Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Традиційно до Міжнародного дня волонтерів у Ніжині відзначають волонтерівгромадські та релігійні організації, підприємців, фермерські господарства, благодійників, освітян і мешканців громади від малого до великого.

5 грудня 2022 р серед нагороджених Подяками міського голови за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадську та благодійну діяльність були відзначені і викладачі та студенти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Насамперед, це громадська організація «Час для нас» (керівник – Ганна Б’янка), до якої залучені студенти спеціальності 231 Соціальна робота (відмітимо найактивніших – Вікторія Іванюк, Софія Ганжа, Дмитро Піщулін, Ольга Опанасенко), і яка активно займається проведенням заходів, майстер-класів, наданням допомоги у вигляді продуктових, санітарно-гігієнічних наборів та медичних засобів вразливим верствам населення. Варто додати, що ГО «Час для нас» була відмічена і Подякою начальника Ніжинського гарнізону!

Окрему Подяку міського голови отримав студент групи СР-11 Дмитро Піщулін, який є відомим ковалем, за виготовлення та надання буржуйок, а також за допомогу в евакуації людей як водій-волонтер.

теги