Факультет психології і соціальної роботи

У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на факультеті психології та соціальної роботи працює комісія МОН з  метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Початкова освіта зі спеціальності 013 Початкова освіта за другим (магістерським) рівнем у такому складі: голова експертної комісії: завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук, доцент, голова комісії  Ірина Миколаївна  Шапошнікова  та експерт: доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Станіславівна Турчина.

сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу