Факультет іноземних мов

DLL-Barcamp

12 листопада 2021 року доценти кафедри німецької мови Блажко М.І., Петрукович В.В., Удовиченко Н.К. та студенти 4 курсу взяли участь у масштабному DLL Barcamp, онлайн-конференції, перебіг якої визначають її учасники. Ця  подія зібрала українських та зарубіжних фахівців, тьюторів, викладачів та студентів, тих,  хто долучився до співпраці у підготовці вчителів німецької мови за програмою «Вчимося навчати німецької» та застосовують цей досвід у своїх дослідженнях, на власних заняттях.

Детальніше ...

Віртуальна подорож німецькомовними країнами

4 листопада 2021 р. студентки магістратури провели серед студентів 2-го курсу факультету іноземних мов дистанційний виховний захід. Він був організований у формі інтелектуальної командної гри і мав назву «Віртуальна подорож німецькомовними країнами».

Детальніше ...

28 жовтня на факультеті іноземних мов було проведено інтерактивний захід, присвячений святкуванню Хелловіну

28 жовтня в 305 аудиторії Гоголівського корпусу магістранти Заїка Богдан та Ярош Іванна провели інтерактивний захід, присвячений святкуванню Хелловіну. Крім цікавих фактів студенти насолодилися дружньою атмосферою, поділилися гарним настроєм, перевірили свої знання та отримали приємні призи.

Детальніше ...

Дискусійний клуб StartDeutschSchule

22 травня я брала участь у дискусії StartDeutschSchule. Це була онлайн- зустріч, яка відбулася у Zoom. Учасники дискусії - студенти з різних університетів України (Київський національний лінгвістичний університет, Київський університет імені Бориса Грінченка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), які мають рівень знань німецької В1 та вище, оскільки дискутували тільки німецькою мовою. Спочатку нас ознайомили з темами дискусій та модераторами. Кожен з модераторів відповідав за свою тему. Дискусія охоплювала різні суспільні теми, наприклад, «Права жінок. Чи повинна жінки займатися тільки вихованням дітей чи може будувати кар’єру?».

Детальніше ...

Перший педагогічний досвід

Студентки IV курсу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проходили педагогічну практику, зокрема у Ніжинській загальноосвітній школі I-III ст. № 7 з 25.01 – 05.03.2021 н.р. у 6 – 7 кл. під керівництвом вчителя з німецької та англійської мов Жимань Л. І. Вони бажають поділитися своїми враженнями від досвіду, що отримали під час практики.

Детальніше ...

Вітаємо

Колеги вітають кандидата філологічних наук, доцента кафедри німецької мови Роліка Анатолія Васильовича з отриманням премії літературної спілки «Чернігів» та редколегії журналу «Літературний Чернігів» за книгу перекладів з німецької „Микола Гоголь в німецькій науковій та художній літературі. Антологія”. Бажаємо невичерпної творчої енергії, сил та наснаги, нових професійних досягнень, міцного здоров'я, плідної праці та нових звершень!

Детальніше ...

Мовний клуб очима студентів, які вивчають німецьку мову як другу іноземну

Нещодавно студенти факультету іноземних мов взяли участь у онлайн-засіданні мовного клубу. З носієм мов вчилися спілкуватися і ЗВО групи ФА-32-1. Деякі з них вивчали німецьку як другу іноземну мову в школі, а з вересня 2020 року - на факультеті іноземних мов. Які їхні враження від мовного клубу?

Детальніше ...

Мовний клуб очима студентів

9 березня 2021 р. відбулося заняття мовного клубу з носієм мови, директором мовної  школи StartDeutschule Маркусом Пойзером. Своїми враженнями поділилися студенти групи НА 31/1.

Детальніше ...

НАГОРОДЖЕННЯ

Колеги вітають Роліка Анатолія Васильовича, доцента кафедри німецької мови, з нагородженням нагрудним знаком "Заслужений працівник Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя" за вагомий внесок у розвиток університету та медаллю "Микола Гоголь" за вагомий внесок у розвиток освіти, науки і культури.

Анатолій Васильович належить до знаних гоголезнавців: в своїх антологіях "Німецькомовний гоголезнавчий дискурс другої половини ХХ століття" (2016 р.) та "Німецькомовний гоголезнавчий дискурс другої половини ХХ – початку ХХІ століття" (2018 р.) він упорядкував наукові розвідки про великого письменника в німецькомовних працях. Перекладач художніх творів німецьких письменників, роману К’єля Йогансона "Світ Гоголя", автор наукових та науково-популярних статей, навчальних посібників, методичних рекомендацій, матеріалів для самостійної роботи студентів.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative