Факультет іноземних мов

Оголошення про засідання наукового гуртка Субсистеми сучасної німецької лексики

15 березня 2021 р. відбудеться засідання наукового гуртка кафедри німецької мови

«Субсистеми сучасної німецької лексики»

Детальніше ...

Воркшоп як метод отримання нових знань здобувачами освіти

22 лютого о 15:00 на четвертому засідання студентського наукового гуртка кафедри німецької мови «Субсистеми сучасної німецької мови Болдирєва Ангеліна, група НА 31, підготувала доповідь на тему «Слово як соціальний та культурний феномен: запозичення». Ангеліна Болдирєва коротко і зрозуміло розповіла про особливості запозичення слів як в українській мові, так і в німецькій. До слова, в кожній мові розподіл запозичень може бути дуже різним.

Детальніше ...

Оголошення про засідання наукового гуртка Субсистеми сучасної німецької лексики.

22лютого 2021 р. плануємо засідання cтудентського наукового гуртка кафедри німецької мови «Субсистеми сучасної німецької лексики»

Детальніше ...

Обговорення результатів курсового проекту

25 січня 2021 о 15:00 відбулося третє засідання студентського наукового гуртка кафедри німецької мови «Субсистеми сучасної німецької мови». На порядку денному – представлення курсового проекту «Політичний лексикон німецькомовних текстів новин «Deutsche Welle», який виконала Полегенько Вікторія, ЗВО групи НА 41.

Детальніше ...

Студентський науковий гурток кафедри німецької мови «Субсистеми сучасної німецької лексики»: друге засідання

23 листопада 2020 о 15:00 відбулося друге засідання студентського наукового гуртка кафедри німецької мови «Субсистеми сучасної німецької мови». На порядку денному – знайомство з критеріями оцінювання виступу доповідача; повідомлення на тему «Слова як соціальний та культурний феномен: часова маркованість слів», доповідачем якого була староста гуртка Синько Маргарита ЗВО групи НА 31; обговорення повідомлення та девізу наукового гуртка.

Детальніше ...

23 листопада 2020 р. відбудеться засідання Студентського наукового гуртка кафедри німецької мови «Субсистеми сучасної німецької лексики

23 листопада 2020 о 15.00 у форматі відео конференції Skype відбудеться ДРУГЕ засідання Студентського наукового гуртка кафедри німецької мови за посиланням: https://join.skype.com/g8F4xPtctxjA

Детальніше ...

Гурток: Субсистеми сучасної німецької лексики

Студентський науковий гурток кафедри німецької мови «Субсистеми сучасної німецької лексики» розпочав роботу 

19 жовтня 2020 о 15.00 розпочав свою роботу студентський науковий гурток кафедри німецької мови «Субсистеми сучасної німецької мови». На порядку денному - ознайомлення з Положенням про студентські наукові гуртки та проблемні групи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя; обговорення плану роботи гуртка; обрання старости наукового гуртка.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative