Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Заочний відділ

Навчально-методичний кабінет

Новини факультету

Акредитація та ліцензування

Програма соціального просвітництва

З 13 по 29 жовтня 2020 зусиллями кафедрисоціальної педагогіки і соціальної роботи та за підтримки Ніжинського молодіжного центру було реалізовано «Програму соціального просвітництва»в межах проєкту #КУРС100 Міжнародного освітнього центру Safety Park! Програма містила актуальні теми, у яких піднімалися різні питання і проблеми організації безпечного і здорового життя, соціально-правового захисту тощо.

Детальніше ...

Кафедральні побігеньки

08-го жовтня 2020 року чудового сонячного осіннього дня кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя провела традиційний захід – «Кафедральні побігеньки» зі студентами із традиційною посвятою першокурсників у спеціальність.

Детальніше ...

Круглий стіл «ПАРТНЕРСЬКА ВЗАЄМОДІЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ТА УСТАНОВАМИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ».

25 вересня 2020 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя за ініціативи кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи відбувся круглий стіл «ПАРТНЕРСЬКА ВЗАЄМОДІЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ТА УСТАНОВАМИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ 

У роботі Круглого столу взяли участь керівники та педагоги закладів позашкільної освіти м. Ніжина та Ніжинського району, викладачі та студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. З вітальним словом виступили ректор університету Самойленко О. Г., завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Лісовець О. В. Останній також презентував нову освітню програму «Позашкільна та інклюзивна освіта» за спеціальністю 011 – освітні, педагогічні науки, за якою розпочалась підготовка магістрантів у НДУ ім. М. Гоголя, і закликав до співпраці і допомоги у її якісному забезпеченні.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative