Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Вебінар для магістрів спец. 012 «Дошкільна освіта» «Академічна доброчесність у вищій освіті»

12 жовтня 2022 року магістри першого року навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» були учасниками вебінару «Академічна доброчесність у вищій освіті». Модератор заходу – доц. кафедри дошкільної освіти Матвієнко С.І. Для магістрів, які тільки-но розпочали навчання, було важливим дізнатися, як розглядаються положення академічної доброчесності у світовій та вітчизняній практиці вищої школи, як зазначені положення визначаються на законодавчому рівнях. У ході вебінару розглядалися такі питання, як: фундаментальні цінності академічної доброчесності, її складові, сутність академічної нечесності та її різновиди; плагіат, його різновиди, профілактика плагіату.

Особливу зацікавленість у студентів викликали питання, пов’язані із такою категорією академічної недоброчесності, як плагіат. Модератором було розглянуто види плагіату, спільно визначалися чинники, які можуть спонукати студентів на використання плагіату в наукових роботах та шляхи усунення такої недоброчесної практики.

Матвієнко С.І. ознайомила присутніх на вебінарі із законодавчою базою України щодо дотримання норм академічної доброчесності, а також із Положенням про академічну доброчесність та процедурою впровадження антиплагіатної системи, що діють у системі забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

За результатами вебінару його учасники висловили думку, що в сучасній освітній та науковій практиці мають домінувати повага до інтелектуальної власності, високий рівень інформаційної культури, етична поведінка у наукових дослідженнях. Безперечно, це стосується й виконання магістрами-дошкільниками кваліфікаційної магістерської та інших видів наукової роботи.

Переглянути презентацію

Відповідальна за наукову роботу студентів

 по кафедрі дошкільної освіти доц. Матвієнко С.І.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative