Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

17 листопада 2022 р. в приміщенні читального залу №2 бібліотеки відбувся "Чарівний світ лялькового театру"

17 листопада 2022 р. приміщення читального залу №2 бібліотеки НДУ ім. М.Гоголя черговий раз заповнилося музикою та голосами учасників творчого заходу. Цього разу сюди завітали не актори і читці, а ляльки - "Чарівний світ лялькового театру".

Детальніше ...

16.11.2022 на платформі Zoom відбулася онлайн-конференція за підсумками педагогічної практики магістрантів 2-го року навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта

16.11.2022 на платформі Zoom відбулася онлайн-конференція за підсумками педагогічної практики магістрантів 2-го року навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта. До зустрічі долучилися студенти денної та заочної форм навчання, а також спеціаліст І категорії Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області Поливко Оксана Валеріївна.

Детальніше ...

27 жовтня на факультеті педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв відбувся кубок факультету з волейболу на підтримку ЗСУ - "Граємо за Україну"

27 жовтня на факультеті педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв відбувся кубок факультету з волейболу на підтримку ЗСУ - "Граємо за Україну". У змаганнях брали участь збірні команди студентів факультету 1-х, 2-х та старших курсів, значну частину яких складали спортсменки спеціальності "Дошкільна освіта". Колектив кафедри вітає усіх учасників заходу, а особливо своїх талановитих,спритних,мужніх студенток, які відчайдушно змагались та захопили присутніх професійною грою!!! Молодці, так тримати!!! Дякуємо організаторам та викладачам фізичного виховання за професійну підготовку!

Детальніше ...

16.11.22 студенти першого курсу відвідали Ніжинський академічний драматичний театр імені Михайла Коцюбинського

Сьогодні 16.11.22 зі студентами першого курсу та Алла Венгер відвідали Ніжинський академічний драматичний театр імені Михайла Коцюбинського та мали за честь переглянути прем'єру патріотичної вистави "Слава героям" Павла Ар'є (трагікомедія на одну дію), режисер -постановник - н.а.України А.Соколенко. Щиро вдячні акторам, організаторам та працівникам театру за професіоналізм та неймовірні враження від перегляду вистави!!!

Детальніше ...

Вітаємо "дошкільнят" з професійним святом - Міжнародним Днем студента

Дорогі наші студенти - "дошкільнята"!!! Вітаємо вас з професійним святом - Міжнародним Днем студента! Нехай ваші будні будуть яскравими, нові друзі вірними та надійними, продуктивного вам навчання, іспитів лише на "відмінно", успішно складених сесій та незабутнього студентського дозвілля!! Здоров'я та миру!!!

Колектив кафедри дошкільної освіти!

Детальніше ...

15 листопада студенти спеціальності Дошкільна освіта разом з доцентами кафедри долучились до Дня інформації

15 листопада студенти спеціальності Дошкільна освіта разом з доцентами кафедри Светлана Матвиенко та Оксана Лісовець долучились до Дня інформації, присвяченого 300-річчю від дати народження видатного українського мислителя Григорія Сковороди, який відбувся у бібліотеці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Дякуємо працівникам Бібліотека Ніжинський Університет ім. М.Гоголя та її директору Олександру Морозову за професіоналізм та співпрацю!!!

Детальніше ...

10 листопада студенти першого курсу спеціальності Дошкільна освіта створили команду "Big mind" та відвідали традиційний XX чемпіонат факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв з інтелектуальних видів спорту "Що?Де?Коли?"

10 листопада студенти першого курсу спеціальності Дошкільна освіта створили команду "Big mind" та відвідали традиційний XX чемпіонат факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв з інтелектуальних видів спорту "Що?Де?Коли?". Вітаємо з отриманням нового досвіду в інтелектуальному напрямку!! Ваша активність, наполегливість, зацікавленість різноманітними заходами факультету зробить ваше студентське життя цікавим, змістовним, творчим і незабутнім!!! Так тримати!!! Дякуємо організаторам за такий інтелектуально-пізнавальний захід!

Детальніше ...

9 листопада студенти першого курсу спеціальності Дошкільна освіта отримали свої довгоочікувані студентські квитки

9 листопада студенти першого курсу спеціальності Дошкільна освіта отримали свої довгоочікувані студентські квитки, взявши участь у різноманітних конкурсах квесту, організованого студрадою факультету. Дівчата вправно змагались та проявили себе як кмітливі,артистичні, творчі, розумні,спортивні особистості. Вітаємо вас з отриманням ваших перших студентських документів!!!!

Детальніше ...

ΙХ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів, магістрів та молодих науковців «Сучасне дошкілля: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку».

19 жовтня 2022 року кафедрою дошкільної освіти на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя традиційно було проведено ΙХ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію студентів, магістрів та молодих науковців «Сучасне дошкілля: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку».

Детальніше ...

03.10.2022 та 05.10.2022 студенти I курсу та II курсу спеціальності "Дошкільна освіта" відвідали відділ "Музей природи Приостер'я" Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського

03.10.2022 та 05.10.2022 , продовжуючи знайомством з рідним краєм в межах вивчення дисципліни "Національно- патріотичне виховання з основами народознавства" студенти I курсу та II курсу спеціальності "Дошкільна освіта" разом з доцентом кафедри дошкільної освіти, куратором групи ДО-11 Лісовець О.В. відвідали відділ "Музей природи Приостер'я" Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського. Щира вдячність завідувачці відділу Ларисі Іванівні Тарасенко   та колективу музею за професіоналізм, теплу зустріч та  неймовірно захоплюючу екскурсію!!!
Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative