Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Вітаємо наших активних колег Філоненко Олену Станіславівну та Гордієнко Тетяну Володимирівну разом з їхніми студентами, які взяли участь в Міжнародному конкурсі мистецв "Єврозима" і отримали суперовий результат!

У номінації "Кіномистецво", як результат організаційно-виховної роботи зі студентами (Гордієнко Т.В. і група ПО-21: Гладка Наташа, Федоренко Даша, Павлюк Віка, Четверус Валентина, Русинко Марина, Охріменко Іра, Шевченко Марина, Лобода Віка, Гавриляш Марина, Лосицька Карина) 2 місце.

У номінації "Освіта" (Гордієнко Т.В. і студентка Постол Олена з факультету філології, історії та політико-юридичних наук з вибіркової дисципліни "Каліграфія") 1 місце.

У номінації "Освіта" (Філоненко О.С. з дисципліни "Методика організації виховного процесу в початковій школі" і наша зірочка Скрипаль Таня) 2 місце.

Вітаємо наших працьовитих, креативних бджілок-колег і творчих студентів з чудовим результатом і бажаємо їм творчих злетів і перемог!

Наша кафедра найкраща!!!!!!

теги