Факультет іноземних мов

18 березня 2023 викладачі німецької мови та студенти 3 курсу ОП Середня освіта. Німецька мова і література взяли участь у V. Онлайн конференції, організованій німецьким видавництвом «Cornelsen».

Учасникам  було запропоновано велику низку вебінарів, присвячених новітнім засобам навчання, новому поколінню підручників, сучасним інформаційним технологіям навчання німецької мови, цікавим методикам проведення оффлайн та онлайн занять  (Keynote: Geht es überhaupt ohne? – Digitale Medien im und für den DaF-Unterricht;   Analoge Türen und digitale Fenster – so holen Sie die Welt in den Lernraum; Die Chancen der Digitalität: Warum wir digitale Tools lieben sollten!; Analog-Digital-Hybrid – das Beste aus drei Welten; Kollaboratives Arbeiten mit Erfolg – analog und digital; Analoges Chaos digital sortieren – so bringen Sie Ordnung in die Binnendifferenzierung; Digitale Tools – die neue Dimension im Präsenzunterricht;  Lebendiges Visualisieren – ein Methodenkoffer für den digitalen oder analogen DaF-Unterricht; Ein analog-digitales Lernabenteuer – Sprachunterricht neu entdecken; Digital im DaF-Unterricht!; Interaktion mit digitalen Medien und das richtige Tool für Ihren Unterricht; Unterrichten 2.0 – Interaktion und Kommunikation mit digitalen Helfern; Digital trifft analog – spielerischer DaF-Unterricht; Hausaufgaben mal anders mit Fotos, Videos, Comics und Podcasts; Erweiterte Lernwelten – Wie analoge und digitale Lernwelten im Fertigkeitentraining zusammen passen).

Гасло конференції: Вдале поєднання аналогового та цифрового для ефективного уроку німецької мови.

«На конференції було висвітлено багато корисної інформації, яка допоможе нам, студентам та майбутнім педагогам, ефективно використовувати сучасні технології в навчальному процесі. Було також багато інноваційних ідей та способів покращення якості роботи.

Особливо мене вразила доповідачка Зузанне Шнайдер, яка поділилася своїм досвідом використання сучасних медіа, які можуть зробити навчання більш цікавим та зрозумілим. Я був дуже захоплений її презентацією і з нетерпінням чекаю можливості спробувати деякі з цих нових ідей на практиці.

Загалом, я вважаю конференцію дуже інформативною та корисною. Я отримав багато нових знань та інформації, які зможу використати на своїх майбутніх уроках. Як студент, я дуже вдячний організаторам конференції за те, що дозволили мені відвідати цей захід і отримати стільки корисної інформації. Я б рекомендував цю конференцію всім студентам, які хочуть покращити свою академічну успішність і використовувати сучасні технології для досягнення своїх цілей.» Максим Чередник, група НА 31