Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

6 жовтня 2022 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся навчальний тренінг від громадської організації «Ла Страда-Україна» на актуальну тему «Мобілізація зусиль громади щодо ідентифікації та реагування на випадки ґендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни». Для студентів різних курсів спеціальності «Соціальна робота» тренінг провела С. Желєзняк, тренерка Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна». Під час зустрічі учасники опрацювали новації законодавства, що стосуються запобіганню та протидії домашньому насильству, підвищили свій рівень обізнаності щодо форм, причин і наслідків домашнього насильства, опрацювали механізм реагування, виявлення потреб, надання соціальних послуг особам, які постраждали від різних видів насильства, з особливою увагою до жінок і дівчат, які постраждали від ґендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства під час війни. Всі учасники отримають сертифікати ГО «Ла Страда-Україна».

теги