Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Каталог вибіркових дисциплін

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Центр соціально-педагогічних досліджень

Центр соціально-педагогічних досліджень НДУ імені Миколи Гоголя (керівник – доц. Борисюк С.О.) виступив ініціатором спільного проведення Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи», яка проходила 25-26 листопада 2021 р. на базі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. 35 ніжинських студентів, магістрантів та аспірантів взяли участь у цьому науковому заході. Магістрантка спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» А.Литовченко виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Розвиток навички прохання у дітей з розладами аутистичного спектру в комунікації з однолітками». Участь студентів у наукових конференціях сприяє їх професійному розвитку та становленню як дослідників.

Детальніше ...

Навчальні екскурсії під час карантину

22-23 листопада 2021 р. кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи було організовано серію дистанційних навчальних екскурсій соціальними закладами та установами Ніжина для студентів спеціальності 231 Соціальна робота денної і заочної форм навчання. Студенти мали можливість познайомитися зі специфікою роботи різних інституцій, отримати відповіді на численні запитання від керівників та працівників Служби у справах дітей (Н. Рацин), Управління пенсійного фонду України м. Ніжин (А. Севостьянчик), Управління соціального захисту населення Ніжинської міської ради (В.Кулініч), Ніжинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» (О.Омельяненко) та ін.

Г. Бянка

Детальніше ...

Практична підготовка магістрантів спеціалізації «Клінічна психологія з основами психотерапії»

Практична підготовка психологів-магістрантів – чудова нагода для налагодження плідної співпраці з практикуючими психологами унікальної спеціалізації

Магістранти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми Клінічна психологія з основами психотерапії провели фахову зустріч з практикуючим психологом Наконечною Антоніною Володимирівною.

Детальніше ...

Зустріч магістрантів спеціальності 053 Психологія, спеціалізації «Клінічна психологія з основами психотерапії» з фахівцем-практиком

В рамках практичної підготовки магістрантів спеціальності 053 Психологія, освітньої програми "Клінічна психологія з основами психотерапії" було проведено зустріч з психологом КУ ЦНСП Бахмацької міської ради Макаренко Інною Анатоліївною.

Детальніше ...

Подяка міського голови м.Ніжин, як кращим студентам-волонтерам

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи вітає студенток спеціальності 231 Соціальна робота, активісток ГО «ЧАС ДЛЯ НАС» Іванюк Вікторію та Голованюк Катерину з отриманням Подяк міського голови м.Ніжин як кращим студентам-волонтерам року з нагоди Міжнародного дня студента!!!

Детальніше ...

Студенти спеціальності 013 Початкова освіта в рамках дисципліни «Основи педагогічних досліджень» розглядають принципи, роль батьків та актуальні проблеми розвитку академічної доброчесності

Студенти спеціальності 013 Початкова освіта, групи ПО-21 в рамках дисципліни «Основи педагогічних досліджень» розглядають принципи, роль батьків та актуальні проблеми розвитку академічної доброчесності, які походять ще з раннього дитинства. Також займаються активною пропагандою академічної доброчесності серед студентської молоді шляхом виготовлення та розповсюдження буклетів, пам’яток, плакатів у групах та соціальних мережах.

Детальніше ...

«Світич» в авангарді переможців!

Днями надійшли результати з Канадсько-українського фестивалю – конкурсу дитячої та юнацької творчості «Торонто 2021» (Канада – Україна) та з Міжнародного фестивалю-конкурсу «GOLDEN TIME TALENT» (Великобританія). Конкурси проводились в дистанційному форматі: журі оцінювало роботи учасників за надісланими відеозаписами. Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя під орудою заслужених діячів мистецтв України, професорів Людмили Шумської та Людмили Костенко здобув дипломи Лауреата І ступеню на обох конкурсах за успішні виступи в номінаціях «Вокал» та «Мішані хори» з програмою творів української хорової музики.

Детальніше ...

11 листопада 2021 року кафедрою дошкільної освіти університету проведене розширене онлайн-засідання за участю керівників і методистів закладів дошкільної освіти міста

11 листопада 2021 року кафедрою дошкільної освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проведене розширене онлайн-засідання за участю керівників і методистів закладів дошкільної освіти міста, присвячене обговоренню проблеми формування професійних компетентностей майбутніх вихователів та керівників ЗДО, відповідно до оновлених освітніх стандартів вищої школи та співпраці з роботодавцями в галузі дошкільної освіти.

Детальніше ...

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасне дошкілля: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку»

26 жовтня 2021 р. відбулася чергова Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів та молодих науковців «Сучасне дошкілля: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку». Вона започаткувалася кафедрою дошкільної освіти Ніжинського державного університету у вересні 2014 року як щорічна інтернет-конференція студентів і молодих науковців та приурочувалася до Всеукраїнського Дня дошкілля.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative