Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

19 травня 2022 року до Дня вишиванки кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи було організовано для студентів і викладачів ПАТРІОТИЧНИЙ ФЛЕШМОБ-КОНКУРС!!!

19 травня 2022 року до Дня вишиванки кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи було організовано для студентів і викладачів ПАТРІОТИЧНИЙ ФЛЕШМОБ-КОНКУРС!!! Близько 100 фотографій було зроблено і надіслано нашими чарівними дівчатами і мужніми хлопцями спеціальностей 231 «Соціальна робота» та 011 «Освітні, педагогічні науки»! Цей захід дозволив подолати відстані у тисячі кілометрів, які сьогодні розділяють наших студентів, згуртуватися навколо унікального українського свята СВОБОДИ, КРАСИ і ДОБРА!

Детальніше ...

Проєкт продовжується

Навіть у ці воєнні часи не забуваємо дарувати дітям радість і говорити про вічні цінності. Напередодні свята Великодня у Ніжинському Територіальному Центрі соціального обслуговування для відвідувачів відділення денного догляду для дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «Віра» волонтерська група «Час для нас» кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи (студенти - Софія Ганжа, Вікторія Іванюк, Максим Бадун, учениця Анастасія Бондаренко) на чолі з Б’янкою Г.Г., з презентувала нову казку «Дідусь, бабуся та курочка Рябуся». Це дійство проходило в межах проєкту «Вчимо доброті через казку», який профінансований British Council за програмою «Active Citizens» і реалізується спільно з КЗ «Ніжинський міський молодіжний центр», ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді» за підтримки ПП «Копиця». Присутні мали можливість взяти участь в майстер-класі з виготовлення пасхальних яєць методом «декупаж» та отримати подарунки до свята у вигляді продуктових наборів.

Детальніше ...

Міжкафедральний семінар

17 лютого 2022 року в університеті відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар «Новації у підготовці доктора філософії», організований кафедрами соціальної педагогіки і соціальної роботи, дошкільної освіти, педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту. Захід зібрав аспірантів освітньої програми «Освітні, педагогічні науки» та їхніх наукових керівників, які були ознайомлені зі змінами та новими вимогами до підготовки і захисту дисертаційного дослідження. Гарант освітньої програми проф. О. Лісовець проаналізував основні положення нового порядку присудження ступеня доктора філософії та можливості кафедр у створенні разових спеціалізованих рад за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки. Було обговорено стан справ та актуальні проблеми підготовки доктора філософії у нашому університеті.

Детальніше ...

Проєкт «Вчимо доброті через казку»

В кінці січня 2022 р. зусиллями викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи та студентів-майбутніх соціальних працівників і майбутніх фахівців закладів позашкільної освіти стартував новий проєкт соціальної дії «Вчимо доброті через казку». Проєкт профінансований British Council за програмою «Active Citizens» і реалізується спільно з КЗ «Ніжинський міський молодіжний центр», ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді» за підтримки ПП «Копиця». Мета проєкту – розвиток та виховання доброти, толерантності, ввічливості, творчих здібностей дітей, формування моральних цінностей та орієнтирів особистості, подолання бар’єрів у спілкуванні, психологічній підтримці, забезпечення етичного, естетичного виховання через вистави лялькового театру для соціальних закладів міста Ніжин.

Перші вистави були організовані на базі нашого університету, а також у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та Будинку-інтернаті. Після лялькового дійства студенти разом з дітьми обговорювали виставу, хендмейдили, створюючи рукавички та піци-магнітики, обмінювалися враженнями, насолоджувалися музичним супроводом, планували нові зустрічі.

Дякуємо активним учасникам і реалізаторам проєкту – викладачам Г. Бянці, Л. Клименко, Р. Новгородському, студентам – Л. Савченко, М. Бадуну, В. Іванюк К. Голованюк!

Детальніше ...

Грудневі іспити

24 магістранти спеціальностей 231 Соціальна робота та 011 Освітні, педагогічні науки у грудні 2021 року подолали останні сходини університетської науки. Успішні захисти кваліфікаційних робіт – свідчення засвоєння освітньої програми і готовності до професійної чи подальшої наукової діяльності. Під час роботи екзаменаційних комісій були і закордонні включення з Польщі та США на підтримку здобувачів та підтвердження їхньої наукової активності.

Детальніше ...

Акредитовано освітню програму «Позашкільна та інклюзивна освіта»

Магістерська освітня програма «Позашкільна та інклюзивна освіта» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки є новою у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. І грудень 2021 року є багато в чому визначальним для її становлення і визнання. У грудні підводяться підсумки перших практик магістрантів, на яких вони мали продемонструвати і розвинути набуті під час навчання компетентності. Так, стажувальну практику вони проходили у закладах позашкільної освіти: Ніжинському будинку дітей та юнацтва, Вертіївській школі мистецтв, Деснянському Центрі творчості дітей та юнацтва, Шосткинській міській станції юних натуралістів та ін. Метою педагогічної (інклюзивної) практики стало набуття досвіду організації інклюзивного середовища і виховної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Базами проходження практики стали Ніжинський і Вертіївський інклюзивно-ресурсні центри, Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра», ТОВ «Навчально-реабілітаційний центр «Мозаїка» та ін.

Детальніше ...

Всеукраїнське визнання проєкту «Почуй мене»

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи взяла участь у П’ятому Всеукраїнському форумі молодіжних працівників і працівниць, що тривав 1-2 грудня 2021 р. у м. Київ і організовувався Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром, Асоціацією молодіжних працівників України та проєктом ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Детальніше ...

Центр соціально-педагогічних досліджень

Центр соціально-педагогічних досліджень НДУ імені Миколи Гоголя (керівник – доц. Борисюк С.О.) виступив ініціатором спільного проведення Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи», яка проходила 25-26 листопада 2021 р. на базі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. 35 ніжинських студентів, магістрантів та аспірантів взяли участь у цьому науковому заході. Магістрантка спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» А.Литовченко виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Розвиток навички прохання у дітей з розладами аутистичного спектру в комунікації з однолітками». Участь студентів у наукових конференціях сприяє їх професійному розвитку та становленню як дослідників.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative