Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Заочний відділ

Навчально-методичний кабінет

Новини факультету

Акредитація та ліцензування

Наприкінці ІІ семестру 27.11.2020 на факультеті психології та соціальної роботи було проведено щорічну студентську науково-практичну конференцію «Початкова освіта: історія та сучасність», організовану кафедрою педагогіки, початкової освіти  та освітнього менеджменту. У конференції взяли участь викладачі, студенти І-ІV курсів спеціальності «Початкова освіта» НДУ імені Миколи Гоголя та роботодавці. З вітальним словом до студентів звернулася завідувачка кафедри педагогіки, початкової освіти  та освітнього менеджменту професор Турчин Т.М. Зі змістовними доповідями  виступили Бутенко С., Примаченко К., Ляшенко О., Бабич Ю., Дмитрук В., Багмут Я., Корзун О., Бондаренко А., Шитик Ю., Скрипаль Т., Загороднюк В. та ін. Під час конференції було обговорено проблеми Нової української школи, представлено результати діяльності студентських проблемних груп тощо.

Матеріал підготувала доц. кафедри педагогіки, початкової освіти  та освітнього менеджменту Н.В.Білоусова