" на базі кафедри відбувся науково-практичний семінар "Актуальні питання соціально-правового захисту дітей та молоді з інвалідністю ", який об'єднав батьків дітей з інвалідністю, соціальних педагогів ЗОШ і вихователів ДНЗ, логопедів та активних представників громадських організацій.

Дякуємо всім за проведений час разом!!! В центрі уваги людина, а не її інвалідність!

Детальніше ...

Участь кафедри у відзначенні Дня захисту дітей

1 червня, у Ніжині, як і по всій Україні, відзначали Міжнародний день захисту дітей. У рамках цього свята, вже традиційно, третій рік поспіль, завдяки всебічній підтримці депутата Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергія Охонька, проходило свято для дітей мікрорайону вулиці Об’їжджої, поруч із хокейно-футбольним майданчиком «Україна».

Детальніше ...

Акція «Допоможи ближньому»

З благословення Високопреосвященнішого Архієпископа Ніжинського і Прилуцького Іринея до свята Воскресіння Христового клірики м. Ніжина відвідали лікарні, де привітали лікарів і пацієнтів з Великоднем і вручили їм іконки та пасхальні подарунки. У заході взяли участь Бондаренко Г.Г. та магістрантка Лотанюк А.

Детальніше ...

У Ніжині прикрасили «Дерево єднання»

У Ніжині стало доброю традицією напередодні Великодня прикрашати писанками по вул. Гоголівській квітучу абрикосу, якій дали назву –   «Дерево єднання» . Започаткував  ініціативу ГО “Центр новітніх ініціатив та комунікації”. Сьогодні,12 квітня, ніжинці розвішували зроблені власноруч пасхальні писанки. До акції долучилися освітньо-виховні заклади міста, колективи, організації та всі охочі.

Детальніше ...

Круглий стіл «Протидія насильству»

Відбувся в залі виконкому міста Ніжина зібравши представників Відділу у справах сім’ї та молоді міста Ніжина (Басак Т. Ф. та ін.), «Ла-стради», Ювенальної превенції (майор поліції Колеснік С. В.), студентів-майбутніх соціальних педагогів (у супроводі Останіної Н.С.). Під час спілкування та обговорення питань присутні прийшли до висновку, що проведення спільних  заходів, спрямованих на попередження насильства та  профілактики жорстокої, протиправної поведінки необхідно для вирішення актуальних питань сьогодення, а також з метою привернути увагу громади до проблеми насильства в сім’ї. Діагностика насильства, виявлення дітей, які перебувають у несприятливих умовах, формування в молодіжному середовищі позитивного іміджу здорового способу життя – саме ці напрями роботи є проблемними і вимагають термінового вирішення.

Детальніше ...

Партнерська взаємодія

В малому залі виконкому Ніжинської міськради в межах загальноміського проекту "Ми-міцна громада", спрямованого на розширення можливостей партнерства та налагодження діалогів через арт-простір, понад 30 представників різних секторів життєдіяльності Ніжинської громади створювали своєрідний кольоровий портрет Ніжина. Засновниками проекту є відділ у справах сім’ї та молоді та громадська діячка, художниця Ю.Петренко. У заході взяла участь доцент кафедри А.І. Конончук.

Детальніше ...

Круглий стіл «Можливості співпраці в роботі денного відділення для літніх людей та осіб з інвалідністю»

У заході взяли участь викладачі Конончук А.І., Хлєбік С. Р., Зінченко Т.В. та студенти 3-4 курсів - 15 осіб.

Детальніше ...

Форум-театр у Прилуцькій колонії

В гості до вихованців Прилуцької виховної колонії завітали студенти соціально-гуманітарного факультету Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя разом зі своїм куратором, творчим наставником Тетяною Качаловою та священником української Греко-католицької церкви Романом Пушкою. Під час зустрічі вихованці установи презентували гостям та всім присутнім свою версію складної життєвої ситуації, яку виразили у чудовій акторській грі. Вистава спонукала підлітків замислитись про важливий вибір, який ми всі робимо у повсякденному житті та навчити опановувати свої емоції та не допустимість скоєння фізичного та морального насильства.

Детальніше ...

У Прилуцькій виховній колонії

До Прилуцької виховної колонії завітали почесні гості – представники соціально-гуманітарного факультету Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя та української греко-католицької церкви отець Роман Пушка.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative