Факультет іноземних мов

Вчимося навчати німецької

Кафедра німецької мови вітає студентів 3 курсу ОПП Середня освіта. Мова і література (німецька) Головко Анну, Голуб Ірину, Карася Сергія, Сургая Сергія, Синько Маргариту, Мовтян Анастасію, Дудар Валентину та Стоянову Аліну з успішним завершенням курсу «Стратегії вивчення німецької як іноземної» та отриманням сертифікатів.

Детальніше ...

До ювілею викладачів факультету іноземних мов

У 2021 році святкують 85-річний ювілей Лідія Семенівна Панова та Нонна Миколаївна Жилко, викладачі факультету іноземних мов, автори багатьох посібників та підручників. В читальній залі бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя діє виставка робіт Нонни Миколаївни та Лідії Семенівни. Студенти факультету іноземних мов сьогодні вшановують викладачів, які багато років свого життя віддали Ніжинській вищій школі. А декан факультету Світлана Тезікова та викладачі з вдячністю та теплими словами згадували своїх наставників, які стояли у витоків створення факультету.

Детальніше ...

Нові перемоги студентів факультету іноземних мов

У листопаді 2020 року, в місті Миколаєві на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили на факультеті філології (кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови) було оголошено Всеукраїнський конкурс перекладу до Дня народження Миколи Вінграновського. Мета конкурсу полягала у підвищенні зацікавленості до творчості митця, а також до перекладацької діяльності та розвитку креативного потенціалу молоді. Конкурс проводився в номінаціях «проза» та «поезія». Для прози було обрано уривок з повісті М. Вінграновського «Сіроманець». Для поезії – вірш М. Вінграновського «Шепоче дощ про тебе у траві…»

Детальніше ...

Факультет іноземних мов вітає з перемогою

Студенти факультету іноземних мов — завжди активні і допитливі, з радістю беруть участь у різних мовних конкурсах і конкурсах з перекладу. Цього року вже маємо першу перемогу: Кот Єлізавета, студентка 4 курсу факультету іноземних мов, посіла ІІ місце в ХІІ Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів, організованому Національним авіаційним університетом.

Детальніше ...

Факультет іноземних мов розпочинає серію віртуальних профорієнтаційних зустрічей для абітурієнтів 2021.

Шановні друзі!

Факультет іноземних мов розпочинає серію віртуальних профорієнтаційних зустрічей для абітурієнтів 2021. 2 березня 2021р. о 16 годині запрошуємо до розмови про особливості вступної кампанії за посиланням https://youtu.be/ZkMrDGc0wrk

Під час зустрічі Ви ознайомитеся з умовами навчання на факультеті, познайомитеся з викладачами та студентами, поставите свої запитання.

Оргкомітет

Детальніше ...

Практика студентів німецького відділення

Професійне партнерство викладачів іноземної мови і вчителів загальноосвітніх шкіл міста Ніжина є тією провідною ознакою, що сприяє зростанню професійного досвіду як викладачів, так і студентів. Особливо актуальним таке партнерство є під час проходження студентами  четвертого курсу факультету іноземних мов виробничої практики.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative