Студенти та учителі шкіл навчалися управляти мотивацією підлітків до вивчення біології.

На природничо-географічному факультеті відбувся семінар-тренінг «Психологічні та методичні аспекти розвитку у підлітків інтересу до біології».  Це вже другий спільний проект кафедр біології та психології спрямований на розвиток ефективної співпраці між усіма сторонами, які  забезпечують якісне проходження практики студентів у школах міста. У його роботі взяли участь студенти-біологи, вчителі біології та методисти з педагогіки, психології та фахових методик університету. Загалом близько 40-ка учасників.

Детальніше ...

ІІ студентська вузівська науково-практична конференція «Початкова освіта: історія та сучасність»

9 грудня 2016р. на факультеті психології та соціальної роботи відбулася ІІ студентська вузівська науково-практична конференція «Початкова освіта: історія та сучасність».   В роботі конференції взяли участь викладачи кафедри педагогіки та студенти спеціальності «Початкова освіта». З вітальним словом до учасників звернулися декан факультету психології та соціальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології О.А.Тимошенко, завідувач кафедри педагогіки, кандидат педагогічних наук, професор Є.І.Коваленко та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Л.О.Дубровська. Студенти виступали з доповідями, ділилися враженнями з профорієнтаційної роботи, задавали актуальні питання.

Детальніше ...

День працівника соціальної сфери

День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Детальніше ...

Виїзні практичні заняття

Виїзні практичні заняття – важлива складова опанування професії соціального працівника/соціального педагога
Напередодні святкування Дня соціального працівника студенти факультету психології та соціальної роботи здійснили кілька навчальних поїздок до Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше ...

“Активні громадяни” факультету психології та соціальної роботи

На факультеті психології та соціальної роботи 1-2 жовтня за програмою  Британської Ради проводився тренінг   "Активні громадяни" . Мета проекту полягала у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів. Значна увага приділялася  формуванню здатності  до спілкування на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

 На тренінгу були присутні студенти факультету та школярі міста. Учасники вчилися будувати команди, ефективно спілкуватися та отримали сертифікати для втілення власних творчих ідей та отримання міні-грантів.

Детальніше ...

«Студентський науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення» - Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені М.Гоголяу межах проекту «Наукова весна» провелаВсеукраїнську студентську науково-практичну конференцію«Студентський науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення».

Детальніше ...

Практичний семінар «Дитина у сучасному світі: проблеми, перспективи і досвід соціального примирення»

Що таке складні життєві обставини, чия вина у тому, що діти потрапляють до них, хто має працювати з такими дітьми, які є шляхи їхнього правильного виховання – ці питання були розглянуті сьогодні учасниками практичного семінару «Дитина у сучасному світі: проблеми, перспективи і досвід соціального примирення», організаторами якого є парафія Св. Володимира та Ольги УГКЦ м. Ніжина та кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя.

Детальніше ...

Круглий стіл «Сучасна модель сім’ї: роль батька у житті дитини»

Будь-яка дитина повинна зростати у повній та щасливій родині і для цього їй потрібні і тато і мама. Говорити про те, що роль котрогось із батьків є важливішою просто безглуздо. Не дарма ж навіть у календарі є як День матері так і День батька.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-43-07

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   

Google Analytics Alternative