Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Тяжка втрата в родині НДУ

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть молодої людини – велике випробування.

В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї Максима Ткаченка, студента першого курсу денної форми навчання, спеціальності 053 «Психологія» НДУ імені Миколи Гоголя, який загинув під Донецьком 19.01.2023 р., виконуючи свій військовий обов’язок та захищаючи Україну від ворога!

Детальніше ...

Бінарне практичне заняття з «Психології управління»

14 листопада 2022 р. для майбутніх менеджерів освіти було проведено бінарне практичне заняття з дисципліни: «Психологія управління» на тему: «Психологія командотворення та взаємодії в команді». Мета заняття: знайомство з соціально-психологічними технологіями командотворення, формування умінь оперативної діагностики та згуртування групи в проєктній діяльності.

Детальніше ...

Підсумкова атестація магістрантів

З 23 по 28 грудня 2022 року проходила підсумкова атестація магістрантів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Відразу 12 випускників успішно захистили кваліфікаційні роботи і стали магістрами з соціальної роботи та магістрами з освітніх, педагогічних наук. Їх навчання припало на складні карантинні, а потім і воєнні часи, а тому тим більш вагомим є пройдений шлях опанування другого рівня вищої освіти. Окремо вітаємо тих, хто блискуче захистив свої дослідження і отримає дипломи з відзнакою – Дідиченко Романа, Шейко Олесю, Данько Дарину, Довбиш Ольгу, Боєцьку Аліну!!!

Детальніше ...

ВІТАЄМО ВОЛОНТЕРІВ

Традиційно до Міжнародного дня волонтерів у Ніжині відзначають волонтерівгромадські та релігійні організації, підприємців, фермерські господарства, благодійників, освітян і мешканців громади від малого до великого.

5 грудня 2022 р серед нагороджених Подяками міського голови за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадську та благодійну діяльність були відзначені і викладачі та студенти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Насамперед, це громадська організація «Час для нас» (керівник – Ганна Б’янка), до якої залучені студенти спеціальності 231 Соціальна робота (відмітимо найактивніших – Вікторія Іванюк, Софія Ганжа, Дмитро Піщулін, Ольга Опанасенко), і яка активно займається проведенням заходів, майстер-класів, наданням допомоги у вигляді продуктових, санітарно-гігієнічних наборів та медичних засобів вразливим верствам населення. Варто додати, що ГО «Час для нас» була відмічена і Подякою начальника Ніжинського гарнізону!

Окрему Подяку міського голови отримав студент групи СР-11 Дмитро Піщулін, який є відомим ковалем, за виготовлення та надання буржуйок, а також за допомогу в евакуації людей як водій-волонтер.

Детальніше ...

«СОЦІАЛЬНИЙ ГАРДЕРОБ» В НІЖИНІ

Студенти 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» в межах «Практикуму з соціальної роботи» відвідали новостворений осередок Благодійного фонду «Карітас Чернігів», де ознайомилися з роботою фонду та долучилися до проєкту «Соціальний гардероб».

Ця соціальна ініціатива вже кілька років Благодійним фондом «Карітас-Україна» в різних містах. «Соціальний гардероб» – це місце, де за потребою можна безкоштовно взяти потрібний одяг чи взуття. Гардероб допомагає місцевим мешканцям зі складними життєвими обставинами та внутрішньо переміщеним особам отримати безкоштовно сезонний б/в одяг.

Відтепер «Соціальний гардероб» є і в Ніжині! Він діятиме в основному приміщенні «Карітас Чернігів».

Будемо вдячні всім, хто допомагатиме нам наповнювати соціальний гардероб необхідними речами.

Детальніше ...

День Гідності та Свободи

У День Гідності та Свободи викладачами та студентами кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи було проведено низку заходів.

Насамперед, вшанували пам'ять про загиблих героїв, поклавши квіти біля меморіалу «Герої не вмирають». В університеті для студентів усіх курсів за підтримки Ніжинського міського молодіжного центру було організовано навчальну симуляційну гру «Країна гідності». Учасники розширили свої знання про соціальні права та їх зв'язки з соціальною політикою. Також було здійснено перегляд і обговорення документального кіно про права людини «Раби» від мережі кіноклубів «DocudaysUA»!

Детальніше ...

Професору Тамарі Турчин присвоєно почесне звання “Заслужений працівник освіти України”

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм  присвоєно звання  «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» ТУРЧИН Тамарі Миколаївні - професору, доктору педагогічних наук, завідувачу кафедри педагогіки,  початкової освіти, психології та менеджменту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Щиро вітаємо та бажаємо подальшої плідної праці, незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого!

Детальніше ...

17 листопада 2022 р. в приміщенні читального залу №2 бібліотеки відбувся "Чарівний світ лялькового театру"

17 листопада 2022 р. приміщення читального залу №2 бібліотеки НДУ ім. М.Гоголя черговий раз заповнилося музикою та голосами учасників творчого заходу. Цього разу сюди завітали не актори і читці, а ляльки - "Чарівний світ лялькового театру".

Детальніше ...

ХХ ЧЕМПІОНАТ ФАКУЛЬТЕТУ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ

У четвер, 10 листопада, у читальній залі Гоголівського корпусу відбувся ХХ чемпіонат факультету з інтелектуальних видів спорту. Грандіозна «інтелектуально-патріотична битва», участь у якій взяло 14 команд – студенти, магістранти, аспіранти та викладачі. Гра складалася із двох турів: брейн-рингу та, власне, традиційних питань турніру. 25 питань про 25 регіонів України: цілісної, неподільної, суверенної держави.

Детальніше ...

10 листопада 2022 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери»

Конференція, яка вже стала традиційною і для Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, і для науковців та практиків у сфері соціальної роботи з різних куточків країни, і для зарубіжних партнерів, цього разу проходила у Всесвітній день науки. Це робило ще більш вагомішим цей захід, який зібрав більше сотні учасників із 20 наукових установ та закладів вищої освіти, 13 партнерських закладів і установ соціальної сфери, громадських об'єднань. У конференції взяли участь п’ятнадцять докторів наук, дванадцять завідувачів кафедр, наукових лабораторій та відділів, директори соціальних закладів і установ, що засвідчує високий рівень обговорення актуальних наукових питань.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative