5 квітня 2018 р. студенти 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта» у межах вивчення навчальної дисципліни «Методика ознайомлення дошкільників із суспільним довкіллям» (викладач – доцент Матвієнко Світлана Іванівна) відвідали художній відділ міського музею, де було представлено персональну виставку робіт К.В. Борисової. Катерина Володимирівна – викладач ніжинської дитячої школи мистецтв при КВНЗ НУКІМ ім. Марії Заньковецької. Проте, її життєвий шлях тісно пов'язаний із дошкільною освітою, оскільки Катерина Володимирівна є випускницею нашого вузу, спеціальності «Дошкільна освіта». Надалі були роки навчання у Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв за спеціальністю «Дизайн», де поглиблювалися її знання у галузі теорії мистецтва.

Студенти ознайомилися з незвичною технікою – ошибана, – в якій працює К.В. Борисова. Ця техніка – давнє мистецтво живопису без використання фарб, аплікація висушеними рослинами. Друга її назва - пресована флористика.

Студенти із захопленням розглядали численні експонати виставки, милувалися знайомими об’єктами архітектури древнього Ніжина, розгадували філософські основи картин К.В. Борисової, в яких вона втілює власне світобачення, своє ставлення до проблеми миру та війни, духовного збагачення людини в заняттях мистецтвом.

Виставка робіт К.В. Борисової залишили глибоке враження в серцях студентів 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта», вони полишали приміщення музею з глибокими емоційними враженнями.