Факультет іноземних мов

Участь кафедри німецької мови у Фестивалі науки

Кафедрою німецької мови Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з нагоди Фестивалю науки 16 травня 2022 року проведено Круглий стіл за концептуальною ідеєю «Щоб учений своїми працями міг впливати на колективну роботу, необхідно особисте спілкування, необхідний обмін думками, необхідна дискусія; всього цього не може замінити ні надрукована робота, ані листування» (П.Капіца).

Детальніше ...

Ніжин – те місто, яке плекає молодь, талановиту й вмотивовану…

8 грудня 2021 року відбулась онлайн-зустріч студентів першого курсу факультету іноземних мов з представниками Броварської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №5 ім. Василя Стуса. Для всіх присутніх це була чудова можливість послухати про неоціненний досвід вчителів, надихнутися їхнім успіхом і, звичайно, засипати їх питаннями.

Детальніше ...

PortaOne

10 листопада 2021 року відбулась онлайн-зустріч студентів 3, 4 курсів факультету іноземних мов з роботодавцем міжнародної IT-компанії  PortaOne, яка була організована завдяки старанням нашої випускниці 2019 року Голоти Анастасії. Зустріч проводила Євгенія Казимір. Вона досить ґрунтовно розповіла про роботу компанії, яка на ринку праці уже понад 20 років і має на меті зробити зв'язок доступним для усіх, саме тому їхні клієнти – це не тільки жителі України, а і Великобританії, Молдови, Чехії та Хорватії, крім того Сполучених Штатів Америки, Канади і ще вражаючий перелік країн.

Детальніше ...

Уроки медіаграмотності

3-гота 4-го листопада на факультеті іноземних мов відбулися тренінги з основ медіаграмотності. Цільовою аудиторією стали студенти першого курсу. Заходи підготувала доктор філологічних наук, професор кафедри прикладної лінгвістики Серебрянська Ірина Миколаївна в рамках міжнародного проєкту «Interlink Academy» (Німеччина).

Детальніше ...

Германістика та виклики часу: міждисциплінарність, інтернаціоналізація, дигіталізація

Асоціація українських германістів, що об’єднує вчителів та викладачів німецької мови в Україні організувала та провела 24-25 вересня 2021 року у Львівському університеті XXVIII Міжнародну Конференцію «Германістика та виклики часу: міждисциплінарність, інтернаціоналізація, дигіталізація». Вона була  присвячена сучасним тенденціям розвитку германістики та методики викладання німецької мови. Традиційно до конференції долучаються Німецька та Австрійська служби академічних обмінів, Німецький культурний центр Гете Інститут, Фонд ім. Ганса Зайделя, вітчизняні, а також іноземні науковці та вчителі німецької мови.

Детальніше ...

Вебінари Hueber Webinar-Reihe 3 Plus1 як засіб підвищення кваліфікації викладачів німецької мови

Підвищення кваліфікації викладачів німецької мови є одним з основних завдань кафедри. Пошуки інноваційних методів навчальної діяльності, що мотивуватимуть студентів, розвиватимуть навички їх самостійної роботи  привели викладачів нашої кафедри на платформу сучасного німецького видавництва Hueber, яке випускає підручники та методичну літературу з німецької мови.

Детальніше ...

Мовою музики говорить весь світ

22 вересня 2021 року в актовій залі нового корпусу відбулася зустріч студентів факультету іноземних мов, присвячена Міжнародному дню музики.

«Мені здається, музика – космічна. Найбільш космічна із усіх мистецтв», – говорила ще Ліна Костенко. А й справді, вона не лише супроводжує нас кожної миті, а й змушує переживати найрізноманітніші емоції. В цьому її чудодійна сила. Музика жива, подорожує у просторі, наших почуттях, ховається в найпотаємніших закутках душі і існуватиме, поки існує людина.

Детальніше ...

Вчимося навчати німецької

Кафедра німецької мови вітає студентів 3 курсу ОПП Середня освіта. Мова і література (німецька) Головко Анну, Голуб Ірину, Карася Сергія, Сургая Сергія, Синько Маргариту, Мовтян Анастасію, Дудар Валентину та Стоянову Аліну з успішним завершенням курсу «Стратегії вивчення німецької як іноземної» та отриманням сертифікатів.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative