Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Каталог вибіркових дисциплін

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Центр соціально-педагогічних досліджень

Центр соціально-педагогічних досліджень НДУ імені Миколи Гоголя (керівник – доц. Борисюк С.О.) виступив ініціатором спільного проведення Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи», яка проходила 25-26 листопада 2021 р. на базі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. 35 ніжинських студентів, магістрантів та аспірантів взяли участь у цьому науковому заході. Магістрантка спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» А.Литовченко виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Розвиток навички прохання у дітей з розладами аутистичного спектру в комунікації з однолітками». Участь студентів у наукових конференціях сприяє їх професійному розвитку та становленню як дослідників.

Детальніше ...

Навчальні екскурсії під час карантину

22-23 листопада 2021 р. кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи було організовано серію дистанційних навчальних екскурсій соціальними закладами та установами Ніжина для студентів спеціальності 231 Соціальна робота денної і заочної форм навчання. Студенти мали можливість познайомитися зі специфікою роботи різних інституцій, отримати відповіді на численні запитання від керівників та працівників Служби у справах дітей (Н. Рацин), Управління пенсійного фонду України м. Ніжин (А. Севостьянчик), Управління соціального захисту населення Ніжинської міської ради (В.Кулініч), Ніжинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» (О.Омельяненко) та ін.

Г. Бянка

Детальніше ...

Подяка міського голови м.Ніжин, як кращим студентам-волонтерам

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи вітає студенток спеціальності 231 Соціальна робота, активісток ГО «ЧАС ДЛЯ НАС» Іванюк Вікторію та Голованюк Катерину з отриманням Подяк міського голови м.Ніжин як кращим студентам-волонтерам року з нагоди Міжнародного дня студента!!!

Детальніше ...

НДУ проти насилля

У перший день жовтня в стінах університету відбувся фото-флешмоб «NO HATE» з нагоди Міжнародного дня ненасилля! Захід проходив за ініціативи КЗ «Ніжинський міський молодіжний центр» та підтримки кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя. Метою цього Міжнародного дня є бажання затвердити культуру миру, терпимості, розуміння й ненасилля. Тому плакати, з якими робили фото учасники акції, містять різні вислови про несприйняття насилля в усіх його проявах!

Детальніше ...

Дружній візит

30 вересня 2021 року в НДУ ім. М.Гоголя завітала делегація студентів та викладачів з Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка на чолі із завідуючою кафедрою соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук Рень Л.В. Багаторічне партнерство цієї кафедри з кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ ім. М.Гоголя постійно набуває нових векторів розвитку. Цього разу чернігівські партнери переймали досвід волонтерської роботи ніжинських викладачів та студентів, знайомилися зі здобутками волонтерської групи «Час для нас». Все це презентували для гостей викладачі кафедри – Лісовець О.В., Б’янка Г.Г., Борисюк С.О., Конончук А.І., Новгородський Р.Г.

Детальніше ...

Науковий семінар з позашкільної освіти

23 вересня 2021 року відбувся Регіональний науковий семінар «Сучасні дослідження у теорії і практиці позашкільної освіти», який був організований і проведений за ініціативи кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя спільно з лабораторією позашкільної освіти Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та кафедрою педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative