Факультет іноземних мов

V.Онлайн конференція видавництва «Cornelsen»

18 березня 2023 викладачі німецької мови та студенти 3 курсу ОП Середня освіта. Німецька мова і література взяли участь у V. Онлайн конференції, організованій німецьким видавництвом «Cornelsen».

Детальніше ...

Навчання і викладання у цифровому форматі в контексті наукової доброчесності у багатомовному світі

2-3 грудня 2022 р. члени Громадської Організації «Європейська освіта та наука в Україні» від НДУ ім. М. Гоголя взяли участь у  Міжнародній науково-практичій онлайн-конференції «НАВЧАННЯ І ВИКЛАДАННЯ У ЦИФРОВОМУ ФОРМАТІ В КОНТЕКСТІ НАУКОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ У БАГАТОМОВНОМУ СВІТІ» – „Digitales Lernen und Lehren im Kontext der wissenschaftlichen Redlichkeit in der Mehrsprachigkeit“.

Детальніше ...

DLL-Barcamp II

9 грудня 2022 р. студенти та викладачі ОПП Середня освіта. Мова та література (німецька) взяли участь у  Міжнародній науково-практичній конференції мережі університетів України, що імплементують програму Goethe-Institut «Вчимося навчати німецької».

Детальніше ...

Участь в проєкті Erasmus+ dla Ukrainy. Ringvorlesung - чудова можливість для вдосконалення навичок і саморозвитку

20 вересня 2022 року викладачі німецької мови і студенти магістратури факультету філології, історії та політико-юридичних наук скористалися можливістю для саморозвитку і прослухали лекцію професора Національного  педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Іваненко С.М. "Міжкультурна стилістика німецької та української мов: функціональний аспект".

Детальніше ...

Завершилася науково-дослідницька практика студентів магістрантів факультету іноземних мов денної та заочної форм навчання.

29 червня 2022 року кафедра німецької мови заслухала звіти про проведеннянауково-дослідницької практики магістрів І курсу факультету іноземних мов спеціальності 035 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька.

Детальніше ...

Досвід та перспективи підготовки вчителя німецької мови

10 червня відбулась онлайн-конференція представників університетів, що беруть участь у імплементації міжнародної програми "DLL - Вчимося навчати німецької" за сприяння Goethe-Institut Ukraine. Наразі мережа університетів-учасників програми розширилась до 16: Маріуполь, Вінниця, Ніжин, Рівне, Запоріжжя, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Львів, Чернівці, Ізмаїл, Київ (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова), Київ (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Суми (Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка), Кропивницький, Черкаси та Харків!

Детальніше ...

DLL-Barcamp

12 листопада 2021 року доценти кафедри німецької мови Блажко М.І., Петрукович В.В., Удовиченко Н.К. та студенти 4 курсу взяли участь у масштабному DLL Barcamp, онлайн-конференції, перебіг якої визначають її учасники. Ця  подія зібрала українських та зарубіжних фахівців, тьюторів, викладачів та студентів, тих,  хто долучився до співпраці у підготовці вчителів німецької мови за програмою «Вчимося навчати німецької» та застосовують цей досвід у своїх дослідженнях, на власних заняттях.

Детальніше ...

Віртуальна подорож німецькомовними країнами

4 листопада 2021 р. студентки магістратури провели серед студентів 2-го курсу факультету іноземних мов дистанційний виховний захід. Він був організований у формі інтелектуальної командної гри і мав назву «Віртуальна подорож німецькомовними країнами».

Детальніше ...

28 жовтня на факультеті іноземних мов було проведено інтерактивний захід, присвячений святкуванню Хелловіну

28 жовтня в 305 аудиторії Гоголівського корпусу магістранти Заїка Богдан та Ярош Іванна провели інтерактивний захід, присвячений святкуванню Хелловіну. Крім цікавих фактів студенти насолодилися дружньою атмосферою, поділилися гарним настроєм, перевірили свої знання та отримали приємні призи.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative