Факультет іноземних мов

Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови — день «підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності», який було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року в Парижі.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «МОЖЛИВОСТІ НАУКОМЕТРИЧНИХ БАЗ ДАНИХ SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE У КОНТЕКСТІ ЗДІЙСНЕННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ »

Однією із ефективних форм підвищення кваліфікації викладачів є взаємний обмін досвідом та обговорення актуальних проблем викладання і наукової діяльності. На кафедрі прикладної лінгвістики такі заходи реалізуються, зокрема, у вигляді науково-методичних семінарів-тренінгів.

Детальніше ...

Розбудова партнерства "університет-школа"

Розбудова партнерства "університет-школа" триває! 26 жовтня на базі факультету іноземних мов Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя відбулась зустріч учасників професійної мережі "Освітні ініціативи Чернігівщини". Зустріч стала логічним продовженням реалізації проекту "Децентралізація в освіті" і дозволила зібрати разом вчителів-практиків із багатьох районів області, а також представників академічної спільноти університету. Плідне спілкування з однодумцями та насичений тренінг з основ проведення педагогічних досліджень дозволили по новому поглянути на спектр можливостей власного професійного розвитку.

Детальніше ...

Візит до Китаю

З 4 по 24 липня Шеньянський педагогічний університет (м. Шеньян, КНР) гостинно приймав учасників семінару представників вищої освіти країн, які  охоплені китайським урядовим проектом «Один пояс, один шлях». Українська делегація була представлена на такому заході вперше і приємно зазначити, що разом з представниками університетів Києва та Тернополя до роботи семінару долучився і Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя в особі доцента кафедри прикладної лінгвістики Плотнікова Є. О.

Детальніше ...

Продовжується співпраці Університету з Британською Радою в Україні

Продовжується співпраці Університету з Британською Радою в Україні. Викладачі факультету іноземних мов приєдналися до проекту «Англійська мова для університетів», метою якого є удосконалення викладання англійської мови, створення умов для студентів та викладачів щодо володіння англійською мовою на рівні В2/С1 згідно зі шкалою Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, запровадження європейських стандартів іншомовної освіти у вищих навчальних закладах України та активізація академічної мобільності.

Детальніше ...

Зустріч з президентом французької доброчинної асоціації паном Данієлем Беделемом

Традиційно у лютому вже третій рік поспіль Ніжин відвідує президент французької доброчинної асоціації Liouba Lorr’Ukraine пан Данієль Беделем.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative