Таємниці психіки людини: як їх розкрити?

18 березня відбулося чергове заняття «Школи майбутнього психолога» для старшокласників на тему "Таємниці психіки людини".

Детальніше ...

Вітаємо Бойко Валентину Володимирівну

Вітаємо студентку V курсу заочної форми навчання Бойко Валентину Володимирівну, яка посіла II місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбувся 23 лютого 2017 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (м. Глухів).

Детальніше ...

Чергове заняття «Школи майбутнього психолога» при НДУ ім. М. Гоголя

4. 03. 2017 р. в НДУ імені Миколи Гоголя відбулось чергове заняття "Школи майбутнього психолога" для старшокласників, де школярі взяли активну участь у запропонованих формах тренінгової взаємодії.

Детальніше ...

Де в Ніжині найкрасивіші дівчата?

Напередодні Міжнародного жіночого дня ми вирішили провести невеличке дослідження і з’ясувати це питання. Як відомо, українки – одні з найкрасивіших у світі жінок, а в Ніжині таких дуже багато.

Детальніше ...

Профорієнтаційна робота кафедри загальної та практичної психології

Факультет психології та соціальної роботи активно співпрацює з навчально-виховними закладами міста й області та проводить профорієнтаційну роботу зі старшокласниками.

Детальніше ...

Семінар-тренінг для вчителів-словесників Ніжина за участю кафедри загальної та практичної психології

Нещодавно, в лютому, в ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 з успіхом пройшов семінар-тренінг «Використання різних форм і методів навчання при підготовці учнів до ДПА та ЗНО» для вчителів, які працюють у 10-11 класах.

Детальніше ...

Відкрилася магістратура зі спеціальності «Початкова освіта»

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ ТА СПІВРОБІТНИКИ ШКОЛИ!

Звертаємо Вашу увагу на бажання добути вищу освіту ступеня бакалавра «Початкова освіта» у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя денної та індивідуальної форм навчання на базі загальноосвітньої школи – термін 4 роки навчання; на базі молодшого спеціаліста (педагогічне училище, педагогічний коледж) за співбесідою – 2 роки навчання.

Вартість навчання у 2016-17 н.р. – 4800 грн. за семестр.

Запрошуємо отримати кваліфікацію – Магістр педагогічної освіти. Викладач педагогіки і методики початкової освіти, вчитель початкової школи (на базі бакалавра чи спеціаліста).

Маємо можливість отримати державне замовлення.

Контактний телефон – 097 72 8 72 73.

Детальніше ...

«Школа майбутнього психолога» для старшокласників та їхніх батьків.

При НДУ ім. М.Гоголя на постійній основі працює «Школа майбутнього психолога» для старшокласників та їхніх батьків.

Тут школярі можуть здобути важливі навички самопізнання, спілкування, самовираження, підвищити впевненість у собі та отримати корисні знання про внутрішній світ людини.

Заняття проводяться за адресою: м. Ніжин, вул. Графська, 2. НДУ ім. М. Гоголя, факультет психології та соціальної роботи. Тел. для довідок 067753-96-46

Хочете приєднатися? Дзвоніть!

Для участі у заняттях «Школи» необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО заповнити анкету реєстрації:

До зустрічі на заняттях! 

Детальніше ...

Школа майбутнього психолога при НДУ ім. М. Гоголя продовжує свою роботу!

У «Школі майбутнього психолога» двічі на місяць відбуваються заняття для школярів, де вони вчаться впевненості собі, навичкам спілкуванням, отримують важливі знання для життя. 18 Лютого в НДУ ім. М. Гоголя відбулося чергове заняття "Школи майбутнього психолога". Цього разу тема стосувалася невербального спілкування та вміння розуміти співрозмовників за жестами й мімікою. Заняття вийшло дуже змістовним, глибоким і насиченим: була і корисна теорія, і цікава практика.

Детальніше ...

Заняття "Школи майбутнього психолога" на тему "Невербальна взаємодія"

4.02.2017 р. в НДУ ім. М.Гоголя відбулося чергове заняття "Школи майбутнього психолога" на тему "Невербальна взаємодія". Учасники спілкувалися один з одним, активно брали участь у вправах та іграх, що допомогло ближче познайомитися та згуртувати колектив.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 7-16-28

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

  

Google Analytics Alternative