Факультет іноземних мов

Навчально-методичний кабінет

 

Сливка Валентина Петрівна– завідувач  кабінетом

Навчально –методичний кабінет факультету було відкрито у 1992 році з метою створення умов для самостійної роботи студентів та забезпечення зв’язків  з  навчальними закладами міста та області  щодо проведення педагогічної практики  студентів  та реалізації професійного розвитку вчителів.

У навчально-методичному кабінеті зібрано літературу  та  періодичні видання іноземними мовами, словники, довідники, наочні посібники, які використовуються студентами, викладачами та вчителями шкіл у професійній та навчальній діяльності. Усього зібрано понад 3 тис.  вітчизняних та зарубіжних видань з теорії та практики навчання іноземних мов, перекладу, теоретичних дисциплін іноземної філології, методики навчання іноземних мов.

У кабінеті обладнано 40 місць для самостійної роботи відвідувачів, підключено Інтернет, постійно ведеться каталог надходжень, оформлюються тематичні виставки, здійснюється видача літератури.

Навчально-методичний кабінет підтримує зв’язки з вітчизняними та зарубіжними видавництвами навчальної літератури, що дає можливість поповнювати фонди кабінету сучасними виданнями, проводити семінари методистів видавництв, виставки літератури, методичних комплексів.

Разом з методичним кабінетом управління освіти м. Ніжина працівники кабінету готують навчально-методичне забезпечення для педагогічної практики студентів, проводять аналіз їх методичних розробок, надають допомогу в підготовці до навчальної та виховної роботи на уроках та в позакласний час.

Учителі міста та області знайомляться в кабінеті з роботами, підготовленими викладачами факультету.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative