Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Стейкхо́лдери / стейкго́лдери (англ. stakeholder) – фізичні та юридичні особи, які мають легітимний інтерес у діяльності організації, тобто певною мірою залежать від неї, зацікавлені в її роботі або можуть впливати на її діяльність.

В освітньому процесі до них належать роботодавці, представники організацій, які зацікавлені в роботі випускників навчального закладу.

Наприкінці минулого року в НДУ ім. М.Гоголя відбулося спільне (розширене) засідання кафедри загальної та практичної психології, присвячене обговоренню освітньо-професійної програми «ПСИХОЛОГІЯ. ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ» та освітньо-наукової програми «КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ З ОСНОВАМИ ПСИХОТЕРАПІЇ» другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 053 Психологія, а також освітньо-наукової програми "Психологія" третього (освітньо-наукового) рівня.

На засіданні були присутні:

• Матях Л.А., директорка  Ніжинської гімназії №2, учитель вищої категорії, учитель-методист, (викладає у Ніжинській гімназії №2 дисципліну «Основи здоров'я»);
  • Шаповалова І.М., директорка Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніжинської міської ради Чернігівської області та провідні фахівці даної організації – Подпоріна О.В. та Кущенко Н. А.
  • Кривенко І. О., директорка Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради Чернігівської області;
  • Желєзняк С.Р., психолог Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради Чернігівської області, випускник даної магістерської програми 2012 року.
  • Гриценко А. – магістрант ОПП «Психологія. Практична психологія»;
  • Сілівоненко К.О. – практичний психолог Ніжинської гімназії №14;
  • Романенко А.С.– випускник  ОПП «Психологія. Практична психологія» другого (магістерського) рівня 2020 р.
  • Зубрицька Т.М. – магістрант ОНП «Клінічна психологія з основами психотерапії».
  • Гребінник С. магістрант ОНП «Клінічна психологія з основами психотерапії».
  • Кирилов А.В. – випускник  ОПП «Психологія. Практична психологія» другого (магістерського) рівня 2019 р.
  • Викладачі кафедри загальної та практичної психології.

На засіданні кафедри відбулася плідна жвава професійна розмова, обмін досвідом, думками та пропозиціями щодо змісту ОПП, обговорення перспектив розвитку співпраці кафедри та стейкголдерів, можливих шляхів майбутньої фахової взаємодії.

Дякуємо всім учасникам і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.