Go to English

Факультет психології і соціальної роботи

«Кафедральні посиденьки-2019»

07 лютого 2019 року кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи з нагоди перемоги в університетському конкурсі «Кафедра року» було організовано святковий захід для усіх студентів спеціальності «Соціальна робота».  «Кафедральні посиденьки-2019» - під такою назвою в культурно-освітньому центрі «Юність» відбулось свято єднання представників різних курсів і форм навчання, свято спілкування викладачів і студентів, свято подяк, привітань, поздоровлень і сюрпризів. На початку ведучий заходу доц. Лісовець О.В. від імені усіх кафедралів подякував студентам за їх внесок у перемогу кафедри (більше 400 балів із загальної 1000), відмітив студентські перемоги та здобутки на міжнародному та всеукраїнському рівні, які інколи досягались через «не можу», «не хочу» і «не буду».  А потім були конкурси, акції, каверзні запитання студентів на прес-конференції кафедралів, жива музика, спільні «дикі танці» і багато іншого.

Детальніше ...

Волонтери року

Сьогодні у нашому місті відбулась гарна подія - вітали студентську молодь в різних номінаціях з нагоди дня студента!!! Радісно, що і наші майбутні фахівці соціальної сфери зі спеціальності «соціальна робота» Ольга Опанасенко та ДарІя Козел були відзначені подяками міського голови та подарунками у номінації «Волонтер року». Приєднуємося до привітань і бажаємо успіхів у всіх добрих починаннях!!!

Детальніше ...

Національна волонтерська Асамблея

Волонтерство серед студентів Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя набирає популярності! На минулому тижні Наталія Руденко, студентка 4 курсу групи спеціальності «соціальна робота» брала участь як делегат від Товариста Червоного хреста м. Ніжин у Національній волонтерській асамблеї України. Дякуємо за активну громадську позицію у нашому місті!!! Дякуємо Наталіі Володимирівні Саєнко, яка очолює міське Товариство Червоного хреста, за співпрацю і приклад активного волонтерського руху!

Детальніше ...

День проти ВІЛ/СНІДу

1 грудня відзначав весь світ День проти Віл/СНІДу! Сьогодні разом з молодіжною активісткою Angelika Tymchenko, Руденко Наталією, студенткою спеціальності «соціальна робота» 4 курсу, ми проводили пізнавальну гру з цієї теми для молодих людей Соціального гуртожитку м. Ніжина, яка допомагала розширити свій кругозір про цю всесвітню проблему, що треба знати про її особливості, нормативні документи, попередження, профілактику цієї хвороби. Дякуємо за інформативний вечір, теплу і дружню атмосферу та подарунки від @Альянсгромадськогоздоров‘я! До нових зустрічей! 

Детальніше ...

Всеукраїнський тиждень права

З нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини, щороку, починаючи з 2008 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права. 10 грудня 2018 року з нагоди святкування 70-ї річниці Загальної декларації прав людини та Міжнародного дня прав людини студентами спеціальності «Соціальна робота» групи Ср 31 проведено квест «Я маю право» з учнями 9-А класу ЗОШ #7. Учні активно взаємодіяли і виконували завдання, ознайомлюючись з правами дитини в ігровій формі в командах. Студенти вміло керували процесом, раділи швидким відповідям учнів на питання, підвищували свою компетентність як майбутні соціальні педагоги.

Детальніше ...

Старт виробничої практики.

Сьогодні 28.01.2019 стартувала виробнича практика студентів 4 курсу спеціальності «соціальна робота» . Відбулась настановча конференція, де студенти були ознайомлені з організаційними особливостями проходження практики, програмою та вимогами до звітної документації.

Детальніше ...

Вітаємо випускників 2019

Вітаємо випускників- магістрів 2019 року зі спеціальності «Соціальна робота», яким 24.01.2019 р. в стінах старого корпусу НДУ ім. М.Гоголя було урочисто вручено дипломи! Нам є чим пишатися! З 26 випускників 8 магістрів отримали дипломи з відзнакою : за освітньою програмою «Соціальна робота. Практина психологія» Чепур Анна, за освітньою програмою «Соціальна робота. Управління соціальним закладом» Богинська Ілона, Приходько Аліна, Вовчемис Крістіна, Ворона Максим, Клименко Леся, Кущенко Ніна, Мягкова Олена! 13 магістрів рекомендовані до вступу в аспірантуру такі випускники - Богинська Ілона, Вовчемис Крістіна, Ворона Максим, Гапонюк Юлія, Басова Інна, Клименко Леся, Приходько Аліна, Ткачук Діана, Чепур Аня, Яцун Леся, Короткіна Олена, Кущенко Ніна, МягковаОлена.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative