Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Студенти – дітям!

Перші дні червня стали насиченими для студентської волонтерської команди «Час для нас», яка до Дня захисту дітей традиційно організувала святкову програму. Анімаційно-розважальними заходами було охоплено більше 150 дітей Ніжина та Ніжинського району! Це діти з різних родин, малозабезпечені, багатодітні, діти з інвалідністю, діти з Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації, Ніжинського будинку-інтернату, Інклюзивно-ресурсного центру, Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра»! Для студентів, які навчаються за освітніми програмами «Соціальна робота. Соціальна педагогіка», «Позашкільна та інклюзивна освіта» це і гарна нагода розвинути організаторські, комунікативні навички у роботі з дітьми в умовах вуличного простору. Але головне – це дитяча радість, позитивні емоції і щирий сміх!

Ганна Б’янка, керівник волонтерської групи «Час для нас»

Детальніше ...

Всеукраїнський міжвузівський методичний семінар

Напередодні Дня захисту дітей, 31.05.21 відбувся всеукраїнський міжвузівський методичний семінар "Актуальні проблеми професійної підготовки вчителя НУШ" (у рамках співпраці з ЗЗСО м. Ніжина) на базі кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту НДУ імені Миколи Гоголя. Захід об'єднав учителів м. Ніжина, адміністрацію закладів освіти, роботодавців, здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівнів, викладачів Кам'янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Рівненського державного гуманітарного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та НДУ імені Миколи Гоголя. Метою заходу стало поглиблення знань здобувачів вищої освіти щодо організації освітнього процесу початкової школи та аналізу актуальних проблем НУШ, співпраця зі стейкхолдерами, створення онлайнової платформи з вирішення актуальних питань, обміну думками між вищими навчальними закладами України.

Детальніше ...

Центр соціально-педагогічних досліджень презентує результати міжнародного проєкту

Уже 10 років працює в нашому університеті Центр соціально-педагогічних досліджень, і за цей час здійснено чимало наукових пошуків за ініціативи його незмінного керівника – доцентки кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Світлани Олексіївни Борисюк.

Детальніше ...

В університеті проведено міжнародну конференцію

13 травня 2021 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася V Міжнародна науково-практична конференція для молодих науковців «Науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення», організована кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи. Захід проводився одночасно в аудиторній та дистанційній формах, що дозволило забезпечити наукове спілкування молодих дослідників з України, Польщі, Білорусі.

Детальніше ...

Завершився соціальний проєкт «Почуй мене»!

Більше трьох місяців тривав соціальний проєкт «Почуй мене», який був розроблений кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи (ініціативна група: Б’янка Г. Г., Лісовець О. В., Сватенков О. В., Борисюк С. О., Зінченко Т.В.) і реалізовувався на волонтерських засадах спільно з Ніжинською територіальною організацією українського товариства глухих (УТОГ). Метою проєкту стало упровадження навчальної програми з оволодіння навичками жестової мови для цільової аудиторії Ніжинської ОТГ. Протягом лютого-квітня 2021 року в аудиторіях університету викладачем жестової мови Дробною Лесею Станіславівною (голова Ніжинського УТОГ) було проведено 16 занять для фахівців соціальної і освітньої сфери, представників правоохоронних органів, журналістів, викладачів та студентів. Кожне із занять наповнювало не тільки знаннями й навичками, але й розумінням, емпатією, душевною теплотою. Ці зустрічі поєднали в справжню команду людей, які готові нести та розбудовувати справу доступності, інклюзивності у свої заклади та організації й надавати соціальні послуги для людей з інвалідністю!

Детальніше ...

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

Вітаємо студентку 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Олесю Шейко та її наукового керівника доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Володченко Жанну Михайлівну зі здобуттям Диплома ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти»!!!

Детальніше ...

Всеукраїнський конкурс студентських наукових проєктів

У березні 2021 року Ніжинські студенти взяли активну участь у всеукраїнському конкурсі студентських наукових проєктів, який відбувався у межах Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Детальніше ...

Відзначаємо Всесвітній день соціальної роботи

Кожного року у третій вівторок березня у всьому світі відзначається ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ, який запроваджений за ініціативи Міжнародної федерації соціальних працівників, Міжнародної асоціації шкіл соціальної роботи, Міжнародної ради з питань соціального забезпечення.

Детальніше ...

Тренінг «Ненасильницьке спілкування»

На початку березня у Чернігові викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи доц. Конончук А. І., доц. Новгородський Р.Г., ас. Зінченко Т.В. та Б‘янка Г. Г., студентка спеціальності «соціальна робота» Іванюк В. взяли участь у 3-денній тренінговій програмі «Ненасильницьке спілкування» за методом Маршалла Розенберга, в межах благодійного німецько-українського освітнього проєкту. Всього більше 30 педагогів, психологів, науковців, фахівців соціальної роботи ознайомилися з важливими принципами ненасильницького спілкування та мали нагоду попрактикуватись у цьому методі. В основі методу – налагодження гармонійних комунікацій з оточуючим світом через розуміння, повагу та ненасильство до себе та інших. Одним з головних результатів проєкту має стати створення передумов для позитивних змін у суспільстві та сприяння зникненню насильства в комунікаціях між людьми.

Детальніше ...

Наша співпраця з територіальним центром соціального обслуговування

8 Березня – свято весни, любові та краси, одне з найсвітліших свят, яке не обійшло увагою активних, енергійних жінок, голів первинних ветеранських організацій нашого міста, які зібралися в територіальному центрі.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative