Факультет іноземних мов

Міжнародний проєкт Goethe-Institut Ukraine «DLL: Вчимося навчати німецької»

Міжнародний проєкт Goethe-Institut Ukraine «DLL: Вчимося навчати німецької» для підготовки вчителя нового покоління, у якому беруть участь доценти кафедри прикладної лінгвістики, секції німецької мови вийшов на новий рівень.

Детальніше ...

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Германські мови та літератури (переклад включно)» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Германські мови та літератури (переклад включно)» (ID 29010, 29011) другого (магістерського) рівня вищої освіти відбудеться в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя з 07 листопада до 09 листопада 2022 р.

Детальніше ...

XXIX конференція Асоціації українських германістів

Викладачі німецької мови взяли участь у XXIX конференції Асоціації українських германістів "Долаємо кордони разом з німецькою мовою", що відбулася в онлайн-форматі 23 вересня 2022 року.

Детальніше ...

Лекція професора Гетеборзського університету (Швеція) Родні Стівенса в нашому університеті

20 вересня 2022 р. в межах навчальної дисципліни «Академічне письмо та дослідження в освіті» відбулась гостьова лекція професора Гетеборзського університету (Швеція) Родні Стівенса. Маючи значний досвід публікації у провідних світових наукових виданнях професор Р. Стівенс поділився зі студентами секретами написання наукових статей за структурою IMRAD. Детально було розглянуто кожен смисловий елемент структури і запропоновано поради як для підвищення якості наукових публікацій, так і для усунення типових помилок, яких припускаються навіть досвідчені автори.

Детальніше ...

XVII Міжнародна конференція вчителів німецької мови завершила свою роботу

15 – 20 серпня 2022 року столиця Австрії Відень вдруге після 1989 року приймала учасників XVII-oї Міжнародної конференції вчителів німецької мови. Ця найбільша подія для всіх прихильників німецької мови відбувається кожні чотири роки. Її цьогорічне гасло mit.sprache.teil.haben можна перекласти так: «володієш. мовою. не залишайся. осторонь». Організаторами заходу виступили Міжнародна асоціація вчителів німецької мови (IDV), Австрійська асоціація німецької як іноземної мови (ÖDaF), Віденський університет та Віденський педагогічний університет.

Детальніше ...

Лекції французького професора для студентів НДУ

Студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя прослухали серію лекцій, присвячених британській літературі про подорожі (British Travel Literature) від французького професора - Яна Борма. Лекції відбувались у період з 10.05.2022 по 7.06.2022.

JanBORM – професор University of Versailles Saint Quentin-en-Yvelines (UVSQ, France), проректор з міжнародних зв’язків. Має філологічну освіту (германські мови (англійська)).

Детальніше ...

Науково-методична діяльність та творчість доцента кафедри німецької мови Анатолія Васильовича Роліка

Доцент кафедри німецької мови Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Анатолій Васильович Ролік відомий як прозаїк, перекладач та автор наукової-методичної літератури. За більш ніж 20 років А. В. Ролік має близько 250 публікацій, серед яких наукові статті, методичні та навчальні посібники для студентів, переклади.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative