ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Щорічна звітна конференція викладачів – це можливість поділитися з колегами власними напрацюваннями протягом року, отримати зворотній зв’язок на проведену наукову роботу та закласти основу для майбутніх досліджень. Цьогорічні засідання не виключення. У 2024 році при кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук у змішаному форматі працювало три секції:

• Економіки, математики та методики її навчання,
  • Інформаційних технологій та аналізу даних,
  • Фізики.

Засідання відбувалися 16, 17 та 18 квітня відповідно.

Учасники секцій виступили з доповідями:

1. Стійкість і обмеженість розв’язків багатопараметричних динамічних систем з циркуляційними силами (д. ф.-м. н., проф. Пузирьов В. Є.) .
  2. Математика та штучний інтелект (К. ф.-м. н., доц. Тарасенко О. В.).
  3. Використання програмного сервісу GeoGebra до розв’язування найпростіших задач лінійного програмування (к. ф.-м. н., доц. Віра М. Б.).
  4. Використання методу кейсів при викладанні математики у закладах загальної середньої освіти (к. ф.-м. н., доц. Євтушенко А. І.).
  5. Моделювання потенційно небезпечних ядерних об’єктів зі зміщеними аргументами (д. т. н., проф. Казачков І. В.).
  6. Процес ризику зі стохастичними преміями (д. ф.-м. н., проф. Зінченко Н. М. ).
  7. Використання Chat GPT в освітньому процесі (к. т. н., доц. Чернишова Е. О.).
  8. Практичні питання формування вибіркових сукупностей у STATISTICA (к. е. н., доц. Фетісов В. С.).
  9. Критеріальне оцінювання завдань на платформі Moodle (к. ф.-м. н., доц. Лисенко І. М.).
  10. Візуалізація даних засобами Python (к. пед. н., доц. Бугаєць Н. О.).
  11. До питання вивчення учнями введення та виведення інформації в програмуванні (ст. викл. Харченко В. М.).
  12. Дослідження структур ZnO/Al2O3 неруйнівними методами ІЧ спектроскопії (д. ф.-м. н., проф. Мельничук О. В. ).
  13. Дослідження кераміки ZnO методом порушеного повного внутрішнього відбивання (к. ф.-м. н., доц. Мельничук Л. Ю.).
  14. Параметри світлового смогу на астрономічному майданчику НДУ імені Миколи Гоголя (Доц. Шевчук О. Г.).

Засідання відбувалися у теплій, дружній атмосфері обміну досвідом та думками, що сприятиме виникненню нових творчих ідей для майбутніх досліджень.